Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 25.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как сте банда!!!нови  
Автор Nikitin lvanich (живеещ)
Публикувано14.11.20 21:07



Строй се преброй се, живи, здрави, най вече здрави, че живеем в тежки пандемични времена!!!

За жалост прочетох, че Амбра модератор на КНР е заминала към светлите полета на Свети Петър

Да почива в мир и земята й да бъде пух. Прочетох, че моята приятелка Милката кара Ковид 19 и на нея й желая бързо оздравяване и да не обижда другите клубари и да им се кара, животът е твърде кратък , трябва да сме максимално добри тук на Земята.

Как си Дерн, как е в Германия вашата зона, има ли локдаун или частично сте затворени?
Как си Греки, как е мъжът ти, в смисъл добре ли е след съредчните проблеми.
Как си Видинско прасесори, но колкото и да си заядлив и колкото и да ме обиди с твоите женомраски квалификации те мисля
Как сте всички, които ще ме прочетете и искате да пишете тук, пишете! Ще се радвам да ви чета.
Как си Кофти, какво става във великата Канада, май там намаляха случаите?Тук при нас сме с по софт локдаун сега, в очакване на ваксината, казват, че от януари тук започват да ваксинират лекари, полицаи, учители и хора, които са в контакт с други хора, да видим как ще е.
Поаздрави на всички клубари, пазете се и бъдете здрави. Тези дни се чух с Лира, понякога си пиша на бележки тук с Лия, надявам се, че си ОК Лия, който иска да се включва.

\"Making You smile and making You horny are my two favourite things\"

Тема Re: Как сте банда!!!нови [re: Nikitin lvanich]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано15.11.20 12:37



Здрасти, радвам се че си добре. Вчера гледах ужасно видео в новините от Оталия — един С-19 болен умрял в тоалетната на интензивното, а в самото интензивно много легла с хора, голям хаос.



Тук само кръчмите са затворени, иначе всичко е отворенои се чудят защо броя на заразените се покачва.
Очаквам спедващата седмица да затворят училищата, Исках да се обзаложа с дъщерята, че след ваканцията ще имат само2 седмци часове и после месеци наред хоум скуулинг, ама нямаше различни предположения унас.

Вчера говорих с дядо ми (86 г) по водео-чат. Отдавна не съм го виждала и изглежда добре, не се е променил. Искаше да му разкажа за новата къща която купихме. След 2 седмици е предаването на ключа, надявам се всичко да мине по план.

Поръчахме мебели, но ще дойдат в средата на януари. (3 кожени дивана и 10 кожени стола за трапезарията) Новата пералня е тук в хола.

Старите дивани не ги искам, пералнята функционира, но е стара и ще я подаря накойто му трябва.

Подарихме много игри на дом за деца. Детските дрехи още не съм ги сортирала.
Като се преместим, ще поръчам още няколко неща, които не са спешни.

Договора за домашния телефон вече е прекратен.

Тая Коледа сме на гости, но догодина се надявам да празнуваме унас с народа.

Родителите на моя приятел купиха едно жилище в Сасниц в центъра (курорт), нов строеж, ще е готов в края на 2021. Искат да празнуваме там, ще видим, аз искам унас.

А приятеля на средната сестра купи сега едно жилище в града, но за даване под наем. Там няма опасност да празнуваме.



Тема Re: Как сте банда!!!нови [re: Deern]  
Автор Nikitin lvanich (живеещ)
Публикувано15.11.20 14:32



Не Бъркай Ломбардия с Кампания, Неапол и сие, това не е Италия, това е Терония.
Честита нова къща, да сте живи и здрави в нея. Въпреки, че имам нова къща от 15 години все още нещо нагласявам, оправяме и т.н. сменяме. Това лято направихме супер освежителен ремонт, много е уютно. Къща се гради цял живот, а в моя вече трета къща градя

но така както е тръгнало може и четвърта да има. Коледа у дома, Нова година ще видим, но при всички случай Януари ми се ще по традиция да литнем нанякъде, дай Боже

\"Making You smile and making You horny are my two favourite things\"

Тема Re: Как сте банда!!!нови [re: Nikitin lvanich]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано15.11.20 16:40



Thanks for being concerned.


Нищо не е намаляло тука. Всеки ден те стресират с новините и представят компютърни модели за декември 6500 човека на ден. Хич не искАх и да ги слушам. За града или за провинцията, да ме пази Бог, мен и моите хора.
Ресторантите ще са на палатка, кафенетата също. Само не разбрах при два фута сняг, кой ще друса палатките и колко ще издържат. Едно е ясно, аз няма да съм в ресторант на палатка, ако ще да съм умрял от глад. Ако ще е да зъзна с чаша в ръка, имам си двор, имам си барбекю, имам си пари и за ядене и за пиене. Аз тази роля я играя веднаж в годината, между другото. На 14 февруари, отвън, на студ, да не забравям, че съм и българин.



Тема Re: Как сте банда!!!нови [re: Nikitin lvanich]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано15.11.20 16:45



С литването нещата доста се оплетоха. Цялата индустрия. И още по-зле ще стане. Не е до пари и до време, всичко се сведе до вирус шумотевицата.





Тема Re: Как сте банда!!! [re: Koftia]  
Автор Nikitin lvanich (живеещ)
Публикувано15.11.20 19:46



О да, аз лично вече и меню за Нова Година съм си измислила, живи здрави, въобще не мисля да се гъчкам с други хора на ресто, да им дишам въздуха, въпреки, че съм сигурна, че сега около Коледа и Нова кривата магически ще слезне почти до минимум, не вярвам! това е заради бизнеса, вече никой не мисли за здравето на хората...горките лекари.

\"Making You smile and making You horny are my two favourite things\"


Тема Re: Как сте банда!!!нови [re: Nikitin lvanich]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано15.11.20 21:27



Това са вашите деления, за мен 8ма само Италия, понякога 8ма юг и север в Италия, но рядко.




Иначе не знам какво имаш предвид.
Къщата и сега е готова. Ние даже няма да боядисваме навсякъде, за друго да не говорим.

Може след 1-2 г да се занимавам с оградата че не ми е точно по вкуса, може и не.

В сегашната така казваше моя приятел — докато направим всичко по нашия вкус, ще се изнесем в по-голяма.

Скоро трябва да пускаме обява и за нея.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.