Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 29.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ммм данови  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано02.09.20 16:04



В Дедовият или в Кировият, което си е все едно и също

им е станало скучно, нямаме мен да пиша за секс, няма я Гъркинята да ги дразни, Лира и тя се покри и не разказва вече своите пикантни преживявания с новите гаджета и гледам останал един клоун Зизо демек екс Алекс Шоколадов и той като истински горски лесничей от нямане какво да прави ги забавлява с постове, които са станали нещо като скоропостижен чат, демек малко като в старото ЛафчеБаба Донка и тя се изчерпала,защото то и без това се вижда краят на епохата на нейният любимец Крал Слънце, баба Милка със сигурност се е притеснила за брек екзита и кризата,която тресе сега Кралството, та хич не й е до литературни отклонения, от типа постове дълги два метра,Албена се мъчи да създаде интрига, ама то аз като не съм там не става и само Пътникът стар мохикан гледа да организира нещо човека, ама никой вече не го интересува много, много и станала една.манджа с грозде, хайде бе кога ще падат кепенците на тези клубове, 2020 стана вече, пандемията взе да отминава, само клубовете не могат да ги отрежат още уфии

Редактирано от Nikitin на 02.09.20 16:08.



Тема Re: Ммм данови [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано02.09.20 19:27




Да ней ти е гадно или завист?

Е*ането става със всичко. За чекията си трябва х*й!

Тема Re: Ммм данови [re: Zirzi]  
Автор Zirzi ()
Публикувано02.09.20 19:30



Чакай и тука да дописвам, та така. С един пост виж колко хора само замеси в интрижката си,



Ти ще се научиш ли да говориш само за теб курве?

Е*ането става със всичко. За чекията си трябва х*й!

Тема breaking newsнови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано02.09.20 20:05



Да отбележа шока от днес.

Сутринта след като изпих кафето, гледам курса на американския долар към еврото мина 1,20 !!!!! щях да припадна!

После отварям местния онлайн вестник — заглавие “ В супермаркетите са пуснали коледните бисквити!”


Ужас, корона-вълната идва, Don’t walk, RUN !!!


Рапорт данен.





Тема Re: breaking newsнови [re: Deern]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано02.09.20 21:21



От кога взе да се интересуваш от курса долар евро

Коледни бисквитки с глас се смея, кой знае още какво и как ще се случва до Коледа Деерн, така я тресе баба Европа, че ще видим.
Сега пия кафе тип инка без кофеин и след малко ще гледам един мой любим сериал, днес градинарствах, летните ми цветя са много красиви, дай ми в лични фейсбукският ти профил да се свържем да видиш какви цветя съм отгледала



Тема Re: Ммм данови [re: Zirzi]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано02.09.20 21:26



БЕгай да си пиеш ракията и не се моткай тук Алекс Шоколадов





Тема Re: breaking newsнови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано02.09.20 21:30



Всеки ден следя курса на американския долар според еврото. ( с изключение в дните когато съм в отпуск

)

Моите цветя са ок това лято, но ако беше по-дълго слънчево, щеше да е по-добре.

Преди малко видях че един випуск в една елитна гимназия тук е под карантина.

Ще стане интересно, когато училищата започнат да ги слагат под карантина.

На рабоатата на моя приятел ги тестват всяка седмица, а аз всеки път когато тях ги тестват (не мен), трябва да работя хоум докато им излязат резултатите.

Остава и заради дъщерята да работя хоум и се чудя колко “нормални” дни ще имам през есента и зимата.



Тема Re: breaking newsнови [re: Deern]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано02.09.20 21:47



Всичко което бе нормално ще ни се стори мираж сега на фона на този Ковид, предстои ...интересна зима и есен. Радвам се, че моето дете е вече голямо и тепърва не следва да ходи на училище, много трудно ще бъде за родителите с по малки деца тази учебна година.До нас имаме съседи с две малки деца, тук детските градини ги затвориха още през февруари и така като гледам не знам как и кога ще ги отворят, ту едните, ту другите баби и дядовци идват да ги гледат и лудницата е пълна, срещу нас съседката има малко дете, гледачката й избяга, защото се уплаши заради Ковида, сега забелязах, че една друга съседка й гледа детето за да ходи тя на работа, егати ужаса.



Тема Re: Ммм данови [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано02.09.20 22:30



Падам си по мурви, не ме гони моля!

Е*ането става със всичко. За чекията си трябва х*й!


Тема Re: Ммм данови [re: Zirzi]  
Автор Zirzi ()
Публикувано02.09.20 22:43



Да допишем бе, че не можем се стърпя.

оти там в старческия ми правят забележка за дописване.

Та дилемата такава, помниш батко алекс в гората за гъби. Ся стана друго почна да се ебаваш с батко ти алекс, нъл така.

Батко ти алекс каза че курви за него поведение нъл така?

Та да се ебем да се, ако е секс да е качествен.

Е*ането става със всичко. За чекията си трябва х*й!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.