Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 05.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Протест  
Автор pishmangreek (непознат)
Публикувано29.08.20 22:22



Адекватен протест е когато искаш да махнеш нещо да имаш ясна представа какво искаш и кой може да го направи. Настоящият протест е най-неадекватния и смешен от 30 години насам.
Протестиращите искат нещо, но не знаят точно какво. Подсказали им оставка на Гешев и Борисов и против корупцията и дъвчат едно и също без грам аргумент.
Ако ги попиташ ЗАЩО?, ръсят някакви подсказани клишета. Ако ги попиташ "КОЯ ПАРТИЯ ще осъществи въжделенията ви?" - мълчат!
По-неориентирани протестиращи не е имало в 30-годишната демократична история на България!
По-спонсорирани - СЪЩО!



Тема Re: Протестнови [re: pishmangreek]  
Автор jumbles ( wild spirit)
Публикувано30.08.20 06:36



т.е. мислиш че е по-адекватно да мълчим на безчинствата и да си ги държим тия до живот?

_______
ако
не ме храниш
с небе
ослепявам
подпис:
птицата в теб


Тема Re: Протестнови [re: pishmangreek]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано31.08.20 01:59



Знаеш и за смешните протести от чужбина ? И мен се пробваха да ме зарибят за протест. Абе хора, аз, първото което е, нямам оплаквания, второ - и да протестирам няма да знам за какво се боря, за кой. Ще знам, че не искам Боко и Каскета, но кой друг да е ?

От животът на Запад съм научил едно нещо. Ако ще си работник, гледай да си работник за някой, който вече е забогатял. Гледай да не е за някой, който тепърва ще забогатява.

Същото би могло да се отнесе и за българските управници. Да махнем този, че много краде. Ами другият като дойде колко ще краде ? Повече. Той има да гони, да настига и да подминава. Така било е, така е и така ще бъде.





Тема Re: Протестнови [re: Koftia]  
Автор jumbles ( wild spirit)
Публикувано01.09.20 08:21



Робът не мрази господарите, той мрази другите роби, дръзнали да говорят за свобода.

дали е вярно?

_______
ако
не ме храниш
с небе
ослепявам
подпис:
птицата в теб


Тема Re: Протестнови [re: jumbles]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано01.09.20 09:38



Това ти го измисли по случая. Нито знам какво мрази робът, нито ме интересува, нито намирам себе си за роб. Нямам оплаквания и животът ми не е зависим от Боко и Каскета.



Тема Re: Протестнови [re: Koftia]  
Автор jumbles ( wild spirit)
Публикувано01.09.20 10:00



не се дразни, просто си говорим, не си забравил как се случва това, нали?

_______
ако
не ме храниш
с небе
ослепявам
подпис:
птицата в теб


Тема Re: Протестнови [re: jumbles]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано01.09.20 10:08



Ако е за самата приказка / тлака, може.





Тема Re: Протестнови [re: Koftia]  
Автор pishmangreek (непознат)
Публикувано04.09.20 12:59



Много правилно мислене!

Когато нещо работи не трябва да се пипа!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.