Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:13 23.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Клюкарска.:)нови [re: Koftia]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано01.08.20 21:00



1. Липсва маринирането на месото.
2. Мястото е яко, много зелено и не се виждат други обитатели на месността.





Тема Re: Клюкарска.:)нови [re: Koftia]  
Автор Zirzi ()
Публикувано01.08.20 20:57



С тая снимка нищо не нарушавам, само един клубар виждам на нея и това съм аз, оня най гладния с вилицата в устата.

А до моите приятели и колеги, искал съм съгласието им да я кача тук.

Ама да ти кажа честно, не схващам мисълта на коментара ти, та за това ти отговорих както мисля, ти казваш едно, аз разбирам друго, и за това става така.

Поздрави, Кофтия!



Тема Re: Клюкарска.:)нови [re: Zirzi]  
Автор Zirzi ()
Публикувано01.08.20 20:59



пп. разбора мисля че стана.





Тема Re: Клюкарска.:)нови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано01.08.20 21:09



1-марината разваля естествения вкус на месото, аз осолявам месото когато го сваля от скарата.



2 - да наистина е зелено, и мен ме кефи, ей ся от тел. ще ти кача снимка.



Тема Re: Клюкарска.:)нови [re: Zirzi]  
Автор Zirzi ()
Публикувано01.08.20 21:10





Съжалявам за качеството, преди да снимам, обнових андроида до версия 12 еди коя си, и на камерата се появиха хиляди настройки.

Редактирано от Zirzi на 01.08.20 21:12.



Тема Re: Клюкарска.:)нови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано01.08.20 21:17



Месо на барбекю не се соли, а се маринова



Ок, това е въпрос на вкус, в България съм видяла някои локални навици — например да ползват дърво за камина за барбекюто и да пекат месото просто докато стане черно — за този техника подправките и маринирането наистина нямат смисъл.

Има ли съседи там при вас, или не сте в населено място?



Тема Re: Клюкарска.:)нови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано01.08.20 21:16



На двеста метра под мен е вилна зона с двадесетина кокетни вилички, по пътя направо има около 30тина вили пак, и вила която прави зелени лагери за деца, по нататък на около 3 км има хотели почивни станции ски писта, а по нататък хотел пак, магазин ресторант кафе и така.

За месото аз го правя така, ама сега дъщеря ми го прави както тя си знае.

Редактирано от Zirzi на 01.08.20 21:24.



Тема Re: Клюкарска.:)нови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано01.08.20 21:31



Яко, значи изцяло курортно място



При нас е и курортен град (освен всичко останало).
Когато карам байк до работа, трябва да внимавам за пресичащи алеята пенсионери по халати — в 07.45 часа сутринта отиват да плуват в приливника на реката Тия са ненормални.



Тема Re: Клюкарска.:)нови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано01.08.20 21:28



Град, курортен, не ме кефи, предпочитам природа, в градовете много шумно, а и замърсен въздух. Забравих да ти кажа че в единия хотел има закрит плувен басейн с голяма тераса и много шезлонги, също има СПА пълни прочедури + сауна, ааа и джакузита, ама пустия КОВИД та тая година май няма да мога да топна дупето си.



Тема Re: Клюкарска.:)нови [re: Zirzi]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано01.08.20 21:51




Аз не познавам никой от снимката. И да искам, не мога да издам лични данни. Това е едното. Другото е, че всичко е много яко, идея, реализация, кеф. Третото беше, че от всички, само един перчемлия ?
А сте млади мъже.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.