Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 10.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Тема за шоколади, алексовци,леоси  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано04.07.20 18:20



Както знаете големият шеф ме е изолирал от всякъде и мога само да чета без да пиша, като верните му модератори и те не ми дават достъп въпреки че например исках да пиша в Психото е не не можело понеже Дарки каза че Киро давал права....та се питам като Кирчо ръководи всичко от къв зор са му некви модове, да ги разкара тогава бе,както и да е...
Да отбележа за протокола чета яка свада между Алекс в момента Зизи и Шоколада в Психото, а те не бяха ли гаджета, май нещо такова бяха, даже някой ми бе казал доброжелателно, че Шоколад го дундуркала

а сега се карат,що така???някой ако знае да раздуе клюката.Алекс обижда всички фемини и е яхнал здраво метлата, а се беше заклел , че няма кракът му да стъпи в Дирника хахаха
А някакъв Леос като му пуснах шеговита бележка за ухапаният му х...й от пчела ми писа че нямало да ме чете щял да ме трие, много ми дреме , че някакъв стар х..й няма да ме чете, всякаш ще си я преместя от единият в другият джоб , как сте клубарчета, къде сте , то не, че остана някой тук, като разбира се знаем кои са вечните баба Донка,кухата лейка и Леля Милка литераторката
Но най ме кефи сега пък Пишмангъркинята, ето тя например стана супер клубар, трансформация 100 процента



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леоси [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано05.07.20 11:12



Чета аз до “шоколад” и мисля за десерт, а ти тема за траш си постнала



Шоколада явно както обикновено е обикаляла следващия, Алекс й се вързал, после дошла Виталия и се ядосала на двамата.

Аз не знам за какво се ядосала и тя — вади червена карта на Алекс и готово — който е тъп, да събира карти, нищо ново или непредвидимо.

Иначе Алекс сигуно го е яд, защото се е прецакал с Шоколада, а и заради нея са му се затворили някои врати. Да беше пуснал клюкаркса тема, щяхме да го предупредим, че това е вървежната ситуация.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леоси [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано05.07.20 17:53



Не ми е работа, но чета някакви тежки саги в Психото плюс неприятни обиди към Дарки, който на мен лично ми е симпатичен като мод от който както разбрах не зависи нищо, но това касае всеки мод, защото управлението тук е вече еднолично и в ръцете на Кирчо, та, чета и се чудя, двамата се представиха тук като двойка, менкаха си никове, караха ми се под път и над път и двамата, ако кажа нещо лошо за Шоколад и респективно за Алекс, Шоколад му четеше бележките, пишеше ми от негово име, после и двамата си МАХНАХА бележките, беше една дъъълга сага и сега пак същата песен, само, че освен техните ризи, виждам, че вадят и ризите на другите и понеже тук вече сме малко, клюката се разрастна и стигна и до тук, до неизвергнатите

А Виталите е готина мацка, въобще не разбирам какво общо има тя пък с Алекс и Шоколад



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леоси [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано05.07.20 22:29



Не познавам нито един от тях, но нещата са толкова банални, че не е нужно да четеш цели теми за да знаеш за каква история става дума



Учудих се че Виталия е започнала да се занимава с трети лица, вместо веднага да зареже Алекс, щом продължава с какватоидае връзка с Шоколада.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леоси [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано06.07.20 00:31



Сигурно явлението Шоколад Алекс й е интересно от професионална гледна точка





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леоси [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано06.07.20 18:11



Оф ама Виталия да не е пишман-психоложка?



Да беше питала Алекс за какво пише с Шоколада — ако не може да даде логичен отговор — го зарязва при следващо преливане на компромисите (или веднага)

Аз до сега не съм видяла жена, която да е останала с мъж, който не може да се катери бързо по дърветата.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леоси [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано06.07.20 20:30



Не знам точно какво е завършила.

Чудя се, защо Алек и Шоколад, които твърдяха , че се познават, че се обичат, че си имат пълно доверие и си менкат никовете тук ,както и личните бележки, че си пият кафето, че си имат телефоните номера продължаваха да пишат тук и да се правят на непознати никове

, това също е и адски смешно и за другите от бандата на випирания, защото си ходят на срещи, знаят кой с кого спи, знаят всичко един за друг, но се правят на анонимнипри положение, че си имат фейсбук и всичко и си общуват паралелно по месинджър...за мен форумите в този им вид следва да бъдат резнати от портала Дир.бг и просто да заминат в небитието, както се случи с лафчето, с ICQ и всякакви подобни отживелици, архаични за 2020



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леоси [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано06.07.20 21:16



За мен всички останали социални медии са прекалено бързи.
Големите теми с над 100 постинга за мен са нечетими (нямам време да ги следя).
Даже моите собствени мнения не помня къде са и не мога да следя кой ми пише.

Относно Шоколада и Алекс — хората се събират и разделят.
Аз се чудех на Виталия, която няма елементарни рефлекси в подобни ситуации.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леоси [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано06.07.20 21:23



Хората се събират, разделят и т.н. неща от живота, но не си развяват след това ризите в обществен форум "анонимно",не се пишат бележки за да се разкаже кой какъв е бил, но...свят голям, и за теб доста говориха и за мен, клюките се носеха, теми...какви теми, тук няма теми от 2005 година, всичко е мерене на пишки и надприказване със специфичен български селски акцент

Тези форуми са за в небитието, ненужни и заемащи онлайн пространство, знаех кой е бившият собственик на Дир.бг, сегашният си нямам идея кой, ако знаех щях да го подсетя



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леоси [re: Nikitin]  
Автор pishmangreek (непознат)
Публикувано07.07.20 10:25



Какво стана?
Да не би пандемията да отмина, че започна пак да лееш помия?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.