Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:01 01.07.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Тема за шоколади, алексовци,леоси  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано04.07.20 18:20



Както знаете големият шеф ме е изолирал от всякъде и мога само да чета без да пиша, като верните му модератори и те не ми дават достъп въпреки че например исках да пиша в Психото е не не можело понеже Дарки каза че Киро давал права....та се питам като Кирчо ръководи всичко от къв зор са му некви модове, да ги разкара тогава бе,както и да е...
Да отбележа за протокола чета яка свада между Алекс в момента Зизи и Шоколада в Психото, а те не бяха ли гаджета, май нещо такова бяха, даже някой ми бе казал доброжелателно, че Шоколад го дундуркала

а сега се карат,що така???някой ако знае да раздуе клюката.Алекс обижда всички фемини и е яхнал здраво метлата, а се беше заклел , че няма кракът му да стъпи в Дирника хахаха
А някакъв Леос като му пуснах шеговита бележка за ухапаният му х...й от пчела ми писа че нямало да ме чете щял да ме трие, много ми дреме , че някакъв стар х..й няма да ме чете, всякаш ще си я преместя от единият в другият джоб , как сте клубарчета, къде сте , то не, че остана някой тук, като разбира се знаем кои са вечните баба Донка,кухата лейка и Леля Милка литераторката
Но най ме кефи сега пък Пишмангъркинята, ето тя например стана супер клубар, трансформация 100 процента



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано05.07.20 11:12



Чета аз до “шоколад” и мисля за десерт, а ти тема за траш си постнала



Шоколада явно както обикновено е обикаляла следващия, Алекс й се вързал, после дошла Виталия и се ядосала на двамата.

Аз не знам за какво се ядосала и тя — вади червена карта на Алекс и готово — който е тъп, да събира карти, нищо ново или непредвидимо.

Иначе Алекс сигуно го е яд, защото се е прецакал с Шоколада, а и заради нея са му се затворили някои врати. Да беше пуснал клюкаркса тема, щяхме да го предупредим, че това е вървежната ситуация.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано05.07.20 17:53



Не ми е работа, но чета някакви тежки саги в Психото плюс неприятни обиди към Дарки, който на мен лично ми е симпатичен като мод от който както разбрах не зависи нищо, но това касае всеки мод, защото управлението тук е вече еднолично и в ръцете на Кирчо, та, чета и се чудя, двамата се представиха тук като двойка, менкаха си никове, караха ми се под път и над път и двамата, ако кажа нещо лошо за Шоколад и респективно за Алекс, Шоколад му четеше бележките, пишеше ми от негово име, после и двамата си МАХНАХА бележките, беше една дъъълга сага и сега пак същата песен, само, че освен техните ризи, виждам, че вадят и ризите на другите и понеже тук вече сме малко, клюката се разрастна и стигна и до тук, до неизвергнатите

А Виталите е готина мацка, въобще не разбирам какво общо има тя пък с Алекс и Шоколад



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано05.07.20 22:29



Не познавам нито един от тях, но нещата са толкова банални, че не е нужно да четеш цели теми за да знаеш за каква история става дума



Учудих се че Виталия е започнала да се занимава с трети лица, вместо веднага да зареже Алекс, щом продължава с какватоидае връзка с Шоколада.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано06.07.20 00:31



Сигурно явлението Шоколад Алекс й е интересно от професионална гледна точка





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано06.07.20 18:11



Оф ама Виталия да не е пишман-психоложка?



Да беше питала Алекс за какво пише с Шоколада — ако не може да даде логичен отговор — го зарязва при следващо преливане на компромисите (или веднага)

Аз до сега не съм видяла жена, която да е останала с мъж, който не може да се катери бързо по дърветата.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано06.07.20 20:30



Не знам точно какво е завършила.

Чудя се, защо Алек и Шоколад, които твърдяха , че се познават, че се обичат, че си имат пълно доверие и си менкат никовете тук ,както и личните бележки, че си пият кафето, че си имат телефоните номера продължаваха да пишат тук и да се правят на непознати никове

, това също е и адски смешно и за другите от бандата на випирания, защото си ходят на срещи, знаят кой с кого спи, знаят всичко един за друг, но се правят на анонимнипри положение, че си имат фейсбук и всичко и си общуват паралелно по месинджър...за мен форумите в този им вид следва да бъдат резнати от портала Дир.бг и просто да заминат в небитието, както се случи с лафчето, с ICQ и всякакви подобни отживелици, архаични за 2020



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано06.07.20 21:16



За мен всички останали социални медии са прекалено бързи.
Големите теми с над 100 постинга за мен са нечетими (нямам време да ги следя).
Даже моите собствени мнения не помня къде са и не мога да следя кой ми пише.

Относно Шоколада и Алекс — хората се събират и разделят.
Аз се чудех на Виталия, която няма елементарни рефлекси в подобни ситуации.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано06.07.20 21:23



Хората се събират, разделят и т.н. неща от живота, но не си развяват след това ризите в обществен форум "анонимно",не се пишат бележки за да се разкаже кой какъв е бил, но...свят голям, и за теб доста говориха и за мен, клюките се носеха, теми...какви теми, тук няма теми от 2005 година, всичко е мерене на пишки и надприказване със специфичен български селски акцент

Тези форуми са за в небитието, ненужни и заемащи онлайн пространство, знаех кой е бившият собственик на Дир.бг, сегашният си нямам идея кой, ако знаех щях да го подсетя



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор pishmangreek (непознат)
Публикувано07.07.20 10:25



Какво стана?
Да не би пандемията да отмина, че започна пак да лееш помия?



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: pishmangreek]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано07.07.20 11:10



Е хайде сега, къде я видя тази помия. Клюкариме си тук тихо, кротко, по възрожденски, все пак сме жени.

Ако ти се чете..помия, което не ми се вярва, разходи се до випирания и по точно прочети някои постове на Алиса, иди до Споделено, до Психото, тук сме точно трима пишещи, понякога четирима



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 17:21



Откакто Парвенюти спря да пише че Прасето ми е купил билет до Германия и че съм бездомна, започна да става малко скучно.



Вчера за малко да й пиша, да гледа и тя за каравана или контейнер за живеене като одъртее, защото и социалната пенсия няма да види в Германия.

Като й писах миналата година за това, тя започна да ми обяснява за Европа и как щяла да получава немска пенсия с български вноски, ама много й се иска. Вноските въобще не са равностойни, а човек като мигрира на 45г не е много весело в тоя аспект.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано07.07.20 18:09



Кой е този Парвенюти? Но като цяло дреме ти на хурката, кой какво пише





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 18:28



Парвати



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.07.20 18:49



Кат нямаш време да четеш, не си съчинявай небивалици.

Щот трудно вдяваш - нямам нищо общо с двойката Алекс-Шоколада. Освен, че получих заплашителна бележка от първия, щот втората го набедила за изпращач на бележката относно житието-битието й.

Капиш? Или ше трябва по трудния начин да ти обяснявам защо не бива да спрягаш Виталия както ти хрумне?

Редактирано от Vitalite на 07.07.20 19:01.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Vitalite]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 18:58



Преди малко разбрах че Алекс имал ревнива приятелка.
Може тя да тине писала бележка от негово име.

Обади му се по телефона и го питай.

Ако не искаш, дай ми номера му и аз ще му се обадя





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.07.20 19:01



Е, ся, вече стана сериал!

Значи, ревнивата приятелка на Алекс ми пише относно бившата му приятелка? С каква умисъл? Ти си?



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Vitalite]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 19:06



В психото той ми писа че има ревнива приятелка.

Тук в тая тема Никифин писа че си давал паролата на гаджетата.
Следователно ревнивата му приятелка вероятно може да се логне в акаунта му и да пише бележки — на теб примерно.

За най-лесно го питай по телефона, или ми дай номера му аз да го питам. (и малка информация какъв му е гласа, да не се натреса на басовата му приятелка с дрезгав глас)





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 19:13



Аз моа да ти пиша мноо работи, ама ти да си патка да вярваш.



Темата е провокативна, чакам курветините да се появят чеше ми се езика.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано07.07.20 19:12



аааа не знаех..



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 19:21



Деернче, кво стана душицо златна, май онемя, умря оня Алекс дет ви се върваше бе.





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано07.07.20 19:22



Деерн, нека да се УТОЧНИМ


1. аз съм Никитин
2. не съм ти писала, че Виталите е давала пароли на и ...аз не знам на кой, а че Алекс и Шоколад си менкаха паролите си за логин в дирника, понеже си имаха доверие, казано от тях.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.07.20 19:22



Ааа... аз в такива филми не участвам!

Пък ти си голямо момиче, бе - пиши на Алекс да ти даде телефона си



Айде, успех!



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано07.07.20 19:23



Привет Алекс най накрая дойде тук, кажи сега какво става, разкажи с думи прости, КОИ са тези курветини и кой те обиди, Шоколадката ли игра накриво





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 19:25



Благодаря, благодаря че ме увековечи с тема,

моа ли и в твоята тема да си начеша езика с курветини?



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано07.07.20 19:27



Тук е свободна зона все още, бай Кирчо го няма, докато го няма можеш да чешеш каквото желаеш.





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано07.07.20 19:33



Парвати...я няма, няма, пък току влезе във випирания да се оплаче как няма гадже, как била самотна, но пък била напредлава супер в работата и в емигрантството си, иди разбери....към какво се стреми, хем я сърби, хем я боли, ръси някакви глупости за мен, че съм била омъжена за дъртак от време на време, минало.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 19:35



Да си говорим тогава за курви, искаш ли, само да втъкна че за мен курва е поведение?



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Vitalite]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 19:40



Ай моля ти се, имам пет сим карти, не знам коя да дам като номер, а и не ги помня.





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.07.20 19:43



Звънни от едната на другата. Ще разбереш поне единия номер. Дай го на девойчето, че явно няма търпение да си поговорите.

Ейй, на какви неща трябва да ви уча!



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Vitalite]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 19:54



Пишеш че в такива филми не участваш, честито вече си участник с предложението си да ми иска Дренчето тел номер.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 19:58



Тя не е тип жена, която мъжете да харесват в Германия.

Имам една позната, абсолютна двойничка й е по същност, но е по-успешна от Парвати. (защото е мигрирала на 20г и е имала време да се интегрира, а не като Парвати на 40+)
Ама това “по-успешна” което имам предвид не е върха на сладоледа, а Парвати даже е доста под тая летва.

Ама нищо, някои неща няма как да ги знае докато не ги изпробва.





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 20:00



Добре дошъл





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 19:57



Ако пусна тема за курвенското поведение някъде ще се включиш ли и ти в темата?



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 20:09



Нямам отношение по темата.

Не мога да преценя дали е курвенско поведение, когато мъж създава ситуация за 2 дами да се хванат в диалог за него, докато той се оттегля, защото е невинен.





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 20:06



Как да нямаш бе душицо златна отношение по курвенското поведение, я се погледни отстрани.

Аз за кво мислиш те каня в такава тема.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 20:16



Ти ли беше пича, който се беше запознал с една девойка във Великобритания?
Тия портали за запознанства ще излязат върха. Не съм ги пробвала, но катo чуя няколко такива истории, започвам да мисля че функционират добре.



п.п. Добра идея е не-запазването на копие от изпратени бележки.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 20:21



Какво искаш да чуеш, само кажи и го казвам, за да го разнасяш по дира. Хайде кажи какво искаш да чуеш или по точно какво ти е угодно да ти кажа аз.

А за курвенското поведение, само се виж какви работи те вълнуват, какви работи коментираш в таз тема, имено за това те поканих ако пусна тема / Курвенското поведение /.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 20:31



Може да я озаглавиш “Портали за запознанства” — мисля че е по-малко враждебно.



Ако я напишеш така, ще я погледна, защото мога да науча нещо ново.
Както писах, аз нямам опит в тия портали, но познавам немалко хора, които са намерили партньорите си там. (например 2ма мои колеги)



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано07.07.20 20:33



Как беше по време на пандемичният локдаун, супер е чевек да е далеч от мелето, в твоя случай сред планината, чистота, свежест.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано07.07.20 20:35



Не я познавам и не съм я виждала даже и на снимка, но демонстрира супер самочувствие и знаеща по всяка тема.





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 20:36



Бъркаш, великобритания даже и на картата не знам къде е, беше в друга държава май някъде скандидавските, запознах се в един сайт с една мадама с курвенско поведение, ако ме разбираш.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 20:38



Много е важно една жена да има самочуствие, само да не е к............, вие ще продължите думата.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 20:39



Не мога да преценя дали има самочувствие за българските стандарти.
За немските е от хората, които казват “ Аз работя под договор”
А хората отсреща отговарят “?!?? — днес е прекрасен ден”



Затова е объркана глава по тукашна мярка и това ще я съпътства до края, защото е и на възраст вече.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 20:40



Екстра беше, гадже на раменце лежи, цял ден гушшш, после някъде наоколо на кафе, вечер в близкото село у приятели на двора по чашка и лаф и така, нямаше маски нямаше дистанция.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 20:41



Бях останала с впечатление че даже сте се виждали — ти си й ходил на гости или тя на теб.

Може да съм объркала нещо, или да съм чела някакъв неверен преразказ от друг, не помня вече.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано07.07.20 20:41



Аз не съм мъж и честно да ти кажа не ги разбирам тези к....работи

, вие мъжете по ги знаете, за щастие животът ме е срещал все с мъже и то пичове, това по отношение на мъжете, за които казват някои, че имат к.....поведение. А истинските ми приятелки са почтенни омъжени жени.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано07.07.20 20:43



Винаги съм казвала, че животът на село, в планина или в малък град с нищо не може да се замени с френетичният живот в голям космополитен град.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 20:44



Писах ти одеве, мноо четеш и мноо вярваш, ама патките са така, прочетат нещо или чуят и бързат да го споделят, но не се замислят това провокация ли е кво е.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 20:46



Да така е, за това съм още в България.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 20:42



Това не е било от някакво значение за мен, но ето те сега теб тук и в тая връзка те питам директно.
Ама ако не искаш да ми кажеш, ок. Може да ми напишеш нещо по принцип за порталите за запознанства.



п.п. Ама и паролите за акаунтите при тия портали ли даваш на девойките?



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 20:51



Мислиш че живота в България е по-спокоен отколкото в Холандия, Италия, Дания, Германия?



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 20:52



Опитваш се нещо, ама ще ти угаждам до като сама не се оплетеш и не попаднеш в собствения си капан.

Та така, всичко давах на девойките, друго да питаш? аз пък асимилирам през това време.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 20:54



Абсолютно, стига да си материално и финансово осигорен. ти за къв хуй си навън, предполагам сиромашия е било при теб тук в България?



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 20:57



Може да имам някаква грешна представа за тия портали.
Представям си ги подобни на Фейсбук, но главно с цел намиране на партньор.
Затова се чудя как изглежда един човек в акаунта за търсене на партньори на своя партньор.



Много оплетено стана, ама питам — с други думи — любовницата има ли достъп до чекмеджето с бельо на жена ти или няма?



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 21:03



Пълнолетна никога не съм живяла в България, мисля че въобще не мога да преценя живота там, но ако искаш мога да се опитам.



п.п. Какво значи материално и финансово осигурен?
Повечето бездомни са с психични отклонения, иначе материално (покрив) и финансово (минимални финансови средства) са осигурени. (ако решат да не са бездомни)

От това ли зависи намина на живот, който ти е нужен?



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 21:03



Ще ти отговоря искрено какво мисля за виртуалните запознаства.

Та така, опознаване, сваляне на звезди, надлъгване и за какво, по лесно ми е ей го Пловдив, да си платя за курва и няма нерви няма нищо. сега разбра ли ме кво е мнението за тези сайтове.

ето и нещо за домашно да четеш за тез сайтове.





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 21:05



пп. в препратката която постанх пише за два вида жени, ти от кои си?
От скучаещите ли, или от втория тип, щото от одеве ми вървиш след хуя?



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 21:07



Хм, това е много разочароващо, имайки предвид че идеята е търсене на партньор.

В началото едната колежка (на 26г ) като ни каза че се е запознала с някой в сайта за запознанства, и ние “старите” бяхме скептично настроени.
Но с младежа от няколко месеца живеят заедно и изглежда всичко е наред.

По тоя повод разбрахме че и колегата там се е запознал с жена си, с която имат бебе сега.





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 21:08



Не съм чела текста, но се определям като чатърка





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 21:10



Зададох въпрос, ти от първия или от втория тип жени се оприличаваш щото анализирам и виждам че доста време дращиш днес в дира.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 21:12



Писах ти горе за чатърка.



Ти къде си сега?



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 21:12



Аха, бегай тогава в некой сайт за който ме питаш, там ще ти налетят и няма да те оставят да скучаеш, чат да искаш там.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 21:13





Редактирано от Deern на 07.07.20 21:07.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 21:15



Случват се такива неща, като разминаване.

Да ти кажа честно, чата не ми е силна страна, при мен чата се свежда до, семейство и близки, даже и в момента тук едвам те трая.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 21:16



Почивка, ама не знам до кога, а вие си дращете, ако има нещо провокативно или курвенско може би по късно ще ви отговоря.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 21:17



Мога да си представя че семейството ти винаги е зад теб каквото и да направиш.





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 21:20



Абсолютно, както и аз съм зад тях.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано08.07.20 17:59



Ей сега по диагонал видях във випирания твоята френдка Парвенюто се е е изцепила пак, нямало любов на 45 , не е видяла нито една щастлива двойка бла бла, абе питам се аз , къде живеят тези хорач на коя планета???

Ето аз съм пример за щастлива двойка. С вторият ми мъж пълно доверие, подкрепа,разбиране,грижа един за друг, сексът върви, всичко е разкрепостенно, експериментираме, пълно отдаване един на друг, наблюдавам и родителите ми, еми и те са щастлива двойка , толкова години заедно, задружни...не мога да разбера как има хора, които не вярват в любовта, в страстта...като отминела сътастта...еми тя не отминава, напротив с напредъка на годините се задълбочава, даже така добре се познавате с партньора , знае се кой каква точка да " натисне" че всичко е супер готино, с поглед се разбирате даже



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано08.07.20 19:38



Още не съм станала на толкова години, но щом в края на 30те любовта е възможна, то значи и в края на 40те е възможна. Съмнявам се да има голяма разлика. Даже разликата в нагласите на 40 и 50 г едва ли е голяма.

п.п. бих казала че разводите са изключения, повечето хора остават заедно за цял живот.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано08.07.20 23:00



Така е и аз споделям това мнение.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано09.07.20 01:12



Възраст ? Любоф ?


Любовта е възможна и на 90, но не ти да се влюбиш в някого, а някой да се влюби в теб. Примерно във банковата ти сметка.




Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Koftia]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано09.07.20 10:19



Да, сега ще дойде Блъди и ще напише че любов има само за богатите





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано09.07.20 11:56



Всичко е относително в този живот, но истински се забавлявам да чета постове на Парватката и други дами във випирания, които се чудят как да обърнат палачинката за да се оправдаят пред себе си заради неуспехите си и тотално скучният им и неподреден личен живот и то на възраст над 40, над 50. Още повече ме разсмиват писания на господа набори на моят баща например, които според мен не са излезли още от 3 група на детската градина или по скоро са се втединили, нормален процес след 70 плюс





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано09.07.20 16:27



За конкретния човек не е относително.

За мен например е без значение кой как е мигрирал, обаче за конкретния мигрант е от голямо значение и не е относително колко пари има в сметката и колко в осигуровката за стари години.





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано09.07.20 19:42



стига слухтя по другите клубове, за да клюкарстваш кой кво написал.





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано09.07.20 19:42



Аз мисля, колкото повече толкова по добре





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: alisalisa]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано09.07.20 19:50



Охооо Лисо здрасти, ще ме умориш от смях


като не мога да пиша в ДРУГИТЕ клубове, ще коментирам там където имам тази възможност, не виждам нищо лошо в това, а ти от ДРУГИТЕ клубове дойде ТУК за да ми кажеш това, я се отпусни, как си, как върви лятото при теб



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано09.07.20 19:55



Да, повече отпуска например.



Утре имам един ден отпуска, ще раздават сертификати на дъщерята и съучениците й.
Тая година май само 1-3 месеца са ходили на училище.

Утре имам отпуск, обаче пак не свърших работата.
Утре сутринта докато пия кафе а другите се пригатвят за излизане, ще се логна и се надявам всичко да мине както съм планувала.

Имам само един колега, който може да ме замества, а и той утре има отпуск.
Само се надявам да не звъни телефона ми, защото останалия на тийм ще му се види много.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано09.07.20 22:50



е толкова ли си нямаш други интереси, освен да киризиш през ключалката и да разправяш тук какво си видяла?

и то, на хора, дето си щъкат свободно и от другата страна на ключалката.



лятото ми е нервно тези дни - невярна болест се опитва да ми натръшка прекрасното домати в градината. и съм зла!!



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано10.07.20 11:05



зла си, щото си женена, за туй



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: alisalisa]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано10.07.20 14:41



Поне това още е позволено тук, да се чете


Иначе за доматите ти, има една супер фейсбук група Хоби градинарство влез там, хора с опит дават супер съвети от декоративно градинарство до по съществени култури като домати, пипер и т.н.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.07.20 17:12



Пак не разбра.

Писах й, че не участвам в нейния сценарий.

Предложението ми да си поиска лично от теб телефона ти - щом й е нужен, вече е мой сценарий.

Като гледам - ти с удоволствие се набъркваш във всякакви чужди сценарии - пък после пищиш.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Vitalite]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано12.07.20 17:19



Не разбрах какво искаш от човека?



Иначе мерси за усилието, ако не беше Сарая и ти, нямаше да го контактирам директно.

Редактирано от Deern на 12.07.20 17:19.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Vitalite]  
Автор Zirzi ()
Публикувано13.07.20 04:45



Какво се очаква от мен? Да влизам в обяснителен режим ли?

Сводници не ми трябват! Мога и сам да се оправям.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано27.07.20 17:11



Хаха..ейй тази Шоколада бе..правите я незабравима!...: )))
Димке, Димкееее..ако по-малко се занимаваше с другите, а повече с теб и близките ти, нямаше да изпадаш в такива смешни теми..или викаш клюката е друго нещо..: )))
Добре съм мила, да те информирам..а за другото не е твоя работа да си завираш гагата..или завирай си я..гадай!..кълбо искаш ли?


Поздрави!



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: ShokoLada]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано06.08.20 15:06



Ей Шоколад, радвам се, че си добре и най вече, че не си си загубила чувството за хумор, качество, което уважавам, аз не си вра гагата никъде, просто вие си разказвате надълго и нашироко преживелиците тук с твоите френдове, както знаеш нито ви знам, нито си пия кафето с вас, аз съм само четец когато имам време и когато откъслечно попадам на някои твои постове, не съм и клюкар, не и аз, тук има доста по големи клюкари и те са сред тези с които си се виждала, излизала, ходила може би на купони и т.н. не знам Шокич аз съм далеч знаеш.

Редактирано от Nikitin на 06.08.20 15:07.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано06.08.20 17:12



Далеч, далеч си ти.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано06.08.20 17:40



/нито си пия кафето с вас/

Ние си го пием дълго, ама пустото забравих на пустото как го наричаха това дълго кафе, щото у Италия кафето едно пръстче само, шантав народ.
Та как му викаха на дългото кафе бе?
И мастиката тяхната забравих как и викаха, ако ми напомниш ще съм ти много благодарен та и аз да си спомня.

А ако ми отговориш, мога да се сетя още имена забравени да те питам, живях дълго в Анцио, Нетуно, абе Рома ми е до болка позната.



И тоалетните, обществените забравих, щото не са VC, ми друго бяха?

Редактирано от Zirzi на 06.08.20 17:41.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Zirzi ()
Публикувано06.08.20 17:42



пп. Шъ питам още за откачени имена дето интернета не ги знае, да си го знаеш!



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано06.08.20 18:27



В Италия дълго кафе няма, иначе на кафето чай май беше шварц името? Дано да не греша


На мастиката аниче, често я ползват за кафе корето

На WC бани с меко Н, голям майтапвлизаме в заведение в София и аз попитах келнерката извинете къде е банятавместо къде е тоалетната за да си измия ръцете, нали пандемия и т.н. Келнерката ме погледна учудена и аз зацепих де, на мига се поправих
Та питай, има интересни наименования.

Редактирано от Nikitin на 06.08.20 18:22.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано06.08.20 18:37



Американо - дълго кафе.



Няма да питам, щом не знаеш за американо кафе, другото чичко гугъл ти го е казал, подвеждащи въпроси бяха, сори.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано07.08.20 11:46



няма проблем





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано08.08.20 10:43



Споко де, на мен ми е интересно да чета за себе си..каква съм, какво правя..ми гот си е!..: )))
Я сега ми разкажи малко за мен и Алекс..до къде я докарахме а?
А колкото до клюкарите и интригантите..взех да ги обичам тези хора бе..толкова труд полагат, да се ровят, да измислят, такова желание имат да се завират и обсъждат, че ми стават направо любими..


та хайде разкажи ми нещо за мен...какво ти нашепнаха клюкарите?
може и в нова тема да ме пуснеш...хайде погали ми егото...



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: ShokoLada]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано08.08.20 14:14



Ще ти се да ти го погаля, но честно казано не съм се интересувала и няма да се интересувам. Не ми дреме нито какво правиш, нито с какво се занимаваш, нито пък кой точно е Алекс с неговите многобройни никове, няма да ме учуди, ако това всъщност е той пак с твоят ник, нали си ги менкахте по едно време, забавлявайте си се и всичко супер ви желая, важното е да спазвате правилата тук, друго хич и не ме вълнува. До някъде Алекс мога да го разбера, сам, самотен мъж може да прави каквото му скимне в търсене на нови емоции може би..., но ти жена прехвърлила половин век да се държи така в обществен форум...ами малко си ми смешна, лек и спокоен ден, нека да е лято





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано08.08.20 14:50



И аз това разправям, ма не слушат, бе ? Те си искат тяхното си.
От 40-50







Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано08.08.20 16:16



Лоша си!..пусни ми още една тема де..разкажи ми за мен..
а за половиният век..греда скъпа..имам още доста докато го стигна, камо ли да го задмина..


аа чакай..не съм казала, че искам да ме разбираш, и да искаш не можеш..та не се мъчи, няма да ти се отдаде..
верно ли Алекс има много никове..яя разкажи..кои са негови..навсякъде и във всеки ли виждаш Алекс??..: )))

пп Димке, не се спре с интригите и подмятанките..как живееш със себе си, бе жена..как се търпиш самата ти..
а да..то е лято..прекрасно лято при това!...



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: ShokoLada]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано08.08.20 17:46



Ето виждаш ли

далеч съм и от клюките и от интригите, даже не знам на колко години сиза разлика от други тук

Аз да се мъча да разбирам една самотна и губеща си времето в сайтове за запознанства жена??? Шоки, бъркаш ме с някой друг.

Живея супер Шоколад, , със сигурност доста по добре от теб, особено що се касае в емоционален аспект, питай Алекс той ще ти обясни защо, хайде днес доста внимание ти отделих, доволна ли си



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Koftia]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано08.08.20 17:57



Ухаа баба Донка се прави на разбираща от политика





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано08.08.20 19:20



неее..искам си тема..за сайтовете за запознанства..коя съм..как живея..колко съм нещастна...

...: )))
давай де..можеш! а и на мен ще ми е интересно..

фактът че се опитваш да се сравняваш с мен, ми говори много.. ама не в твоя полза..
айде със здраве..пък ще наминавам, може да прочета нещо за себе си, което не знам..



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: ShokoLada]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано08.08.20 19:36



Е Шоколад, това са твои споделяния, аз ти казах от време на време зачитам много спорадично вече.
Аз с теб да се сравнявам

Шоколад ударила те е жегата, определено,ти и аз сме несравними. Различни държави, различен стил на живот, както щеш го разбирай материално, емоционално...просто няма база за сравнение. Наминавай, лошо няма, чети, драскай, свободна жена си.

Щом до тази възраст не си научила всичко за себе си и не си се опознала, няма повече какво да научиш от никой и никъде, наздраве Шоколад.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано08.08.20 19:37



Кво да и обясни алекс бе! какво, нито те знам нито нищо, знам за теб само от това което съм чел в клубовете! Коя си ти бе, или кой си ти? Тая с чушките - щастливата, или тоя с хуя в гъза, педала? Къде ти е жабаря, къде? в чичко гугъла ли щом не знаеш как викат на дъргото кафе в цяла италия?

Димке! не ме познаваш, спри се, свЯт да не ти се завие!

Помниш какво ти казах преди, курва е поведение, осмисли!



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано08.08.20 19:44



Правилно си достигнал до един очеваден извод: наистина не знаеш кой съм. Спокойно Зизи, не се нервирай и леко с обидните епитети пич


Оплакаха ти се и ти бързо, бързо дойде или просто смени никчето
Ама това със смяната не е само ваш патент вече, спокойно, станахме изобретателни при тази липса на нови регистрации ша знаеш

Редактирано от Nikitin на 08.08.20 19:48.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано08.08.20 19:46



Защо леко с обидните епитети?

С боклук така се процедира.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор jumbles ( wild spirit)
Публикувано08.08.20 20:08



е, хубава работа ... пет човека тука на кръст сме и пак намерихте за какво да се ядете
я, си прибирайте перките и се дръжте човешки



п.п. закачам се само за твоето мнение



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано08.08.20 20:06



/ша знаеш/ :



Ех,Помакинче с помакинчето ти, може би си от най богатия род на Родопите, нещо такова.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: jumbles]  
Автор Zirzi ()
Публикувано08.08.20 20:15



Ти за друго няма какво да се закачиш,аз например мога да се закача за две букви само, нещо от рода на ША.





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор jumbles ( wild spirit)
Публикувано08.08.20 20:39



е то аз мога и на точка само да се закача, но не е там работата
всъщност никак не те разбрах, изимпровизирах си нещо ... обаче ... що се ядете бе?

Редактирано от jumbles на 08.08.20 20:41.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: jumbles]  
Автор Zirzi ()
Публикувано08.08.20 20:46



Ми ядем се бе, любопитството им, демек носа им от чуждата паница не излиза бе.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор jumbles ( wild spirit)
Публикувано08.08.20 21:52



онова на което отдаваш внимание и енергия, с него се свързваш и него подсилваш ... увеличава се и се проявява

какво всъщност правиш?

хайде осмисли сега, както обичаш да казваш



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано09.08.20 15:02




И аз употреблявам ша чат пат. Не съм от Родопите, не съм от род голям, богат. От низината съм. Кво да правя, служил съм и съм учил в Смолян. Ако не беше Смолян а София, сега щях да съм с друг уклон. Знаеш как е ......




Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано20.08.20 09:47



Спорадично? ..: ))) Димич, да не си забравила българския, та използваш такива думички..


Ааа нищо не ме е ударило..а жегата си е екстра!..
материално и емоционално?!..материалното си го дръж..емоционалното не си го давам..мое си е....ама ако толкова те интересува..може да те захранвам с емоции от време на време..да не скучаеш..
хаха..вярно ли не се познавам?..ще ме запознаеш ли с мен....а иначе нон стоп уча..та даже и от теб...

пп виж ся..ще ти издам една тайна..има един клубар тук..с който сте си лика прилика...ама идея нямаш колко си приличате..идеалната двойка..и двамата ме научихте много...ама многоооо..и ви Благодаря....такъв тип хора даже и не предполагах, че може да има..а и благодарение на вас и още няколко опознах лошата си страна......многоо многоо вярно е това, че Вселената се грижи за нас..да ни среща с хора, от които има какво да научим за себе си..
слънчев и усмихнат ден ти пожелавам..с многоо летни аромати и усмивки..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.