Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 24.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леоси [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано07.07.20 20:35



Не я познавам и не съм я виждала даже и на снимка, но демонстрира супер самочувствие и знаеща по всяка тема.





Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леоси [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 20:36



Бъркаш, великобритания даже и на картата не знам къде е, беше в друга държава май някъде скандидавските, запознах се в един сайт с една мадама с курвенско поведение, ако ме разбираш.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леоси [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 20:38



Много е важно една жена да има самочуствие, само да не е к............, вие ще продължите думата.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леоси [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 20:39



Не мога да преценя дали има самочувствие за българските стандарти.
За немските е от хората, които казват “ Аз работя под договор”
А хората отсреща отговарят “?!?? — днес е прекрасен ден”



Затова е объркана глава по тукашна мярка и това ще я съпътства до края, защото е и на възраст вече.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 20:40



Екстра беше, гадже на раменце лежи, цял ден гушшш, после някъде наоколо на кафе, вечер в близкото село у приятели на двора по чашка и лаф и така, нямаше маски нямаше дистанция.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.07.20 20:41



Бях останала с впечатление че даже сте се виждали — ти си й ходил на гости или тя на теб.

Може да съм объркала нещо, или да съм чела някакъв неверен преразказ от друг, не помня вече.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано07.07.20 20:41



Аз не съм мъж и честно да ти кажа не ги разбирам тези к....работи

, вие мъжете по ги знаете, за щастие животът ме е срещал все с мъже и то пичове, това по отношение на мъжете, за които казват някои, че имат к.....поведение. А истинските ми приятелки са почтенни омъжени жени.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано07.07.20 20:43



Винаги съм казвала, че животът на село, в планина или в малък град с нищо не може да се замени с френетичният живот в голям космополитен град.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 20:44



Писах ти одеве, мноо четеш и мноо вярваш, ама патките са така, прочетат нещо или чуят и бързат да го споделят, но не се замислят това провокация ли е кво е.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.07.20 20:46



Да така е, за това съм още в България.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.