Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 21.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано10.07.20 11:05



зла си, щото си женена, за туй



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: alisalisa]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано10.07.20 14:41



Поне това още е позволено тук, да се чете


Иначе за доматите ти, има една супер фейсбук група Хоби градинарство влез там, хора с опит дават супер съвети от декоративно градинарство до по съществени култури като домати, пипер и т.н.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.07.20 17:12



Пак не разбра.

Писах й, че не участвам в нейния сценарий.

Предложението ми да си поиска лично от теб телефона ти - щом й е нужен, вече е мой сценарий.

Като гледам - ти с удоволствие се набъркваш във всякакви чужди сценарии - пък после пищиш.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Vitalite]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано12.07.20 17:19



Не разбрах какво искаш от човека?



Иначе мерси за усилието, ако не беше Сарая и ти, нямаше да го контактирам директно.

Редактирано от Deern на 12.07.20 17:19.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Vitalite]  
Автор Zirzi ()
Публикувано13.07.20 04:45



Какво се очаква от мен? Да влизам в обяснителен режим ли?

Сводници не ми трябват! Мога и сам да се оправям.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано27.07.20 17:11



Хаха..ейй тази Шоколада бе..правите я незабравима!...: )))
Димке, Димкееее..ако по-малко се занимаваше с другите, а повече с теб и близките ти, нямаше да изпадаш в такива смешни теми..или викаш клюката е друго нещо..: )))
Добре съм мила, да те информирам..а за другото не е твоя работа да си завираш гагата..или завирай си я..гадай!..кълбо искаш ли?


Поздрави!



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: ShokoLada]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано06.08.20 15:06



Ей Шоколад, радвам се, че си добре и най вече, че не си си загубила чувството за хумор, качество, което уважавам, аз не си вра гагата никъде, просто вие си разказвате надълго и нашироко преживелиците тук с твоите френдове, както знаеш нито ви знам, нито си пия кафето с вас, аз съм само четец когато имам време и когато откъслечно попадам на някои твои постове, не съм и клюкар, не и аз, тук има доста по големи клюкари и те са сред тези с които си се виждала, излизала, ходила може би на купони и т.н. не знам Шокич аз съм далеч знаеш.

Редактирано от Nikitin на 06.08.20 15:07.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано06.08.20 17:12



Далеч, далеч си ти.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Nikitin]  
Автор Zirzi ()
Публикувано06.08.20 17:40



/нито си пия кафето с вас/

Ние си го пием дълго, ама пустото забравих на пустото как го наричаха това дълго кафе, щото у Италия кафето едно пръстче само, шантав народ.
Та как му викаха на дългото кафе бе?
И мастиката тяхната забравих как и викаха, ако ми напомниш ще съм ти много благодарен та и аз да си спомня.

А ако ми отговориш, мога да се сетя още имена забравени да те питам, живях дълго в Анцио, Нетуно, абе Рома ми е до болка позната.



И тоалетните, обществените забравих, щото не са VC, ми друго бяха?

Редактирано от Zirzi на 06.08.20 17:41.



Тема Re: Тема за шоколади, алексовци,леосинови [re: Zirzi]  
Автор Zirzi ()
Публикувано06.08.20 17:42



пп. Шъ питам още за откачени имена дето интернета не ги знае, да си го знаеш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.