Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 24.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема Правото на мнениенови  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано28.10.16 13:52



Гледам че клуба е пълно мъртвило.Затова ще се опитам да го съживя,дано да не е все едно да съживиш мъртвец?


Та,какво мислите за свободата на словото,правото на мнение и доколко тези неща са ценни в днешно време?
Все пак ми се струва че живеем в уж демократичен свят на плантатори и експлоататори.В този днешен 21 век мнението на хората не бива зачитано особенно.Всяко чудо за три дни,и кервана си върви..и кучетата си лаят,и все едни и същи политически отрепки са на власт.Уж имаме право на глас и мнение,пък всеки път е за наша сметка?
В бившата си работа,винаги изказвах мнения и ги отстоявах.Това ме вкара бързо в ролята на черната овца.Може би понякога се замислям,какво пропуснах..не можех ли да бъда много по стратегически подмазвачески домогващ се.
Знам че това изобщо не е в моята природа,и продължих да казвам това което мисля и чуствам.В крайна сметка сърцето никога не лъже.
Истината винаги е непоносима и непригодна за публикуване.
За мен са важни мненията на хората,да видя кой какви нагласи има.Това дали ще се вслушам в някои от тях,е нещо друго.И дали изобщо.В крайна сметка всеки крачи в неговите си обувки,и за всеки всичко е различно.
Хайде,дайте мнения..относно това или онова.
Понеже най не ги разбирам хората,които се съгласяват с всички и за всичко.


Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Ко?нови [re: Finntroll73]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано10.12.16 20:08



Малко по-надолу има твоя тема "сбогом", откакто оврещяваше целийо ДИР че отплаваш в канала


Я си намери работа, че стана за смях вече - колко години откак се скатаваш уж болен?



Тема Re: Ко?нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано16.12.16 00:56



Тъкмо си помислих че свинското лайно отплавало завинаги покрай модераторите,то било още тук.
За мен грижа не бери,аз съм си супер сега.


От деситилетия не съм бил по-добре.


Тежеста на един човек като човек,е в делата му!

Тема Как иначе,нови [re: Finntroll73]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано16.12.16 01:31



след заточението на дивана и поредното ореваване на орталъка


Направи ли 2 години симулиране на гърба на жена си вече, а търтей?



Тема Re: Как иначе, [re: Buduhcko npace]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано23.12.16 16:44



Това не е твоя работа,боклук.Ако ще и 10 години да направя.Който много е дал,сега много ще получи и вземе.


Трябва наистина да си заслужава една работа,и откъм време,пари и всичко..за да заработя на нея.Повече аз за боклуци няма да работя.
А за симулацията,си в голяма грешка .Нито съм търтей,нито симулант.Но един костюмиран дрисльо като теб това нещо няма как да го разбере.Ще го разбереш,само когато си на моето място.Иначе няма шанс.Нямаш никакви привидни шансове в този живот,че и в следващия да се сдобиеш с човечност,сърце и душа.
Ти си може би най-антипатичния тип който съм срещал.Пълен антипод на това което повечето хора са.Дипломите и квалификациите няма никога да те направят човек.Поне не и значим в моите очи.Аз ценя други неща,непреходните ценности и неща.Но за това е нужно да си на друго по-високо ниво.
Незнам..явно живота много те е шлякал,но това няма как да е е отправна точка тук да си го изкарваш на всички.Понеже поне аз няма да ти го позволя. Всичко се връща.И за отношението ти към мен..ти се пише,там някъде горе-в акашиевите кармични записи.И не мисли,че и ти ,пък и гръка..норвежката змия,вегани..вегетарианци и които и да е други помпозни егоистични дрисльовци ще се измъкнете без да си платите.Всички ще си платим.И вие и аз.
Благодарение на теб донякъде обаче тръгнах напред.Понеже преди се двоумях.Вече не се двоумя да отсявам,режа и пращам на майната им неработещи неща и кофти хора.
Ти донякъде ми помогна в това,неминуемо да тръгна напред.С работа или без работа.
Но само толкова.Аз си взех решенията и сега живея с последствията.Като претегля обаче нещата..просто много бях закъснял да го направя това нещо.И не мисля че съм сгрешил изобщо в преценките на нещата и ситуациите.
Ти си свикнал хората да ти козируват,но с мен това нещо няма да се получи.
Ние със жена ми и семейството ми ще се оправим.
Все един ден нещата ще си дойдат на мястото и ще се стабилизират.Но хора от твоят тип никога няма да се променят към нещо добро и градивно спрямо останалите.Ти живееш за да ръчкаш другите ли?
Живей..но хората не са будали,не всички сме!
Аз съм подал толкова молби,обиколил толкова фирми,и съм влизал от магазин в магазин,от шопинг център в шопинг център,от фабрика във фабрика..толкова много в последните години..колкото на теб и за 100 живота напред няма да ти се събере да влезнеш и подадеш.
Аз правя каквото трябва.В крайна сметка правим каквото можем.
Със болно,смазано и разбито тяло от шибани плантатори..правя каквото мога.Според теб съм здрав и лентяй..нали?
Напротив.Никой нямаше да работи на такава гадна работа с деситилетия,болен..пряко болки,пряко сили.
Аз съм доказал във времето че не съм мързелив.Просто с времето станах стратегически лайнар,каквито бяха и шефовете ми и всички около мен.

Аз болен..здрави няма да нося..никога повече!
Дано да си разбрал някои неща.Не само първосигнално да се заяждаш и съдиш хората!
Понеже,ти също не си безгрешен.Точно пък ти??!


Тежеста на един човек като човек,е в делата му!

Редактирано от Finntroll73 на 23.12.16 16:49.



Тема Re: Как иначе,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано23.12.16 16:54



Ти си един първосигнален щраус стъс шия зарита в пясъка.

Тежеста на един човек като човек,е в делата му!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.