Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 25.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Айденови [re: coffeemate]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано26.12.16 18:46



Човек трябва да бъде оптимист – щом си по средата, значи половината работа е свършена.

Гледам, че в 30-40 никой не ти отговаря на музикалния поздрав, така че ето един от мен:


Весели празници



Тема Re: Айденови [re: Nuke Dukem]  
Автор coffeemate ()
Публикувано26.12.16 23:18



Ми, човекът се пресели във вечните ловни полета, рекох, да си спомним за него, но няма вече ни-кой. Това е краят на една епоха.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Айденови [re: coffeemate]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано27.12.16 10:51



De mortuis nil nisi bonum – наистина брилянтен изпълнител и спечелил сърцата на толкова много хора. Да почива в мир.



Тема Остани да си пишем нещонови [re: coffeemate]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано27.12.16 13:35





Ако искаш, може да си говорим за културни мероприятия като слушане на музика или гледане на филми, пък ако искаш и световната политика ще разнищим.

Не знам защо, но ми липсва Липарито... Тя пък хептен не е оставяла мнение откакто 30-40 стана ВИП. Беше ми интересно да решавам логическите тестове, които пускаше.

Остани малко в този клуб на раздумка. Примерно я ми разкажи докъде си стигнала с този ремонт. Сама ли се справяш или викаш майстори? Изобщо, какво сменяш, какво точно представлява ремонта?





Тема Re: Остани да си пишем нещонови [re: Nuke Dukem]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.12.16 23:14



Ми да си пишем, ок. Ама аз повече тая грешка да говоря за ремонт, когато не го правя няма да правя- цялата ми енергия и устрем отлЕтеха.
Хазайна намери негов човек, майстор, но ще продължим другото лято.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Айденови [re: coffeemate]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано28.12.16 01:54



Тази година умряха съзвездия от знаменитости.
Като гвоздей на отиващата си 2016 година си отиде и нашата принцеса Лея.
Отиде си част от мен наистина.Голям фен съм на Стар уорс и изобщо на Сцай-Фи жанра.
Как ще довършат епизод 8 ,незнам.
Но ще умре в него,това е ясно.
Време е за нови лица в новата трета трилогия.А се говори и за 4та трилогия също.
Дисни искат печалби.Нищо против нямам,но старите серии са по-добри.
Както и от 1-3.
Останах много приятно изненадан от Роуг Уан.Много добре направен филм е,макар и муден в началото.
За няколко дни трима умряха.Китариста на Стейтъс Ку,Джордж Майкъл и сега принцеса Лея.
Мир на праха им.
Иначе и Бъд Спенсър,както и Блейк починаха тази година.
Ужасна година за знаменитостите.
Весели празници ви желая,и една нова по-успешна и спокойна 2017 год.

Тежеста на един човек като човек,е в делата му!


Тема Re: Понякога е таканови [re: coffeemate]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано28.12.16 16:32








То всъщност какво има да се прави?



Тема Re: Понякога е таканови [re: Nuke Dukem]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.12.16 19:59



Е,и?

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Понякога е таканови [re: coffeemate]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано29.12.16 23:56



Не знам. Дано останеш доволна от предстоящия ремонт.

В моят случай се ремонтира само стаята, в която живея, не целия апартамент, но пак се оказа изключително скъпо (според гледната ми точка) удоволствие. Излиза, че дори елементарно нещо като това да се сглоби една спалня, хич не е просто като 2 и 2, и трябва много да се внимава да не се изгуби някой елемент. Как да е, останаха само довършителни неща като например осветление и още няколко контакта. Искам полилеят да е с 4 светодиодни крушки (дразнят ме лампите с нажежаема жичка, понеже са едва ли не 10 пъти по-неефикасни).

Успех и весели празници!



Тема Re: Айденови [re: coffeemate]  
Автор rumenaa (непознат)
Публикувано30.12.16 19:57



Не знам каква е причината за въпроса ти. Депресия? А може би новините за многото известни хора, които си отидоха тази година и особено последните дни, бедствията, катастрофите, жертвите на тероризма... Това за нас са клюки, новини, част от шоуто...Но близкте им страдат...
Всички ще умрем. Не знам какво има след смъртта, но знам какво остава, когато загубиш много близък.
Аз изпратих майка си преди две седмици. Не знам има ли живот след смъртта, но ние, които оставаме живи имаме нужда от време да приемем какво се случва. Чувството за вина, че не сме направили достатъчно, за грешките, които сме допуснали, докато близките ни са били живи, за нещата, които сме пропуснали да направим, за думите, които не сме казали...
Разумът приема, че всички сме тленни, но сърцето не...
Знам какво остава за живите след смъртта на обичаните хора....
А какво става в небитието.............ще видим един ден, когато и ние си идем...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.