Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 22.01.20 
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Кхъм!!нови  
Автор Bezsynna (пфффф)
Публикувано28.03.16 20:01

Кой е изтрит най-лесно се разбира по този начин:

Ако не можете да намерите новия профил на някого или не сте сигурни дали е изтрит.

Не мога да ви искам за при себе си докато сте наказани.

Съветът ми е да не роптаете с изобилни фермани срещу резките движения на админа. Той преценява как да се грижи за това, което му е поверено, постъпва както намери за най-подходящо и точка.

Свободни клубове има, но те се випосват с един клик. Поединичните молби за добавяне на всеки отделен ник са разход на време, а претенциите на двеста човека едновременно са колосален разход на време. Никой няма да го пожертва за нас/вас. Радвайте се на което имате и проявете търпение.

Тема Re: Кхъм!!нови [re: Bezsynna]  
Автор Sheilla (непознат)
Публикувано28.03.16 21:02

Мииии Съни...той си има право да си управлява както поиска, а аз имах право да не се съглася с него...и му го написах. Та всеки с правата си...

Тема Re: Кхъм!!нови [re: Sheilla]  
Автор Bezsynna (пфффф)
Публикувано28.03.16 21:21

Остави, ами пуснах тема и а-ха да напиша, че ти отговаряш за музиката, понеже не ми се търси парче, и се сетих, че няма да стане.

Обаче мен ме мързи да казвам здрасти в пет клуба и сега се оттеглям смирено да готвя...

Автор Sheilla (непознат)
Публикувано28.03.16 21:38

В споделено ли? Ееее вие там сте випаджии... : ))) А пък и да ти кажа тъжно ми е да го гледам такъв...не разирам, какво се промени..ние ли, света ли..какво? Но наистина нямам място в главата и това да мисля...блоквам, а искам да разблоквам. За това влизам и тук..просто различен свят, усмихна се на някой...послушам музика..задракам се с друг...без мисъл за утре..или задължения или планове...
Ноооо всичко се променя...и може би е за добре...знам ли.
Музика? Веднага споделям...слушам това...

Автор Nuke Dukem ()
Публикувано29.03.16 01:35

Не е ли секси?

Тема Re: Кхъм!!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Sheilla (непознат)
Публикувано29.03.16 10:02

Миииии...като излъчване и темперамент ми харесва....амаа точно като секси не мога да я видя... : )))))
Ако се сетя после ще ти пусна някой мЕнн секси....амаа аз много не се заглеждам по клипове и артисти...щотооо очи пълни..ръце празни!.. : ))) Тъпо!...

Добро утро! иииии Усмихнат и успешен ден пожелавам...

Автор Nuke Dukem ()
Публикувано29.03.16 11:31

Ха добър ден тогава! Гладна кокошка просо сънува, та и аз така...

Музика трябва да има, аз в момента си промивам мозъка

Свиркам си, така ме посъветваха.

Негово величество ходи ли по клубни срещи? Интересно ми е що за човек е на живо. Искам да му продам едни нови одежди, ама тях само умните ги виждат. Той е доказан титан на мисълта... Това метеорология, това домати, всичко разбира – не може да не ги види.

Въпросът ми е: тази година ще започне ли работа ?

Автор Nuke Dukem ()
Публикувано29.03.16 12:28

До кога трае наказанието? Моето ми е ясно, че е за доживот, нали съм плазмодий... А на другите?

Автор Sheilla (непознат)
Публикувано29.03.16 12:40

А така...ии защо гладуваш?...

.............
Ееееее много революционно за рано сутрин де...аз обикновено се събуждам с това... или нещо такова

Миии знам ли го дали ходи по срещи...на мен не ми е интересен...и с това интереса ми приключва... : )))
....миии аз винаги започвам с полу...после с цели... : ))))....за проводници говоря де...

Автор Sheilla (непознат)
Публикувано29.03.16 12:47

Еееее не се чувствай наказан де...чувствай се свободен! от това някой да ти виси на главата и да ти поставя правила и ограничения... : )))

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2020 Dir.bg Всички права запазени.