Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 30.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема свободно разхождащи се кучета по улици и блоковенови  
Автор george_ (непознат)
Публикувано13.12.09 10:07



Здравете,
просто искам да изразя мнение за да се получи дискусия. Става въпрос дали според вас е редно по улиците на София и другите градове свободно да се разхождат кучета без каишки и наморници? Дори и да не хапят създават некомворт у някои хора, а други дори изпитват страх. Дали също така е правилно да живеят в жилищни блокове и да лаят по цяла нощ? Трябва ли общите и полицията да вземат отношение по въпроса?



Тема Re: свободно разхождащи се кучета по улици и блоковенови [re: george_]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано28.02.10 00:13



Да ти имам проблемите, то и мутри се разхождат навсякъде, но никой нищо не казва, нали.




"Ако ти искам мнението - ще ти го дам"

Тема Re: свободно разхождащи се кучета по улици и блоковенови [re: george_]  
Автор la4ezarna_svetlina (усмихната)
Публикувано28.02.10 16:10



Всеки собсвеник на куче трябва да води кучето си на каишка, или с намордник. Ако кучето е голямо, то наистина всява страх. Правила съм забележка на жена, която разкарваше кучето си-немска овчарка, а каишката й беше в ръцето. Стана й много неприятно, но пък, собствениците би трябвало да се съобразяват с това. Що се отнася до това дали е правилно да живеят в жилищните блокове, такава забрана няма. Един собственик на куче, който живее в блок, няма къде другаде да гледа кучето си, освен в апартамента, в който живее.



Тема Re: свободно разхождащи се кучета по улици и блоковенови [re: la4ezarna_svetlina]  
Автор Daniella_81 (сладур)
Публикувано01.03.10 17:27



Ако някое такова куче ухапе някой, кой е виновен? Аз съм убедена, че кучето не трябва да се приспива, а собственика му трябва да полежи, за да му дойде акъла!



Тема Re: свободно разхождащи се кучета по улици и блоковенови [re: Daniella_81]  
Автор ivanovbg (оня там)
Публикувано17.03.10 20:47



Макар че имам голямо куче подкрепям че кучетата трябва да се разкарват с каишка , а ако сме в голям град и с наморник . Лично аз моето кучи дори когато съм на село го разкарвам само и единствено с каишка .



Тема Re: свободно разхождащи се кучета по улици и блоковенови [re: ivanovbg]  
Автор Cyber_SAS (no.One.kNows)
Публикувано19.03.10 18:56



Щото ти е тъпо кучето :)

- За теб ли е?

Тема Re: свободно разхождащи се кучета по улици и блоковенови [re: Cyber_SAS]  
Автор mika123 (непознат )
Публикувано22.03.10 17:04



Аз харесвам кучетата, но много големи торти правят бе... Писна ми да се оглеждам като ходя и да мия лайняните обувки на сина си. Имаме си хубава площадка пред блока, но цялата осрана. Децата играя на мач, топката цопне в някоя "торта" и айде всичките омазани. Малките се ровят в пясъка и току намерят някое съкровище.
Чистим си детската площадка редовно, боядисваме и поправяме люлките, пясък си копуваме и какво ли не още ---изобщо съвестни граждани, европейци. Ама с тия кучкари не можем да излезем на глава. Да не сме си водели децата като не ни харесвало, те цапали повече,...Абе не ми се говори на какво съм се наслушала. А ние просто искаме да си събират лайната в пликчета. Толкова ли е трудно да се разбере, че хич не е приятно да газиш в лайна. И това, няма оправия.
И усещам как почвам по-малко да харесвам кучетата...



Тема Re: свободно разхождащи се кучета по улици и блоковенови [re: mika123]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано22.03.10 19:48



То кучето си е куче.
По-големият проблем е, че повечето собственици на кучета са свине.

Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел


Тема Re: свободно разхождащи се кучета по улици и блоковенови [re: mika123]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано23.03.10 09:39



Винаги ми е било интересно как точно се казва заболяването на кучкарите. Щото реплики от рода на "Да не сме си водели децата като не ни харесвало, те цапали повече" определено показват проблеми в психологическата и мисловната дейност на изричащите ги...



Тема Re: свободно разхождащи се кучета по улици и блоковенови [re: mika123]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано25.03.10 08:33



ами не са виновни кучетата, а стопаните им! И вие защо не им правите забележки? Всеки нормален човек би се усетил че куче не се разхожда на детска площадка, ама тряббва акъл и възпитание за да се сетят.

Боли ме фара кой си, и от кой обществен слой си ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.