Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 11.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Искам да съм шефка!  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано11.07.11 23:54



Така ще мога да гоня попиканите купонджии, на които работата им пречи на живота.

Това поколение вече няма научаване на трудови навици и дисциплина... И най-вече на уравнението хленч+претенции=малка заплата

***
пол - Ж
Срещнах човек, който е чел всичко, но не знае нищо.

Редактирано от Ghanima на 11.07.11 23:55.



Тема Re: Искам да съм шефка!нови [re: Ghanima]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано13.07.11 09:14



ами стани.Какво те бърка?


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Искам да съм шефка!нови [re: Xoлдън]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано13.07.11 10:12



В момента съм нещо като гл.отговорник на бригадата, ама искам баш шефка



***
пол - Ж
Срещнах човек, който е чел всичко, но не знае нищо.

Тема Re: Искам да съм шефка!нови [re: Ghanima]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано14.07.11 09:13



По соц.време ме направиха началник цех,ама с временна заповед,понеже не бях партиен член.Заповедта изтече и ме мотаха половин година,докато ме направят зорлем правоверен.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Искам да съм шефка!нови [re: Ghanima]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано03.09.11 11:57



Всички от село искат





Тема Re: Искам да съм шефка!нови [re: METHOD]  
Автор Детритус (Всичкотрошачка)
Публикувано04.09.11 10:35



А тези от града направо ставаме :)

***
Ей-това имам предвид, разбираш ли?


Тема Re: Искам да съм шефка!нови [re: Детритус]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано04.09.11 12:02



Щом казваш :)



Тема Re: Искам да съм шефка!нови [re: Ghanima]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано07.09.11 11:03



Жена-шеф=Пълна трагедия...
Колкото и да ми се пънат феминистките, сигурно една от всеки 10 жени (най-много!) става за мениджър. Проблема е, че жените ужасно много смесват личните си емоции (които всички знаем от какво се определят) с работата, в резултат на което се вземат някакви безумни решения.



Тема Re: Искам да съм шефка!нови [re: Blake]  
Автор L.dof (Свободен човек)
Публикувано15.10.11 17:49



Неведоми са пътищата господни ,пич!
Не е точно така....
Питай ме мене



Тема Re: Искам да съм шефка!нови [re: Blake]  
Автор Дeтpитyc (Всичкотрошачка)
Публикувано16.10.11 17:41



Може. Но мисля, че не са лични емоции, ами вродена некадърност. Иначе за 1/10 си прав. Надявам се, че съм в 10-те процента :) Но, честно казано, по-лесно ми е да организирам работата, отколкото да организирам хората, които я вършат.

Кое педи-хакерче ми смени ника?

Редактирано от Дeтpитyc на 16.10.11 17:41.



Тема Re: Искам да съм шефка!нови [re: L.dof]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано16.10.11 23:38



Няма кво да те питам. В момента работя в 4-тата си фирма, откакто съм проработил за постоянно. Предните 3 ги напуснах заради истериите на жени-шефове, сега в тази фирма шефа ми е мъж слава богу, и вече привършвам 8-мата си година във фирмата...



Тема Re: Искам да съм шефка!нови [re: Blake]  
Автор Triglav Zmei (gorianin)
Публикувано25.10.11 17:31



Не само, че вземат безумни решения, ами си изкарват настроението на колегите, подчинените си. Шефката като и дойде цикъла и поне двама си подават оставката.



Тема Re: Искам да съм шефка!нови [re: Ghanima]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано13.02.12 10:39



Ама пък и изощо не съм убеден че за служителите ти които си дават здравето за да ти угодят ще им наброиш хилядарките.Знам какво е да страдаш от недобросъвестни колего работници,но знам и какво е и да имаш помияри шефове които се крият зад гърба на починените си и не искат да взимат решения за да не обидили някого си...

И обикновенно от това страдат такива като мене,кото работят за по няколко мърди колеги около себе си.И знаеш ли кое е куриозното в случая.Че аз едно нещо да пропусна да не свърша и се забелязва,докато на мърдите изобщо забелжки не им се правят,наказания не им се раздават.Като възнегодувам остро срещу тази несправведливост пуък и като цяло срещу порочната им система,аз получавам наказанията и мъмренетата.И ти ли искаш да бъдеш такава шефка,като моята,където на две магарета слама неможе да раздели,ама винаги отдава на когото не трябва.Аз бих изпратил всички шефове да започнат от дъното на производственния цикъл,от най-ниското стъпало,да поработят там година ,две пък да видим каква ще им е философията накрая.То на приказки и с чужда пита помен да правиш всеки го знае.Сметките на чужд гръб най-лесно ги правят шефченцатата и разните там отговорници.Аз пък съм казал че един ден ако имам мой си бизнес,бих си хранил персонала поне,ако е ресторант.Срам,срам ме е да кажа в бг че работя в ресторант в чужбина,а си нося филиите от вкъщи.Не защото не мога да си платя храната,а защото съм човек с принципи.Те не могат да ми наложат това което мога да реша аз сам,дали да си купя храна там или не!!!!Дори и в най-западналите кръчми из бг,кръчмарите показват уважение и си хранят персонала.Пък тук кво че взимам по 200лв чисто на ден.И ми искат 15лв за порция.Да ама няма да стане.Ако не друго вече си ги работя шефчетата ми много тарикатски,като стане нетърпимо положението ,айде бегом седмичка,две в болнични,Да ми се поуспокои душата.А тези да се оправят.Не може когато те са докарали нещата до пълен батак във фирмата и крият от собственниците че има проблеми и недоволство у персонала,да съм им виновен аз.Готови са с валяк да ни премажат ама да си вземат техните си бонусчетъа от наш гръб.Ама аз страдам от липса на колеги,на работещи и свестни такива,на мен ми излиза душата от бъхтене..да ама вече не.Те знаят как бях близо три години в болнични,къде раотех,къде не и си ги издоих за дяволука.Сега успяха да издействат от бюрото по труда и социалните,да им поеме държавата дори и първите две седмици от болничният ми,понеже това е периода в който работодателя поема болничния,после държавата,тук в великата Норге.,но добрата държава взе че ги и облекчи понеже моята лекарка даде заключение че съм бил хронично болен.Е аз на бюрото им казах,голяма услуга сте направили на моите кръвопийци.Те ми взеха здравето,сега даже и отстъпки им правите да ги облекчавате.Че се натоварват да плащат горките.Първо да си назначат още персонал,и няма да сме хронично болни.Да ама плащането е тема табу.Те искат всички лайняни частници да им влиза само в портмонето,нищо да не влагат в този персонал.С маймуни трици да ловят.Обещал съм и пред господ и пред себе си,че един ден ако съм частник и шеф,ще направя така че да се заговори за мен,че съм нещо по-различно.Че работника не е само един работен номер за мен.Те печалбите пак ще дойдат,но ако персонала те ненавижда и псува по 200 пъти на ден,няма да е добре.Но това е резултата когато един шеф никога не е работил и започнал от ниското,изобщо не знае за какво иде реч.Знае си само неговия си кеф.И за дугите напалм на зазоряване.

.....and the grass grows by itself-Basho

Тема Re: Искам да съм шефка!нови [re: finntroll73]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано13.02.12 10:59



И въобще напоследък държа да решавам аз това което мога да реше.Фирмени партита ли-НЕ!!!От повече от 5 години не съм стъпил на партита.Неможе хора които ти се смеят най-нагло и арогантно си те изтискват,да идем да си правим мили очи.Да съм идел заради колегите ли??Ами аз колегите си ги гледам всеки ден.Не пия(не ми е ламнал задника като на всички останали да изкярят муфта пиене),нито пък съм за една чиния храна.Това мога да го реша!!Дали да ида на партита или не,дали да благоволя да им дам пари да си платя една порция храна която би трябвало да ни е безплатна на фона на това колко и по какъв начин ни вземат здравето всеки ден.Ако са хора,ама не са!!Ако бяха хора поне храната щеше да ни е без пар,пак в граници естественно.Те и сега си се крият по ъглите колегите в кухнята,къде оризче,къде сандвич,къде някоя мръвака....да еба и помиярите и да еба.Направо ме е гнус от тях.Направо незнам какво правя още измежду такива хора.За които нищо свято няма.Та така,това което мога да реша и не зависи от тях ДЪРЖА ДА ИМ ГО ПОДЧЕРТАЯ!!Че не съм само един работен номер,че не съм марионетка.Ела екстра смяна,ще ми платите ли двойно ,не-ами търсете си други балами!!!Ама ти ще изкараш...еди колко си там,да ама няма да е двойно,няма да е по закон и норма...така че за шефове където системно нарушават работния кодекс и закони,да се наведат за палците в търсене на палмолив сапуна

Много ми е гот да ги чуствувам как зад каменнените им лица направо се съдират от яд че не могат да ме пречупят.Направо се изправям като гора от стомана.Просто си нямат и на представа що за чишит мога да бъда.Нема смисъл да се караме вече,нищо не мога да променя,обаче господ си знае работата,те си получават всеки ден плодовете на своето поведение,обаче все така и не им светва къде е проблема,и какво трябва да променят.В крайна сметка излязах кораво животно,и колкото и да искаха да ме махнат,не успяха,защото тука отново аз решавам.Ако ме изгонят,профсъюзите ще ме върнат.Все пак си плащам дана там всеки месец.Така че не пробват.В опита гори заблудата.

.....and the grass grows by itself-Basho

Тема Re: Искам да съм шефка!нови [re: finntroll73]  
Автор Фтицa (Всичкотрошачка)
Публикувано16.02.12 23:35



П О Л З В А Й
Н О В
Р Е Д
! ! !

***
Ако звучи като субективно мнение - такова е и нямам намерение да доказвам обективност.


Тема Re: Искам да съм шефка!нови [re: Фтицa]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано20.02.12 10:58



Да си купя гестаповски кубинки,да сложа една лента със свастика ли?И да въздавам джъстис

.Е чак пък толкова.Майната им.Какво ми пука,нали съм метал.

.....and the grass grows by itself-Basho


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.