Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 06.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Относнонови [re: ARlZE]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано17.05.10 21:18



Май няма смисъл диалога с теб? Не можеш да дойдеш там за където съм тръгнал, както се казваше в един добър филм!

бахти системата



Тема Re: Интересно ми енови [re: Жиляcko]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано18.05.10 09:55



Хм, не разбрах против какво си точно? Както вече ти показах, глобата за неслагане на колани НЕ Е българско изобретение, а я има в почти всички страни по света (не става въпрос за третия и четвъртия свят :). Освен това - ти какво очакваш като те глобят? Какво трябва да стане? Целта на глобата е да те накара да си слагаш колана всеки път, няма никакви други задни и странични мисли. Колкото до това дали ще намали катастрофите - как очакваш да стане точно? Коланите не намаляват катастрофите, а жертвите в тях. Не ми се искаше да пускам тук едни снимки (щото са много кървави), да видиш как изглежда човек, който по време на катастрофа е излетял от колата поради липса на колан, прелетял е известно разстояние и се е блъснал с главата в стена. Иначе, на колата й няма почти нищо, предполагам ако жертвата беше с колан, щеше да си е жива и здрава.
Иначе, прочети малко статистики с колко са спаднали ЖЕРТВИТЕ (не катастрофите) в държави, в които слагането н аколан е задължително.
Между другото, също толкова ме учудва и реакцията на хората, които протестират срещу ползването на светлини през деня. Айде, за града наистина е леко излишно, но за изъвнградско е много полезно и трябва да е задължително през цялата година. И пак се вадят някакви статистики как не са намалели катастрофите. Да, наистина като бройка не са намалели (стоят си горе-долу константа), само дето никой не отчита, че откакто са въведени задължителните светлини, броя на автомобилите в България се е увеличил с 30 и повече процента.



Тема Re: Относнонови [re: Жиляcko]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано18.05.10 17:29



Не можеш да дойдеш там за където съм тръгнал
............................



О, рано ми е на мен да отивам натам, накъдето си тръгнал...без колан.

Редактирано от ARlZE на 18.05.10 17:36.



Тема Re: Интересно ми енови [re: Blake]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано18.05.10 17:34



Не ми се искаше да пускам тук едни снимки (щото са много кървави)
......................

Сложи ги тия снимки, моля!
Тая тема ще я има, докато има Дир. Нека всеки, който я чете, да ги види.



Тема Re: Относнонови [re: Жиляcko]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано18.05.10 19:10



Едва ли някой обича да се връзва с колан, по-удобно е без него. Аз също не харесвам да се връзвам, но това няма никакво значение, такъв е закона и го слагам.
Изостряки дискусията не помагате на темата.
"На добрия човек не му трябват закони за да се държи добре"-Платон.



Тема Re: Интересно ми енови [re: ARlZE]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано19.05.10 10:26



Ето - сори че е на руски, ама не ми се превежда...

В Николаеве на улице 68 десантников произошла жутка авария. Автомобиль «Тойота RAV-4», двигавшийся от университета им. Петра Могилы в направлении ул. Садовой, в районе 1-й Слободской занесло. Автомобиль вылетел на обочину, врезался в дерево, после чего его отбросило обратно на проезжую часть. Во время аварии пассажирку - молодую девушку, сидевшую на заднем сидении, выбросило из автомобиля.

Пролетев метров двадцать, девушка ударилась о стену частного дома №11 по ул. 68 десантников и мгновенно погибла. Другую пассажирку, сидевшую на переднем сидении, с травмами увезла «Скорая». Водитель в аварии серьезно не пострадал.








Тема Re: И какъв ефектнови [re: Blake]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано21.05.10 23:58



очакваш от тези снимки? Мен не можеш да ме впечатлиш! Ако убедиш някой да си слага колана, то тогава - браво! Но за себе си искам да ме оставят сам да решавам за собствената си безопасност. Току виж като имам избор, може и да взема да го ползвам



бахти системата


Тема Re: И какъв ефектнови [re: Жиляcko]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано24.05.10 01:40



Избор ли? Такива като тебе трябва да ги съдерат от глоби, по друг начин не може да ви се налее ред и дисциплина в главата





Тема Re: А за такива като тебенови [re: Blake]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано24.05.10 20:49



ЙОСИФ ВИСАРИОНОВИЧ

Хем да ви шляпка, хем да ви дундурка

бахти системата


Тема Re: А за такива като тебенови [re: Жиляcko]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано25.05.10 09:58



нещо много си захапал

свърши слободията




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.