Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 13.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: В крайна сметканови [re: Blake]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано07.05.10 00:45



видно си съгласен, че не ангажирането на ръката с телефона, а самият разговор е предпоставка за ПТП. В такъв случай какво значение има дали говориш през хендсфри или направо през телефона? Разговорът отвлича вниманието и прави говорещия опасен за околните, а не държането на телефона, защото куките глобяват за държане на телефон, а не за телефонния разговор.

бахти системата



Тема Re: В крайна сметканови [re: Жиляcko]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано07.05.10 06:00



Само че докато държиш телефон до ухото си, то тогава със сигурност говориш по него или възнамеряваш да говориш, ако набираш някой. Тогава те имат доказателството, което им трябва, за да те глобят. Защото ако си с хендсфрий, полицаят няма как да знае дали говориш или просто си забравил слушалките в ушите си или устните ти се мърдат, щото нещо си тананикаш примерно. Става въпрос за това, че ако си с хендсфрий винаги можеш да отречеш, че си говорил, но ако имаш долепен до ухото телефон - не можеш.

Освен това има различни ситуации - един път катастрофа може да е предизвикана заради разсейване от разговора, но друг път - при това по-често според мен - е заради заетата с телефон ръка, което в допълнение с евентуалното разсейване, вече води след себе си много голяма вероятност за ПТП. Виждал съм шофьори, които размятат телефона из ръцете си в зависимост от това дали трябва да направят завой или да сменят предавката. Примерно държи телефона си в лявата ръка, обаче трябва да направи ляв завой, затова премества телефона в дясната си ръка, обаче след това трябва да смени предавката с дясната ръка и затова пак мести телефона в лявата. Е, това не е ли опасно?



Тема Re: В крайна сметканови [re: ARlZE]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано09.05.10 00:34



Бе кво да му обясняваш, на човека му нарушават правата с тези измислени закони и тва си е...



Тема Re: Сега държа да уточнянови [re: Ha живo]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано09.05.10 22:12



(не че по-горе не го бях направил), че не ме интересуват никакви статистики! Настоявам дори и декларация да подпиша, че се отказвам от спешна медицинска помощ, ако заради неползван колан съм си строшил кратуната. Срещу това, ми е достатъчно, изпълнителите на държавния бюджет да не ме глобяват!

п.п. Срещу "тежкия балкански характер", можеш да призовеш оня пакт дето се води на север от атлантика или пентагрома

, ма то не беше ли едно и също.?
бахти системата

Редактирано от Жиляcko на 09.05.10 22:18.



Тема Re: Смяната на номератанови [re: Blake]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано09.05.10 22:31



е престъпление срещу народа, а не пълна глупост! А говоренето по телефона по време на движение, трябва да бъде забранено изцяло - т.е., забранено с или без хендсфри, защото някои хора могат да вършат по няколко неща едновременно, а други не, респективно трудно е да се установи кой може да управлява МПС говорейки по телефона с или без хендсфри или друг, който може или не може да държи телефон, химикалка, запалка, презерватив или клечка за ухо, едновременно управлявайки МПС!!!

бахти системата

Редактирано от Жиляcko на 09.05.10 22:33.



Тема Re: Хайде да си представимнови [re: ARlZE]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано09.05.10 22:39



ситуация, в която, тъкмо се почесваш по ухото шофирайки, и будният контрольор на пътя те "хване" в нерегламентиран мобилно-телефонен разговор

Ко прайм?

бахти системата


Тема Re: Хайде да си представимнови [re: Жиляcko]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано10.05.10 00:45



Ко праим ли? Показваме телефона, откъдето е видно, че в близкия половин час нямаме повикване или набиране на номер. Ако работата опре до писане - вадим разпечатка от мобилния оператор и я носим на делото по обжалване.



Тема Re: Чакай бе човек,нови [re: Blake]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано10.05.10 01:06



нали уж живеем в демократично общество? Защо ще трябва да доказваш, че не си извършил нещо? Не беше ли обратното в правото? А ако нямаш телефон и само си се почесвал по ухото!?

бахти системата



Тема предимно си прав, г-ннови [re: Жиляcko]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано10.05.10 09:02



куре.

обърни внимание на коментара на фолксщайген:)

Kum kolko lv stufa edino doberman4e

Тема Re: Сега държа да уточнянови [re: Жиляcko]  
Автор ognen_kon ()
Публикувано10.05.10 10:48



Говориш глупости, защото явно не си си чупил картуната. Вярвай ми, че ако ти се случи, ще дадеш мило и драго спешна помощ да ти обърне внимание. Ще забравиш за декларация, подпис и всички "врели некипели" който си дрънкал.
Аман от глупаци!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.