Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 17.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Ма верно линови [re: Blake]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано26.05.10 20:33



си верваш



бахти системата


Тема Re: Интересно ми енови [re: ARlZE]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано27.05.10 09:07



Верно коланите спасявали

бахти системата


Тема Re: Интересно ми енови [re: Жиляcko]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано27.05.10 09:45



Искаш да кажеш, че ако двамата са били без колани са щели да оживеят, така ли?



Колата се е разцепила на две, няма технология, която да те спаси от подобен удар. Да се надяваме, че момчето ще оживее...



Тема Re: Ма верно линови [re: Жиляcko]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано27.05.10 10:26



да, вервам си...
ти кво си мислиш, че европейците са много дисиплинирани по рождение ли? само по "финансов" път се създава дисциплина... Иначе германците в германия са тихи и кротки, ама като дойдат тука и са същите селяни като тукашните... щото никой не ги контролира и глобява...



Тема Re: Интересно ми енови [re: ARlZE]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано27.05.10 12:18



Не! Искам да кажа, че ако са били без колани, глобите им ще трябва да отидат в "отписани вземания"



бахти системата


Тема Re: Интересно ми енови [re: Жиляcko]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано27.05.10 15:06



Не мога да разбера. Би ли пояснил какво имаш предвид под "глобите им ще трябва да отидат в "отписани вземания"?



Тема Re: Интересно ми енови [re: ARlZE]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано31.05.10 22:21



Нищо особено. Термин от счетоводството, когато длъжникът е неплатежоспособен и е минал определен период, през който не си е платил задължението.

бахти системата



Тема Re: КОЛАНИТЕ - "ПРОТИВ" И "ЗА"?нови [re: Жиляcko]  
Автор georgisd (непознат)
Публикувано02.06.10 12:57



Аз си карам с колан няколко години преди да ги направят задължителни ...
по простата причина спасявал ме е от контузии не веднъж!





Тема Re: Интересно ми енови [re: Blake]  
Автор uxaaa (пипи)
Публикувано16.07.10 19:12



Аз, между другото, съм ЗА включените светлини и в населените места. Може да е, защото свиквам с тях през зимния период и после по-трудно се адаптирам.. Случи ми се, точно след като свърши периода, една кола в първия момент изобщо не я възприех за движеща се. Беше на Иван Асен.
Но така или иначе съм абсолютно ЗА! А за коланите също съм ЗА. И много ме е яд, като ме спрат за без колан.





Тема Т'ва законите на физиката...нови [re: Жиляcko]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел)
Публикувано10.12.10 03:35



А ако си припомниш уроците по физика от 7-8 клас, вероятно ще ти светне колко надеждна преграда ще подглавника срещу 50+ килограмово тяло (на задната седалка), и челен сблъсък с >60 км/ч.

Предполагам, никога не ти се е случвало (и дано никога да не ти се случи) при движение с висока (над 80-90 км/ч) да удариш пикираща птица например... Остатъците от пернатото ще ги стържеш от блока на двигателя, а радиатора ще си принуден да смениш. И това от 100-200 грамова птица, при това прелитаща косо, а не насрещно!

Олег Иванов
Аре със здраве!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.