Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 20.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re:Тезата ми биланови [re: ARlZE]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано13.05.10 11:32



почнала да издиша! Алооу ти какви аргументи изкара, че единствената цел на подобни глоби, не е пълненето на бездънния държавен бюджет, който след това да бъде окраден? И за какво пиене става въпрос? Ти явно слагаш знак за равенство между неползването на колан и управлението след употреба на алкохол?! Верно си идиот мамка му

Я дай да видим кой според болната ти фантазия съм унищожил?!

п.п. Дреме ми твоето "ЗА"! Трябва да си сигурен, че и без него пак карам без колан!

бахти системата

Редактирано от Жиляcko на 13.05.10 13:04.



Тема Re:нови [re: Blake]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано13.05.10 11:36



Господин електорална единица, когато правото в една държава се превърне в безправие, съпротивата е задължителна, а подобна държава - кучета я яли!

бахти системата



Тема Re:нови [re: Жиляcko]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано13.05.10 12:24



Изключително много се съмнявам, че подобни санкции са българско изобретение. Вероятно се прилагат в много държави, при това в доста по-големи размери. Да не си мислиш, че германците например са много дисциплинирани и културни? Просто им скъсват гъза от глоби за каквото се сетиш (че и за много неща, които никога няма да ти дойдат в кухата глава). Но предпочитам да живея в държава като Германия, отколкото сред псевдо-демократични цубекти като тебе...

А държава, в която всеки мрънка, че е безправна, обаче ежедневно намира причини да нарушава законите както намери за добре, наистина кучета я яли...



Тема Re:нови [re: Жиляcko]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано13.05.10 13:55



като стана въпрос - те ти та четеш кво каза чичо гугъл:





Тема Re: Явно си петименнови [re: Blake]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано14.05.10 22:43



да ти скъсват гъза

, обаче ние еднопосочните не сме солидарни с твоите задни мисли

бахти системата


Тема Re: Относнонови [re: Blake]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано14.05.10 22:45



чичо ти, моментално го премествам



бахти системата

Редактирано от Жиляcko на 14.05.10 22:56.



Тема Re: Относнонови [re: Жиляcko]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано15.05.10 10:26



е много ясно... не очаквах друга реакция... като си се навил, веднъж до скъсване естествено че няма да се отречеш. бъди жив и здрав, и черпи по-често ченгетата, пък после пиши навсякъде в колко тъпа държава живееш. така със сигурност няма да се оправим скоро...



Тема Re: Относнонови [re: Blake]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано15.05.10 12:36



Blake, best IGNORE!



Тоя, като видя, че никой не му припява на тъпизмите, започна както си знае най-добре. Макар и прост, той е интелигентен човек, така че може да носи отговорност за себе си.



Тема Re: Относнонови [re: ARlZE]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано15.05.10 13:44



Да, това го разбрах. За съжаление има и такива хора - и 50 довода да им изкараш, те си знаят тяхното и тва е... Въобще защо подхващат подобни дискусии - не знам...



Тема Re: Интересно ми енови [re: Blake]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано17.05.10 21:14



да науча, защо не се опитахте поне малко да вникнете в това, срещу което се обявявам, а то е ( пак ще повторя): Против съм срещу такива лицемерни закони и актове на държавата, подобни на примера с коланите, чиито цели са съвсем различни от обявените и чието прилагане по никакъв начин не е довело до намаляване на катастрофите, а до попълване на липсващите средства в държавния бюджет?

пп Аз ченгета не черпя! Плащам си глобата била тя справедлива или не, или убеждавам ченгето, че служи на престъпна кауза. Ако всички постъпваха като мен ченгетата в България нямаше да са 60 хиляди!

бахти системата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.