Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 24.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема УниКредит Кларима - АГЕНЦИЯ ЗА СПЛАШВАНИЯнови  
Автор melinda666666 (непознат )
Публикувано12.10.09 14:56



УниКредит Кларима - Това е най-абсурдната банка, която може да съществува. Преди една година си взех уред на изплащане само за 900 лв. Служителките от банката звъняха през ден за закъснение от 2 или 3 три. Изпращаха съобщения, че ще бъда дадена на прокурор. Това се повтаряше всеки месец. Един месец се оказа, че парите били внесени по друга сметка, така и не можах да разбера по коя и ги внесох още веднъж. Заради този проблем ми звънят един ден, че съм била прехвърлена към АГЕНЦИЯ ПО СПЛАШВАНИЯ. Не бях чувала подобна глупост. Господина по телефона ми обясни, че трябва да внеса 2500лв. глоба. Вноската, която внасях беше 70 лв. на месец. Оставаха ми да внеса само 2 вноски, а той ме заплашва, че трябва да внеса 2 500 лв. Обясних му че парите са внесени и че нямам задължения. Той се обадил в банката и се оказа, че били пропуснали да ме махнат от списъка и затова съм прехвърлена към тази АГЕНЦИЯ ПО СПЛАШВАНИЯ. Такъв психически тормоз не бях виждала. Попитах служителките защо не получавам месечно извлечение, за да мога да си следя заема, те ми обясниха, че нямали такава практика. Явно практиката на тази банка е да ти се обаждат и да те заплашват мъже със груб заплашителен тон. Що за банка е това? Накрая отидох да внеса последната вноска и попитах за остатъка за внасяне. В банката ми дадоха телефон на който да ми кажат сумата, защото те не могли да се обадят и не знаят какво имам да внасям. В кой век живеем?



Тема Re: УниКредит Кларима - АГЕНЦИЯ ЗА СПЛАШВАНИЯнови [re: melinda666666]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано15.10.09 12:02



това май не е банка





Тема Re: УниКредит Кларима - АГЕНЦИЯ ЗА СПЛАШВАНИЯнови [re: Virgo]  
Автор Sky_user (фен на Yaris)
Публикувано21.10.09 18:08



като гледам прокуратурата се е самосезирала за тези случаи които изобщо не са малко.



Тема Re: УниКредит Кларима - АГЕНЦИЯ ЗА СПЛАШВАНИЯнови [re: melinda666666]  
Автор bormanbg (;))
Публикувано22.01.10 17:30



Остави ги Уни-то, СМЕШНИ са с тея простотии!!!

Лошото е, че не са само те...



Редактирано от bormanbg на 22.01.10 17:30.



Тема Re: УниКредит Кларима - АГЕНЦИЯ ЗА СПЛАШВАНИЯ [re: melinda666666]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано01.02.10 23:05



Миналият месец закъснях с 12-13 дни и никой не ми се обади.
По едно време наистина звъняха на третия ден, но разговорът протичаше за кратко и с учтива размяна на репликите за уведомление.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.