Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 30.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Бойлерите на Елдоминвест-бомба със закъснителнови [re: Linchpin]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано25.03.09 13:07



Нали?
Аз погледнах - на стария бойлер дето не тече, клапанът е метален и доколкото си спомям водопроводчикът го купи допълнително, за да го монтира.
А на новия бойлер е пластмасов и според инструкцията, трябва да се продухва на всеки 2 седмици.
Сутринта изсипах четири пръста вода от кофата.





Тема Re: Бойлерите на Елдоминвест-бомба със закъснителнови [re: Бepeзka!]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Stasi)
Публикувано25.03.09 17:12



Тогава просто купете метален клапан и си го монтирайте сами. Гаранцията - направете както колегата е направил

Досега бойлер дефект не ми е давал на тази марка. И определено си е неудобство този теч.



Тема Re: Бойлерите на Елдоминвест-бомба със закъснителнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Plamen_1986 (непознат )
Публикувано08.05.13 11:13



Не те съветвам да си поправяш каквото и да е по бойлера сам, за да не стане огромен фал после, освен ако не си професионален водопроводчик. Аз при такива аварии ползвам услугите на

Иначе наистина бойлерите на Елдом Инвест са от много високо качество и не съм имал проблеми с тях до момента.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.