Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 25.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Какво Ви пречи тая чалга ?!нови [re: nemaZna4eniE]  
Автор dvel (непознат )
Публикувано23.05.09 23:41



Отвратителна е и е навсякъде.



Тема То да ти писне на дудука от неянови [re: ThunderGoddess]  
Автор adina (любопитна)
Публикувано26.05.09 12:23



Чалгата да си я завият на фунийка и да си я мушнат на едното скришно място (под гърба се намира)





Тема Reнови [re: adina]  
Автор adina (любопитна)
Публикувано26.05.09 12:26



А иначе слушам мнооооого чалга, ама всеки ден и то дълги часове по всяко време. Причината е, че живея в блок и съседите се грижат за музикалното оформление в моя дом.



Тема Re: Reнови [re: adina]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано26.05.09 20:28



Ебаси ужаса!



Взриви ги!



Тема Re: Какво Ви пречи тая чалга ?!нови [re: dvel]  
Автор vankata_ot_bankata ()
Публикувано30.05.09 16:03



АХХАХХАХАХ. Интересно не се намери някой да я защити. Случвало ми се е да пием в една компания (от курса ми в училище), металисти, рапъри, чалгари, и музикални пумияри като мен дето слушат всичко. и Металите се качваха по масата на чалга. Просто като си на маса рано или късно се пуска чалга особено ако си на градус. НЕ казвам, че не можеш и без чалга на маса да седнеш но не ми се слуша примерно Рамщайн. А в колата да си пуснеш чалга е безумие. Аз лично само черно слушам ако е диск иначе радио ИВтоша.

МОЛЯ ВИ НЕ СЕ ПРАВЕТЕ ЧЕ НЕ СЛУШАТЕ ЧАЛГА. Всеки слуша под някакъв предтекс. Съседите надували, компанията му била такава, напили се иначе не си пуска и т.н. ХАХАХАХХАХАХА



Тема Re: Какво Ви пречи тая чалга ?!нови [re: vankata_ot_bankata]  
Автор dvel (непознат )
Публикувано30.05.09 19:42



Батка аз наистина не слушам чалга. Не метам кючеци, не ходя в заведения където пускат чалга.



Тема Re: Какво Ви пречи тая чалга ?!нови [re: vankata_ot_bankata]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано30.05.09 22:12



Когато съм на маса,слушам народна музика.

Едно е да обичаш да слушаш чалга,друго е да я чуваш от някъде.
Ако в България имаше закон за авторските права,тази музика изобщо нямаше да я има.Не ме е яд,че е лигава или тъпа,защото всеки има право на вкус.Яд ме е защото тя краде на готово и убива българската музика



Тема Re: Какво Ви пречи тая чалга ?!нови [re: Kpaличa]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано31.05.09 12:28



А какво означава - чалга и чалгари? Това са музиканти, които свирят по сватби, а музиката им-чалга.Това го каза и хисарският поп снощи в предаването " Горещо". Чалга и поп фолк са две различни неща. Да, някои поп фолк изпълнители крадат своите песни, но в никакъв случай не мога да кажа, че този вид музика ме дразни, имайки впредвид , че сега тя е много изчистена и няма нищо общо с пошлите текстове, които се пееха преди години. Според мен, поп фолк музиката претърпя доста положителна промяна.



Тема Re: Какво Ви пречи тая чалга ?!нови [re: dama_spatia]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано31.05.09 13:28



Тази музика не е никакъв попфолк,за това я наричам чалга.99% от песните на чалга певците са крадени,или вече може би купувани незнам.Но знам,че всичко е крадено и е много лесно за да се докаже.Няма никаква разлика между чалга изпълнител и обикновен крадец



Тема Re: Какво Ви пречи тая чалга ?!нови [re: vankata_ot_bankata]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано01.06.09 09:52



хахаха, с кви метали се познаваш бе? от тези дето денем са метали, а вечер ходят по чалгаджийници, нали?

Не мога да разбера така разпространеното схващане, че на маса се слуша чалга. Аз лично много добре си прекарвам на фона на AC/DC, Motorhead, а защо не и Rammstein. Това, че на тебе не ти се слуша, щото както сам се изрази, си музикален пОмияр, е отделен въпрос.

Чалга слушат само хората с малко мозък в главата си. Чалгата е първосигнална музика за първосигнални хора. Сериозната музика (между която е и метъла), е за хора, които имат нещо в главата си. Да, вярно че на първосигналните всичко им звучи еднакво, но това е просто защото не разбират музиката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.