Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 21.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Вредно ли е пушенето?Или полезно? Но за кого?  
АвторHeпyшaч (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 12:56



Преди година-две, военните пушиха пред своето министерство и заплатите им бяха увеличени. Сега техния "номер" прилагат полицайте. И е сигурно, че ще мине- т.е. заплатите им ще бъдат увеличени. И как иначе - тези социално- професионални групи са едни от тези , които държавата обгрижва майчински! Не е така обаче за учителите, за миньорите, за селскостопанските производители! Тяхните протести не се чуваха, а нещо повече- пращаха полицията да се разправя брутално с протестиращите, които подобно на днешните полицай, искаха увеличение на заплатите.Същите тези полицай не се колебаеха да налагат с палки протестиращите, искащи по справедливо заплащане на труда си, а сега полицайте да получат съчувствието на обществото?!?! Дали наистина е толкова значим и толкова тежък труда на полицайте? Примерите за разследванията на многобройните престъпления обаче сочи не добре или никак свършена работа - спомнете си случаите с убитите проф. Калоянов и сестрите Белнейски. За градската патрулираща полиция какво да кажем - в нашия град виждаме полицейските "Опели" да стоят предимно на главната улица и в съседство да е паркирана пре- скъпата кола на някой мутренски бос. Или скучаещи полицайчета да бъбрят с младите продавачки. В същото време в крайните квартали, където има ромско население и повишена криминогенност не се вясват! А за патрулиращите по КАТ и за техните "извънредни доходи" да не коментираме!Нали се сещате? И освен казаното- настоящия размер на заплатите им, който никак не е малък и като се прибавят още парите за дрехи и храна, та каква е разликата с например един самотен пенсионер с 113 лева пенсия?Огромна!!! Малка не е разликата и с големи групи трудящи се - примерно учители или да кажем работещи в шивачниците. Едва ли един полицай може да издържи да превива гръб 8-10 часа над една шевна машина. Седят си в новите "Опели" и са първа категория труд! Огромна социална несправедливост!!! Но и двете групи примерно полицай и учители се " хранят от бюджета" Ако се дадат още повече на едните, следва че ще има по малко за другите! Не е ли така?!?!?




Тема Re: Вредно ли е пушенето?Или полезно? Но за кого?нови [re: Heпyшaч]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано16.12.08 14:25



що не станеш един полицай, пък после да им надничаш в канчето, а?



Тема Re: Вредно ли е пушенето?Или полезно? Но за кого?нови [re: Blake]  
АвторHa quot; Чepнияquot; (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 12:59



Re:Такъв отговор могат да ти дадат и депутатите. Е, ако всички станат полицай, военни или депутати КОЙ ще ги храни???? НЕ ЗНАЕШ ЛИ ЧЕ ТОВА НЕ СА ПРОИЗВОДИТЕЛНИ СФЕРИ И СЕ ХРАНЯТ ОТ БЮДЖЕТА КАКТО ТЪРТЕЙТЕ СЕ ХРАНЯТ ОТ МЕДА НА ПЧЕЛИТЕ!



Тема Re: Вредно ли е пушенето?Или полезно? Но за кого?нови [re: Heпyшaч]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано17.12.08 19:33





Какво целиш да насъскаш учители срещу полицаИ, пенсионери срещу всички работещи, болни от редки болести (това в контекста на скорошни новини) срещу здрави?
Седели си били в новите опели! Не знам на чие РПУса тези нови коли, но мой познат изкарва през лятото смяната в кола без климатик, обут в кубинки!
И парите за дрехи са всъщност за униформи - голям келепир, няма що! Да не говорим, че се налага да се докупуват със собствени пари.

И само между другото:
един полицаЙ
много полицаИ



Тема Re: Вредно ли е пушенето?Или полезно? Но за кого?нови [re: Бepeзka!]  
АвторHeпyшaч 2 (Нерегистриран)
Публикувано19.12.08 08:19



Брезичке, личи си че си близка на полицай! но и аз познавам отблизо техния "труд" . Не че съм в "системата" , но съм опирал до тях.
Първия ми допир беше доста болезен. Преди около четиридесет години, заедно с хлапетата от махалата, гледахме през пролуките на оградата на летния театър някаква естрада и както сме били погълнати от шоуто, макар да гледахме с по едно око, през малките дупки, внезапно бяхме хванати за косите и с по един силен юмручен удар в стомаха ни повалиха без въздух на земята. Ние не прескачахме оградата -бяхме твърде малки за това -7-8 годишни, но за МИЛИЦИОНЕРА това беше навярно достатъчен повод за да ни пребие!
По късно, вече семеен, през нощта някъде около 03 часа се събудихме от шум и някой или някои натискаха да взломят входната ни врата на жилището, но без да се обадят с глас или да кажат какво искат. Изплашени звъннахме на полицията за помощ. Приеха обаждането ни , но и така не дойдоха!!!! Оправяхме се сами!
Миналата година, след като бях спрян за дребно нарушение на пътя , ми се припомни, че ако не искам акт, трябва да почерпя нещо!
Е, кажи ми, защо аз, дето работя в производството и няма и най- малка надежда да получа "коледна премия" ще се радвам да дам от парите, които ми удържат за бюджета, да възнаградя този "тежък и непосилен труд"





Тема Re: Вредно ли е пушенето?Или полезно? Но за кого?нови [re: Heпyшaч 2]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано19.12.08 10:22



май не схващаш няколко основни неща:

1. милиционер е различно от полицай.

2. причините да не дойдат на повикване са много, но могат да се обобщят лесно с "липса на пари".

3. докато полицаите вземат подобни на сегашните заплати, ще има да "черпиш" още доста.



Тема Re: Вредно ли е пушенето?Или полезно? Но за кого?нови [re: Blake]  
Автор s.prodanov (новак)
Публикувано19.12.08 14:25



Blake, не съм съгласен с теб
1.Милиционер е различно от полицай, но полицаи в БГ няма.
2.Няма пари е твърде заучена фраза. В България има 615 полицая на 100 000 човека. Средно за ЕС са 300 полицая на 100 000 човека. Нормално да нямат пари.
3.Парите не са им толкова малко, но те и не протестират за пари всъщност.

Преди време във 2ро РПУ слушах един такъв да ми се жалва - бил на смяна, но отишъл да изчука някаква. Казал на шефа и ония му отпуснал 2 часа. Пича, обаче се забавил с чукането и чукал 4 часа и шефа му го наказал. Бил му приложил най-тежкото наказание в районното - дежурство вътре и забрана два дни да излиза със стоп-палката навън.



Всичко в полицията се върти около корупцията по пътищата, всякакви видове полицаи вече имат право да спират и рекетират коли, а идеята им за рпевантивност е умряла отдавна.



Тема Re: Вредно ли е пушенето?Или полезно? Но за кого?нови [re: s.prodanov]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано21.12.08 10:11



и ти си прав - забравих да спомена, че все пак законите трябва да се спазват от всички. А това става с КОНТРОЛ, КОНТРОЛ и КОНТРОЛ. Като е разграден двора - квото и да стане - резултат няма да има.

Иначе - за парите - пожелавам ти да не ти се наложи да ти трябва полиция и да чуеш как полицията няма да дойде, щото нямат бензин за патрулката...



Тема Ей, слюнчо...нови [re: Heпyшaч]  
АвторДидa (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 00:50



Ти някога бил ли си полицай, та се изказваш така "компетентно" кой какво върши, какви са му задълженията и доколко си ги изпълнява, а?!
Тая държава няма да се оправи, докато всякаква паплач нещастна гледа в канчето на другия, за чиято работа няма и идея.



Тема Re: Ей, слюнчо...нови [re: Дидa]  
Автор s.prodanov (новак)
Публикувано22.12.08 11:56



Знаеш ли, едно близко на мен семейство на скоро му се случи случка - въоръжен обир. В апартамента е само момче - 5ти клас. Някакъв изрод с пистолет го гони, то бяга из блока и се измъква някак си. Звъни по телефона на баща си, викат полиция веднага...
Полицията дойде след два часа. При въоръжен обир. А човека, който дойде да сложи нова здрава врата и нови ключалки вече си беше тръгнал, когато полицията дойде, защото той беше на място след 20 минути. И искат заплати? Хора нямат сигурно...



Тема Re: Ей, слюнчо...нови [re: s.prodanov]  
АвторHeпyшaч2 (Нерегистриран)
Публикувано23.12.08 11:17



Прав си брато! Но всичко това е така, защото тяхна / на полицайте/ основна грижа е да пазят управляващите от "народната любов" . Както и на мутрите имуществото и протекцията . В селата са пропищели от крадци и насилници, но селските полицай си спят в канцелариите или са си в къщи!
Познавам едив такъв селски полицай, та не знам кога ходи на работа, като е вечно във кръчмата /тя е е негова/ със жена си.



Тема R На Диданови [re: Дидa]  
АвторHeпyшaчa (Нерегистриран)
Публикувано23.12.08 11:27



Дидо, някой от любимите ти полицай да е бил миньор?? Да познава труда на миньора под земята и рисковете му? Там под толкова тонове земя над главата си и смъртоносни газове, дали е същото като да си във "Опела" и да киризиш мадамите по улицата? Защо тогава спираха протеста на миньорите със сила и ги малтретираха, защото ония-/миньорите/, считат заплащането си малко? Това не е само гледане в канчето на другия, а ми пресипване от неговото във своето! Щото от бюджета се дава на полицайте , но на заплати от него разчитат и други социални групи! !



Тема Миньорите да станат полицаинови [re: Heпyшaчa]  
АвторДидa (Нерегистриран)
Публикувано24.12.08 04:01



Дидо, някой от любимите ти полицай да е бил миньор?? Да познава труда на миньора под земята и рисковете му? Там под толкова тонове земя над главата си и смъртоносни газове, дали е същото като да си във "Опела" и да киризиш мадамите по улицата? Защо тогава спираха протеста на миньорите със сила и ги малтретираха, защото ония-/миньорите/, считат заплащането си малко? Това не е само гледане в канчето на другия, а ми пресипване от неговото във своето! Щото от бюджета се дава на полицайте , но на заплати от него разчитат и други социални групи! !

Непушачо, а някой от любимите ти миньори да е бил полицай? Да познава труда на полицая на улицата и рисковете му? И т.н. и т.н. си го представи обърнато твоето.
Уважавам труда на всеки - миньор, полицай, пилот, учител, сладкар... Ама наистина не разбирам защо миньорите не станат полицаи, и без друго свободни места има доволно много.
А за "Опела" и кой как си стоял в него... Нима мислиш, че само тия в опелите са ЦЯЛАТА ПОЛИЦИЯ? Шокирана съм от невежеството ти! Както казах - всеки гледа в канчето на другия и все му се вижда ненужно по-пълно.

Два въпроса само: Ти би ли станал полицай? Независимо ДА или НЕ ще е отговорът ти - ЗАЩО?



Тема Re: Ей, слюнчо...нови [re: s.prodanov]  
АвторДидa (Нерегистриран)
Публикувано24.12.08 04:04



Предлагам заради това забавяне (не знам и няма как да знам защо се е случило така) да плюем цялата полиция. Съгласен си, нали?



Тема Re: Ей, слюнчо...нови [re: Дидa]  
АвторHeпyшaчka (Нерегистриран)
Публикувано27.12.08 17:00



Закачам се за последния.
А колко според вас трябва да бъдат дадени на полицаите/милиционерите или каквото са там, за да почнат да си вършат работата, да не мародерстват хората за рушвети, да идват когато някой гражданин има нужда от тях, без да се оправдават? Каква е сумата, която ще ги задоволи? А?



Тема Re: Миньорите да станат полицаинови [re: Дидa]  
АвторHEПУШAЧ (Нерегистриран)
Публикувано28.12.08 11:35



Що ма Дидо? Да не мислиш, че ще ми е зле? Вместо сега да работя по 10-12 часа за чорбаджията да взема да се наредя и аз на бюджетната ясла! Ако искам на частника по голяма заплата, той ще ми посочи вратата и ще ми каже " като не ти харресва напускай и си търси друга работа!" Така е със нас - хората на наемния труд! Няма никаква закрила от държавата. Осигуряват ни на минималната заплата. А на полицията и осигуровките се плащат от бюджета- даже не им удържат от заплатата.
НО ПИТАМ ТЕ - МОЖЕ ЛИ ВСИЧКИ ДА СМЕ ПОЛИЦАЙ ИЛИ ВОЕННИ???? КОЙ ЩЕ ПРОИЗВЕЖДА БЛАГАТА? КОЙ ЩЕ НИ ХРАНИ? НЕ ГИ ЛИ ХРАНЯТ ТЕЗИ, КОИТО ТЕ БИЯТ- СЕЛСКИТЕ СТОПАНИ, ЖИВОТНОВЪДИТЕ, МИНЬОРИТЕ?



Тема Re: Вредно ли е пушенето?Или полезно? Но за кого?нови [re: Heпyшaч]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано29.12.08 10:46



12-годишният Марио Филипов от село Сатовча стана жертва на пиян военен, който го уби в центъра на селото със собствения си “Фолксваген Голф”.
Сержантът летял със скорост над 120 км/ч в платното за насрещно движение по централната улица на селото. Марио почина на път за болницата “Иван Скендеров” в Гоце Делчев, а пияният Георги Терзиев, който е едва на 28 години, е задържан и предаден на Военна прокуратура.
Той е кадрови военнослужещ в софийско поделение. Терзиев е семеен, в Сатовча е известен като скандална личност, особено след употреба на алкохол. Местното население е потресено и хората коментират, че карането след употреба на алкохол в района е станало мода. Местните полицаи не искат да имат “главоболия” и не спират нарушителите, а след полунощ, когато им свършва смяната, започва истинският хаос по пътищата, допълва "Струма".



Тема Re: Миньорите да станат полицаинови [re: Дидa]  
Автор s.prodanov (новак)
Публикувано29.12.08 11:21



Дида, тия в опелите са си точно всички. Преди, когато имаха различни отговорности и задължения не беше така. Откакто онзи наркоман румен петков даде право на всички полицаи да спират коли и да глобяват, оттогава всичко се върти до палката на уличата. Да, някои нямат опели, а са пеша, но са навън по свое желание, за да ни рекетират. Има и митове колко страшна работа имат, как гонят престъпници и рискуват какво ли не, как участват в престрелки, нападат ги или пък влизат в къщи с трупове. Истината, обаче е, че това в някое районно се случва веднъж годишно и после всички полицаи го разправят като тяхно лично ежедневно преживяване. Всичко в полицията се върти около стоп-палката.

А на тях не им плащаме да глобяват нарушители, а да предотвратяват нарушенията, не им плащаме да се стрелят или да ги стрелят, а да не се стига до там. Думата превантивност на лумпените в мвр им е враг.

А да си говорим ли по темата защо не действат превантивно никъде и за нищо? Да кажем ли защо има катастрофи, защо има сблъсъци при митинги и протести, защо има футболно хулиганство, което напрактика не съществува?

Искаш ли да поговорим и за пряката финансова полза на мвр от тия неща, явно си запозната, кажи ми, прави ли мвр нарочни предпоставки за ПТП или за сблъсъци по стадионите например и има ли финансова полза от тях?



Тема Re: Вредно ли е пушенето?Или полезно? Но за кого?нови [re: Heпyшaч]  
Автор cachoooo (непознат)
Публикувано30.12.08 12:53



Някой знае ли какво е определението за полицейска държава и кой го е дал?



Тема Цялата полиция - в опели, пеша само по желание ;))нови [re: s.prodanov]  
АвторДидa (Нерегистриран)
Публикувано30.12.08 18:09



Дида, тия в опелите са си точно всички. Преди, когато имаха различни отговорности и задължения не беше така. Откакто онзи наркоман румен петков даде право на всички полицаи да спират коли и да глобяват, оттогава всичко се върти до палката на уличата. Да, някои нямат опели, а са пеша, но са навън по свое желание


Всякакъв по-нататъшен разговор с теб става нелеп. Дискусия и критика се водят от хора, които познават обсъжданата материя. Ти, уви, не си от тях.
Желая ти весели празници!


ПъПъ - Медиите добре са си свършили "работата". Слава Богу - повлияли са на малцина.



Тема И ти си един празнодумец.нови [re: HEПУШAЧ]  
АвторДидa (Нерегистриран)
Публикувано30.12.08 18:15



Да разбирам ли, че хем искаш да станеш полицай, хем - не искаш?




Първо реши какво искаш от себе си, а после премисли какво да искаш от останалите.



Тема Re: Вредно ли е пушенето?Или полезно? Но за кого?нови [re: @@]  
АвторДидa (Нерегистриран)
Публикувано30.12.08 18:19



Местните полицаи ...................... след полунощ, когато им свършва смяната


Е, не! Това със свършването на смяната (в полунощ) е шедьовър! Авторът е гений!



Тема Re: Вредно ли е пушенето?Или полезно? Но за кого?нови [re: Heпyшaч]  
Автор 1policeman! (непознат)
Публикувано31.12.08 13:41







Казвам се Иво и съм от видинските села.
Родих се и отраснах всред добитък – домашни животни в семейство и род на скотовъдци и земеделци. Обикнах земята и добитъка и се чувствувам особено привързан към тях. Казват, че съм „първосигнален” т.е. психически и духовно недоразвит, защото за мен са най-важни единствено първосигналните инстинкти – да оцелееш физически като се натъпчеш до пресита, да препиеш и да се освободиш от излишните хормони чрез секс. Е, в нашето село немаше много моми като бех млад та използувах дом. животни за „отпускане на жилата”
докато ги пасях по баирите. Що овце и др. животни съм „оправил” вече не помня. Нашият род не се слави с кой знае какви умове, но всички беха и са много практични ора и винаги са се нагаждали към ветъра, който духа. Т.е. към „силните на деня”. Защото така се оцелява най-лесно. „Бъди със силните на деня и ще имаш всякакви облаги!” е нашият девиз. Ако требе ще викаме „Слава на БКП!” или „Да живее БСП” пък....ако утре сините станат на власт ще викаме за тех. И тъй аз съм много романтичен по природа. Например много се привързвам към домашните животни и ми е кеф като ме видят да идвам с храната им да се завъртат около мен и да блеят и кудкудякат и се омилкват. Драго ми е от техната любов към мен. Но, най-драго ми става като взема ножа и го наостря добре и хвана некое от добичетата и му прережа глъцмуля и се оплискам целия в кръв и го гледам как се мята и агонизира докато предаде Богу дух – Густо, густо...... Това ми е най-върховния кеф. Става ми едно такова.... романтично...романтично и поетично...И чувството, че съм си осигурил с какво да си тъпча шкембето. Ах колко романтично ми става.... Ама аз споменах думичката „Бог”.... Чакайте да се разберем – аз не вервам в никакъв Бог. Нито съм религиозен нито ми требе. Щом имам добитък и лозя и овошки не ме интересуват никакви богове и други измишльотини.
Та с др. Жеглов собственика на Дира и неговата мафия имам близки връзки. Съселяни сме и ги снабдявам с мезета и ракии и вина от доста време. Те пък ме направиха админ на техните клубове и това ме изкефи върховно. Ми сега кво? Как да управлявам толкова клубове и много от тях със странна тематика – напр. „Религия и мистика” ? Чета из вестниците, че в БГ навлизала некаква си „демокрация”. Туй пък чудо що ли е? Всеки да имал правото свободно да изказва мнения по всякакви въпроси без да бъде санкциониран и преследван и пращан в лагери и избиван. Нема да стане! За мен „демокрация” означава „всеки да може свободно и безпрепятствено да изказва всякакви хвалебствия и възхищения по мой адрес”
И тези, които го правят ги наградих с модераторски пагон. Да работят за мен и моята идея
„В клубовете има само 1 диктатор и самовластец – АЗ Киро админа”. „За мен не важат ни закони ни правила, нито каквито и да било ограничения! Защото работя за мафията на др.Жеглов, а в него са парите и силата.” Обвиняват ме, че съм развратил цяло едно поколение и съм наложил анархия в Клубовете. Кой му пука? Аз си имам син и трябва само за него да се грижа. А стадото „овце” из клубовете нека си пасат сами и се избиват един друг както си искат. Ич не ми е през кура. Аз като представител на селската ентелигенция се чувствам призван да работя и правя всичко за запазването на древните български традиции по тези земи:
Да се псува и ругае наред
Да се пише негрАмотно и на диалекти разни
Да се напада всеки, който не мисли като мен
Да не се признават никакви правила, закони и ред – и всеки да си прави квот муй кеф
Да се правиш на дървен философ и специалист по всичко макар и да си пълен лаик и лумпен в една или друга област
Да нямаш морал и задръжки и се нагаждаш според силните на деня
Да се запази иерархията от комунизма и шуробаджаначеството....

А, забравих да спомена, че чрез Интернет се запознах с разни много интересни сайтове за секс м/у мъже и много ме привлече това и пробвах и ми харесА и днес съм определено казано хомосексуалист или педерас както им викат. Пропагандирам този вид секс из Клубовете и най-любимият ми клуб е този, където се събират такива като мен да се псуват на мъжки дупета. Ох густо! И много романтично.
„Клуб за попържни” е моят любим клуб. А всекакви клубове с някакви абстрактни тематики като тези от „Религия и мистика” трябва да ги закрият и аз работя усилено по въпроса като наслагах анти фенове на тематиката им – все атеисти и първосигнални гьотферени като мен за мъдеклатори в тези клубове... Те дебнат денонощно някой да не напише нещо по тематиката или позитивно за Бог, религия и духовност и др. подобни глупости и го трият и му слагат бан. Също те се грижат да съсипват тези клубове като ги задръстват с всякакъв спам и простотии и цинизми и интриги... Някои ме обвиняват, че съм налагал „Диктатура на простака” ама нека цитирам моя солташак, който ми прави минети Last Roman, на който съм дал карт бланш да осира всички клубове със спам и идиотщини и съм му дал пагон на модератор също и той обясни, че това не е „диктатура” – а е „олигархия”.....
Та, тва съм АЗ – Киро/Декстър/Бисмарк и всякакви др. никове вкл. клониращ никове на мои опоненти и пишещ от тяхно име мои простотии и идиотщини. И ако на нeкой му хрумне да протестира против анархията и диктатурата ми, която налагам из клубовете и се оплаче в клуб „Въпроси и помощ” – автоматично ще го санкционирам като преместя оплакванията му в.....”Клуб за попържни” където са моите хавери педераси, които ще го съсипят от псувни и ругатни.... А аз ще клонирам ника му, за да пиша свои идиотизми от негово име и ще пускам линкове към педераски сайтове – моите най-любими. Ех това било компютърни престъпления и било забранено – но кво ми дреме на кура.... Нал съм сол ташак и хавер на др.Жеглов собственика на дира – никой не мож мa пипна. Ха-ха-хааааааа АЗ съм най-великият Диктатор и никой не може да ми каже „копче”. „Цензура и отнемане на думата на инакомислещите” – това бе мотото на комунистите и аз продължавам тази традиция с всички сили и средства.
Ами тъй де – как смее някой да ми опонира? Аз коля, аз беся в клубовете.
Аз и моята селска простотия и кретенизъм.

Ето моите идоли – аз се старая да прилагам техните методи в Клубовете на Дира:





Яяяяя някой се опитва да хвърля моите камъни по моята глава проста.... И да пише от мое име.... Хммм това ич не ми аресва.... Я да трия и да банвам, че станах за резил из клубовете вече....





Ако някой иска да стане мод под моето ръководство ето как:



Хайде чао за сега, че трябва да нахраня кокошките и прасето и магарето в обора....

Ваш админ: Иво-Киро-Декстър номенклатурко-мутра от видинските селца.

========================================================





Тема Re: Вредно ли е пушенето?Или полезно? Но за кого?нови [re: Heпyшaч]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 11:31



Полезно е за мен - вредно е за теб

Ти пък сигурно правиш шумни купони / примерно - шумозамърсяването също е фактор



Тема Re: Вредно ли е пушенето?Или полезно? Но за кого?нови [re: Blake]  
Автор bateto_ (goliampic)
Публикувано08.01.09 14:40



извиняваи блеик ама за кои закони говориш....дето ги нямаме ли?

цялата даржава е сбаркана ама това е друга тема...



Тема Re: Вредно ли е пушенето?Или полезно? Но за кого?нови [re: bateto_]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано09.01.09 09:36



Напротив - законите си ги имаме, и в голямата си част са много добри даже, само дето никой не ги спазва, и още по-лошо - никой не санкционира за неспазването им...



Тема Re: Вредно ли е пушенето?Или полезно? Но за кого?нови [re: az]  
АвторГyньo (Нерегистриран)
Публикувано12.01.09 08:02



Към по предния На баба ти гъ..



Тема Re: Вредно ли е пушенето?Или полезно? Но за кого?нови [re: Blake]  
АвторHekypящии (Нерегистриран)
Публикувано21.01.09 12:47



Че то има толкова дето не вземат и половината от заплатите на тези непроизводителни хрантутници!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.