Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 02.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мнение за пералнянови [re: az]  
Автор mostun (непознат )
Публикувано18.01.09 18:27



Виждам, че тук мненията са много общи, и без много опит. За сравнение- преди да купя последната си пералня направих около месец и половина изследване и сравнение на продуктите от приблизително този клас които вас ви интересува - 500-600 лв.

Мога категорично да препоръчам като марка с най-добро съотношение цена/качество Gorenje - 3 godini garancia.

Като модел - просто изберете този който ви влиза в бюджета, но който да вземете на цена между 400-700 лв (тези съм гледал и сравнявал и за тях имам много мнения на потребители) - няма да сбъркате.

НЕ купувайте пералня 2ра ръка- това са глупости. Иначе най-качествените перални се произвеждат от Miele, но надали искате да отделите 2000 лв за пералня с функционалността на масовата пералня, струваща 400лв.

Gorenje, който аз използвам от около 2 години, е WA62121 - супер тих и много качествено пране, икономичен, с много възможности, 1200 оборота, и т.н. Ориентирайте се за цената му от www.electron.bg, но по магазините би трябвало да намерите и по-добра цена.

Поздрави и Успех,

Ангел



Тема Re: Мнение за пералнянови [re: mostun]  
Автор boltik (нашенец)
Публикувано09.05.09 22:59



КАТО СПЕЦ КАЖИ НЯКОЛКО ДУМИ И ТАЗИ МАРКА,,WHIRLPOOL AWE 9727,,


И ОщЕ ЗА КАКВО СЛУЖИ ТАЗИ чЕРНА РЪчКА ОТДОЛО?

КЪДЕТО И ДА СИ СВИРКАЙ СИ

Тема Re: Мнение за пералнянови [re: boltik]  
Автор cъвпaдъk (непознат )
Публикувано10.05.09 00:48



Premist’ovaci palka (podle modelu)
• Chcete-li spotrebic premestit:
povytahnete trochu drzadlo
rukou a pak ho nohou zasunte do
polohy stop.


няма нужда от превод, нали



Редактирано от cъвпaдъk на 10.05.09 00:51.



Тема Re: Мнение за пералнянови [re: cъвпaдъk]  
Автор boltik (нашенец)
Публикувано10.05.09 17:14



,,ок,,



КЪДЕТО И ДА СИ СВИРКАЙ СИ

Тема Re: Мнение за пералнянови [re: boltik]  
Автор cъвпaдъk (глей къв)
Публикувано10.05.09 20:12



го цялото Ръководство за употреба

Редактирано от Cтaниcлaв! на 11.05.09 07:15.



Тема Re: Мнение за пералнянови [re: Бyбa]  
Автор Бaлkaнcka (Бяла птица)
Публикувано12.05.09 15:50



И аз съм за Gorenje ! Въпросът е в късмета, принципно каквото и да вземеш все тая, но поне за посочената марка има много суперлативи. На мен и пералнята и печката са ми тази марка, не са много скъпи и вършат добра работа. Съвет: не си купувай пералня с електроника, ами с механично копче, щото като се прецака и няма оправия!Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.