Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 28.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Big Brotherнови  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано03.11.08 20:33



Ужас!


За пръв път днес реших да го гледам и вече се отказвам. Ужас.



Тема Re: Big Brotherнови [re: Kaлoмaин]  
Авторaoжrтн (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 09:08



Чудно ми е тенденционно ли подбират ненормални и тъпи хора. Не за друго, просто това убива всяко крехко българско самочувствие.



Тема Re: Big Brotherнови [re: aoжrтн]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано04.11.08 15:09



е, ми как иначе? ти представяш ли си да вкарат в една къща 10-20 нормални, скучни и т.н. средностатистически българи (или каквито и да е други) - кой ще го гледа това предаване? за да има някаква интрига, не трябва нито един от участниците да е "нормален"...



Тема Re: Big Brotherнови [re: Kaлoмaин]  
Автор mopsus (!)
Публикувано05.11.08 13:09



Тъй, тъй.

Аз какво Ви говоря. Сървайвър му е майката

. Само дето нещо не разбрах как така взеха, че решиха да изгонят "малката" Силвия . А за капак и Никито .
Абе, и тук май се усеща лека манипулативност от страна на сценаристите, но все още е търпима.

Според мен т'ва с Никито ще им изиграе лоша шега на Пачека, ма да видим...

П.П. Сори, то темата май беше за ББ, но пък там няма к'во да се коментира, освен може би т'ва, че Нова ТВ доста се окъкаха с този ББ 4

You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Big Brotherнови [re: mopsus]  
Автор s.prodanov (непознат )
Публикувано05.11.08 16:14



То па една разлика между двете. Честно казано, не знам на хората скучен ли им е живота, та трябва да надничат в чуждия. Или пък може би свършиха хубавите преживявания? Не мога да си представа, че при положение че около нас има паркове, кръчми, секс, приятели, семейства и какви ли не хубави неща, да седна да гледам това. Не знам. Ако толкова трябва да е пред телевизора, малко ли са великите класики във филмовото изкуство...
Явно е въпрос на лично мнение, не знам



Тема Re: Big Brother [re: s.prodanov]  
Автор mopsus (!)
Публикувано05.11.08 17:58



Точно така.

Говорим за: пред телевизора, в периода м/у 20:00-21:00ч. и за дните от седмицата Понеделник-Петък! Та да попитам къде са "великите класики във филмовото изкуство"?

П.П. Е, разбира се, че има и по-добро решение, да речем турнира в ДОХА, но това е друга тема!!!



You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Big Brotherнови [re: mopsus]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Stasi)
Публикувано05.11.08 19:31



СъРвайвър викаш....



Един дол дренки са всички реалити пръдни. Нито ги гледам, нито ще ги гледам. Имаше момент, в който просто от любопитство мернах 1-2 предавания. Простотията в Съвайвър идва в момента, в който започват да гласуват, да гонят някого, да си дават мнението...

Нтц, благодаря. Някак не обичам да ми натрапват шаблон на поведение и да изтъкват, че ако си прост и разкрепостен всичко е ок.



Тема Re: Big Brotherнови [re: s.prodanov]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано06.11.08 10:29



аууу, колко възвишено... а простаци като нас, които не харесват класиките във филмовото изкуство какво да правят...

пъ.съ. не мога да си се представя да седна да гледам някоя "класическа" сълзлива историйка, човешка драма и прочее "класики на филмовото изкуство"... вярно, че реалититата не са най-добрия заместител, но пък да се отричат толкова яростно - не виждам никакъв смисъл. Нали знаеш лафа за влаковете и пътниците?



Тема Re: Big Brotherнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор mopsus (!)
Публикувано06.11.08 13:39



Абсолютно съм съгласен с теб!

Но, не е нужно такова манипулирано и режисирано "реалити" да се гледа така задълбочено. Отгоре, отгоре, по диагонал ако щеш, като за разтуха.

ПП.
Без да претендирам за коректност напиши "съвайвър" в Гугле-то.
Като всяка чуждица и тази се е приела по някакъв начин в БГ.
По същия начин както е и с думата: рЕалити...



You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Big Brotherнови [re: Blake]  
Автор s.prodanov (непознат )
Публикувано07.11.08 17:04



нищо възвишено няма. Във всички случаи някак си идеята да воайорстваш над някакъв чужд живот ми изглежда все едно се ровиш да поогледаш хубаво някое ПТП. Вкусове, кво да прайш...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.