Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 26.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема Рекламата - Що е то?  
Автор mopsus (!)
Публикувано29.08.08 11:01



Отскоро се върти една реклама по ТВ-то. Достатъчно странна ми изглежда.

Значи, клиент в магазин за телевизори пита консултанта кой от двата телевизора да си купи. Консултантът започва ... цените са почти еднакви, характеристиките също и т.н. ... НО ви трябва Бул... Ком.

Равносметката: Клиента разбира, че му трябва някакво си там устройство, но пък си остава с дилемата кой от двата телевизора да си избере ( за което всъщност попита консултанта )

Извод: Консултантът трябва да се уволни! Т'ва е ясно!



Въпрос 1: Е ли нужно, рекламите да са така заплетени и алогични за да се продава рекламираната стока? Мисля не, но пък кой ме пита мен

Въпрос 2: Рекламата - Що е то?

You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Рекламата - Що е то?нови [re: mopsus]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано29.08.08 11:48



Еее, то я ясно какво е рекламата - опит за манипулация!



Тема Re: Рекламата - Що е то?нови [re: mopsus]  
Автор gra_zia (непознат )
Публикувано30.08.08 19:38



от рекламата се разбира,че за да си купиш плазмен телевизор трябва да си купиш и булсатком - ЗА ДА ИМАШ ПЕРФЕКТЕН ЗВУК И КАРТИНА и за да си вземеш булсатком ще ти трябва плазмен телевизор!!!!!!!!! С една дума всичко опира до пари.........





Тема Re: Рекламата - Що е то?нови [re: Бepeзka!]  
Автор mopsus (!)
Публикувано01.09.08 12:41



ОК де, т'ва е ясно. Но защо е нужно да е малоумна манипулация? А, примери за такъв тип реклами с лопата да ги ринеш.

Все по-рядко се намират стойностни реклами!

Дразня се от факта, че ни пълнят главите с толкова ненужна информация, а при това го правят и некачествено.

ПП. Като се замисля само, че за това се дават и луди пари ...



You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Рекламата - Що е то?нови [re: gra_zia]  
Автор mopsus (!)
Публикувано01.09.08 12:50



Пари? ОК НП. Но коя от двете плазми да си купи аджеба човека? Та нали така започва и самата реклама.



Все едно да те попитам: "- Колко е часът?", а ти да ми отговориш "- Днес е Сряда"

You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Рекламата - Що е то?нови [re: mopsus]  
Автор koлoeздaчa (Форд маниак)
Публикувано03.09.08 11:47



Рекламата е изкуство! (ТМ)



Тема Re: Рекламата - Що е то?нови [re: mopsus]  
Автор mopsus (!)
Публикувано09.01.09 12:03



Къде са ми рекламитеееееееее?



Някой има ли идея къде се губят рекламите по Нова и БТВ-то примерно?
Нещо взе да ми писва да ми пускат само преглед на т'ва к'во ще гледам до края на деня, седмицата или месеца. Станаха като Hallmark .

П.П. И к'ва стана тя? Като ги има лошо, като ги няма ... пак лошо! Абеее, т'ва зрителя угода няма май ... тцтцтц

You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Рекламата - Що е то?нови [re: mopsus]  
Автор s.prodanov (новак)
Публикувано11.01.09 18:47



Пък аз реклами не искам. Всъщност, накрая като решиш да си вземеш булсатком и разбираш, че на практика въпросната услуга не я предлагат, но пък я рекламират.. тъпо.

Рекламата е един вид престъпление в днешния си вид. Насаждат ти някакъв проблем, който най-вероятно нямаш и след това ти предлагат решението за него? Калгон - твърда вода в София например? Да, да.. бактерии по езика, бактерии навсякъде, как сме живяли досега се чудя...

Но пък рекламата е и генератор за много пари..




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.