Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 10.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Глобул - Изнудване!Моля за съветнови [re: Bили]  
Авторrrr (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 15:27



е, хайде, добре - измислям си, че ми се е случило, за да споря с теб :) това ли искаш да чуеш? или казваш, че имам вълшебна чанта;)

сега сериозно - всеки натиска сума ти копчета, както казваш ти, за да изпрати смс. исках само да ти кажа, че не е невъзможно при отключен телефон да се случи това. ето - на мен ми се е случвало.



Тема Re: грешиш многонови [re: Bили]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано21.07.08 19:56



От 96-та година използвам услугите на българските мобилни оператори. Наистина много странно ми се вижда това, постоянно от нещо да се оплакваш. Към Глобул и Вивател нямам никакви забележки. Основната причина, заради която прекратих отношенията си с МТел след близо 8 г. симбиоза, бяха скъпите разговори в бизнес групата и безкрайните сметки за роуминг - имал съм случаи да ми идват във фактурите разговори, проведени в роуминг преди 4-5 месеца

Разбира се, МТЕЛ никога не бяха виновни и в един момент ми писна..

С Глобул и Вивател както казах, проблеми никога не съм имал. Всичко си е точно и коректно. И не си създавам сам разни измислени проблеми..

И пак питам - защо на мен за 12 години нищо такова не ми се случи, а все някой реве и се оплаква. Не визирам теб.



Тема Re: Nokiaнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Gerylin ()
Публикувано25.07.08 07:53



Първият ми Ериксон Т28 World съвсем скоро навърши 8 години и все още си работи

моят Т630 от 5 години и джойстикът му се развали много кофти..така че се загледах в нови оферти..онзи ,който споменах по горе струва 700 евро,20 евро на месец за 2 години..обаче се вл. ей в този тук:


и естествено си го купих

When you want something, all the universe conspires in helping you to achieve it.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.