Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 19.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема СПИДИ  
АвторCИЛBИЯ (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 13:08



Е ТА ТОВА СЕ НАРИЧАТ ОЛИГОФРЕНИ ТИ МУ ОБЯСНЯВАШ ПО ТЕЛЕФОНА КЪДЕ Е ДЮНИ-СОЗОПОЛ ТО ТИ КРЕЩИ НАСРЕЩА БЕЗ КАПКА ВЪЗПИТАНИЕ .ЧАКАЙ МАЛКО ВСЕ ПАК АЗ СЪМ КЛИЕНТА!НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ НИКОГА СПИДИ ТОВА Е НАЙ НЕСЕРИОЗНАТА КУРИЕРСКА ФИРМА БЕЗ МОРАЛ!ТЕЗИ ХОРА МИНАВАТ ЛИ НЯКАКЪВ ТЕСТ ЗА ИНТЕЛИГЕНТНОСТ ПРЕДИ ДА ГИ НАЕМАТ?С ЕДНА ДУМА ПЪЛНИ ПРОСТАЦИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: СПИДИнови [re: CИЛBИЯ]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 18:10



защо мериш всички с един аршин? Не навсякъде служителките са такива. Ти си попаднала на не толкова приятна служителка, която вероятно е станала с краката нагоре.



Тема Re: СПИДИнови [re: CИЛBИЯ]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано23.05.08 15:37



Еееее, ай по-спокойно! Вземаш името и си пускаш оплакването!Може ли едно дружество с над 100 служители, всички да са изрядни?!
Но абсолютно подкрепям идеята да не се оставят без последствия такива постъпки..да не забравяме и:Културно обслужване на културните клиенти

На чешмата видях едно дете да пие от шепите си ...... захвърлих чашата.


Тема Re: СПИДИнови [re: CИЛBИЯ]  
АвторWolly (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 11:27



Силвия, когато чета твоя коментар... Стигам до извода, каквото повикало такова се обадило :-) Да клиента винаги има право и клиенти трудно се печелят, но нали разбираш, че всичко зависи и от възпитанието на клиента и до колко той е в правото си...



Тема Re: СПИДИнови [re: CИЛBИЯ]  
Автор maytag (непознат )
Публикувано13.06.08 09:15



Както казаха по-горе-попаднал/а си на такъв служител.Използвал съм Спиди някоко пъти,проблеми с тях не съм имал.Подарък за Рожден-ден е получен на уговорения час!Отиди в пощата и виж колко служители отговарят на твоите изисквания..навсякъде ги има такива.Вярно,клиента е прав винаги,но все пак- дай да разберем работодателя що за "стока" наема

,от къде да знае ?



Тема Re: СПИДИнови [re: CИЛBИЯ]  
Автор cigaret (откровена)
Публикувано13.06.08 11:45



Ползвала съм ги няколко пъти и съм доволна.Както казват и другите-навсякъде има такива служители и понякога човек си съставя мнение,че цялата фирма е като тях.



Тема Re: СПИДИнови [re: CИЛBИЯ]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано15.06.08 08:55



Все едно, че говорят на даскалица, а?





Тема Re: СПИДИнови [re: Kaлoмaин]  
Автор cigaret (откровена)
Публикувано16.06.08 10:53



така е.





Тема Re: СПИДИнови [re: CИЛBИЯ]  
АвторДa, (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 22:54



Абсолютно споделям мнението!
Не съм длъжна като сериозен клиент на договор, "да меря" служителките им с аршин. Те са там да обслужват.
Селящината и безхаберието не са професионализъм! А за некомпетентността, чиято и да е, няма оправдание!
Вече НЕ ги ползвам!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.