Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 17.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Плащате ли данък обществено мнение?  
Автор METHOD (freundlich )
Публикувано30.04.08 21:07



Въпросът ми е породен от поведението на мои близки, които се оправдават за направени разходи (покупки на автомобили, техника и тъй насетне) пред техни приятели сякаш са длъжни да го извършват и с цел дпоред техните думи да убият евентуална завист.

Вие плащате ли такъв данък?

Моля за искрени отговори.

Лично за мен, подобно поведение е неприемливо, намирам го да намеса в личните ми дела.

Като пример мога да посоча, че дори не обичам да се отчитам на шефа си за свършена работа и движение по текущите задания, и го приемам с като унизително, въпреки, че това е съвсем в реда на нещата.

Вие сте на ход. Моля за искрени отговори.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Плащате ли данък обществено мнение?нови [re: METHOD]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано30.04.08 22:24



Не, не плащам.
Това, които имам, съм си го спечелила сама, така че ще го харча както намеря за добре. Отчет не давам никому, издържам семейство, никой не е останал гладен, жаден или на студено.

Да убият евентуална завист, казваш. Аз пък се радвам, когато приятелите ми се сдобият с нещо ново, колкото по-ново и хубаво, толкова по-добре, що за приятели са тези, които ти се усмихват в очите и ти забиват ножа в гърба?

Както и да е, тяхна си работа, твоите познати сами са си избрали приятелите...



Тема Re: Плащате ли данък обществено мнение?нови [re: METHOD]  
Автор gabanka (g)
Публикувано01.05.08 09:44



Не, не се обяснявам кое как, какво и защо. И най-много се дразня, ако за лични неща започнат да ме разпитват и да ми задават подобни въпроси, при условие, че ясно съм показала, че това не желая да го коментирам.

А относно другото - за служебни неща, което си дал като пример колко не обичаш да се обясняваш - там вече обяснявам всичко в подробности:)



Тема Re: Плащате ли данък обществено мнение?нови [re: METHOD]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано01.05.08 18:11



Май не. Поне не се сещам.
Доскоро мислих, че този данък го плащат повече възрастните хора. Напоследък, като гледам децата и колко е важно за тях да притежават разни неща, чийто смисъл до 90% е само демонстрация, започвам да си преосмислям мнението.



Тема Re: Плащате ли данък обществено мнение?нови [re: METHOD]  
Автор Gerylin ()
Публикувано01.05.08 22:16



ама въобЩе не ме е.е какво хората си мислят/говорят за мен...
тук не се връзвам Щото съм чужденка и такава Ще си остана докато не проговоря перфектно езика им,
в Бг не се връзвам ,Щото живея на съвсем друга планета,разбиранията ми за обЩество са коренно различни,а и самата аз съм променена като обноски и държание
добре поне,че е мъжът ми да ме търпи



Do what you want to do and everything else will be revealed to you.

Тема Re: Плащате ли данък обществено мнение?нови [re: METHOD]  
Автор maytag (непознат )
Публикувано01.05.08 23:12



Здравей!Който се счита за "длъжен"- нека си обяснява,проблема си е негов.Не съм, а и няма да го правя пред когото и да е/не говоря за семейството,там е друго/.От друга страна ме дразнят тези,които "изпъкват" с придобивките си,ок-твои са,радвай им се,само не ме занимавай.
За пред шефа обясняавам това,което се иска от мен-какво е трябвало да свърша,и какво съм свършил.До там,без подробности/освен ако не се иска от мен..всичко е според зависи/.



Тема Re: Плащате ли данък обществено мнение?нови [re: METHOD]  
Автор redhornbone (новак)
Публикувано03.05.08 10:39



Ne go plashtam tosi,,danak,,Koi kakvo misli sa men,kak me komentira sad garbat mi i kakvo mislijat drugite sa men,tesi vaprosi ne satormosjavat ni nai-malko noshtnijat mi san.Rasbira se ima hora,chieto mnenie me interesuva jivo,NO te se brojat na prastite na ednata mi raka.Kolkoto do savista,sam na mnenie,che ne e vasmojno tja da bade ubita po kakavto i da e nachin(rasbira se ne podlagam vsichki hora pod obsht snamenatel)A otnosno namesa v lichnoto mi prostranstvo shte kaja,che tuk(jiveja v germanija)horata njamat licno prostranstvo i dosta chesto si ,savirat,,nosat tam kadeto ne im e isoooobshto rabotata.Oprvdavat tova si povedenie s prjamota i otkrovennost.Njama da komentiram,tei kato veche si omrasnah sam na sebe si





Тема Re: Плащате ли данък обществено мнение?нови [re: redhornbone]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано09.05.08 22:29



Малко превод на Кирилица няма да навреди...



Тема Re: Плащате ли данък обществено мнение?нови [re: нoв]  
Автор redhornbone (новак)
Публикувано10.05.08 15:58



Malko ponasnaivane na latiniza saschto njama da navredi.......ili po skoro pripomnjane ot vremeto kogato vsicki pischeha na latiniza,no tova ne gi strjaskasche osobenno.



Тема Re: Плащате ли данък обществено мнение?нови [re: redhornbone]  
Автор maytag (непознат )
Публикувано10.05.08 16:47



Здравей!Тук не е мястото,където да се обсъжда такава тема,но все пак се надявам някои хора да спазват правилата,споменати от модератора-а именно да се пише на Кирилица.Ако държиш толкова на Латиница си има превила-
Malko ponaZnaivane na latiniTSa saschto nYAama da navredi.......ili po skoro pripomnYAane ot vremeto kogato vsiCHki piSHeha na latiniTSa,no tova ne gi strYAaskasche osobenno



Тема Re: Плащате ли данък обществено мнение?нови [re: maytag]  
Автор redhornbone (новак)
Публикувано11.05.08 13:18



Dobre,dobre,spi spokoino sega sled dobre svarSHenata rabota

Uspja da me rasmeeSH,no v edno si prav,naistina ne e isobSHto mjastoto ,,tuk,,

Редактирано от redhornbone на 11.05.08 13:26.



Тема Re: Плащате ли данък обществено мнение?нови [re: redhornbone]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано11.05.08 14:03



Predlagam Vi i na dvamata da si....otkriete tema v klub lingvistika i tam da obsadite vuzniknalite turkaniq v pisaneto na latiniza.



Тема Re: Плащате ли данък обществено мнение?нови [re: METHOD]  
Автор redhornbone (новак)
Публикувано11.05.08 14:25



Ami predlojenieto ti,mojesh da SI go............priberesh obratno.Prikliuchih s temata oshte predi da sam sapochnal.



Тема Re: Плащате ли данък обществено мнение?нови [re: METHOD]  
Автор GEORGl555 (непознат )
Публикувано04.06.08 00:48



Най-скандалната личност в българското интернет общество Цветан Банчев отново е на върха на класациите на най-известните в интернет.Почти 20 годишен, педофил и най-вече неразбран гений, той отново се изявява в България.Цветан Банчев е най-известният потребител в цялата българска мрежа, поради огромното количество спам което праща на потребителите през Gmail.Самият той твърди че други хора са го направили известен като са се представяли за него. На второ място по известност е Апостол Апостолов, а на трето е Добри Божилов. Сходството между тримата е че използват различни пощенски провайдъри като спам сървъри за масов спаминг в българската мрежа.Цветан Банчев се оказва толкова известен че почти всеки пети напреднал интернет потребител знае за него.Българските форуми са затрупани от неговите постове и това дразни доста хора.Големи организации претърпяват финансов крах в следствие на спама от негова страна.Мнозина го приличават като бум на Бритни Спиърс. Само за една година става много известен.
Освен че е най-известният в интернет, той се показва и като най-големият спамер в българското интернет общество.Изявите му карат страшно много хора да си губят времето като му отговорят по електронната поща или скайп, или са жертва на постоянните му закани, обиди и спам, което той определя като норма.Специалистите считат че през 2007г. е спамнал 901 български форума, напсувал е 12 интернет потребители и е заплашвал стотици интернет компании.
Спамът стига до там че претоварва компютърни мрежи и доста хора се дразнят от това.Финансовите загуби са на стойност хиляди лева, но нищо не е доказано защото в България няма закон и всеки прави каквото си иска.
Цветан Банчев си присвоява самоличностите на доста известни хора в интернет обществото, а именно Апостолов и Добри Божилов.Апостол Апостолов е единственият сертифициран за Най-великия човек на света. След като получава въпросния сертификат, се връща назад във времето, за да го даде на самия себе си: единствено Най-великият човек на света може да дарява други с това непреходно звание. Получава званието, защото притежава най-великото нахалство на света.
Самият той твърди че е създал човешката раса. В момента около петдесет години и спамва яко форумите с простотиите си.В крайна сметка рано или късно Апостол Апостолов се сблъсква с Цветан Банчев и решава да го плюе навсякъде.В ответен удар получава това което най-малко предполага, а именно присвояване на личността му. Цветан Банчев си присвоява неговата личност и започва да пише глупости.Дори и в BGDev.org е бил той.Рискът стига до там че самият Апостол Апостолов започва да проклина денят в който се е родил на този свят.Специалистите твърдят че Апостолов е най-великият астролог, диетолог, мошеник и маркетолог.В блогът на един пичага дори има приказка за двамата.
Момчето до такава степен имитира всеки един човек, че никой не може да разбере кой е истинският.Добри Божилов е бил следващият, но е бил пощаден защото е служил на спама по интернет форумите.В отврат на всичко това в интернет настава пълен хаос.Специалистите твърдят че интернет нямаше да бъде такъв какъвто е сега без Цветан Банчев.В крайна сметка той продължава да се мисли за Апостол Апостолов и да спами от негово име..И макар че мрази да се изявава успешно съди joomla-bg.net, който хостваха сайто tsvetanmail.com. Според слуховете smart call са държали доста подобни сайтове и никога не са обръщали внимание на съдържанието им. На компанията е предявен иск.

Затова ние неговите най-верни фенове му направихме много фен сайтове в интернет.
Ето един - http://tsvetanman.hit.bg/

Най-известният в интернет.



Тема Re: Плащате ли данък обществено мнение?нови [re: GEORGl555]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 23:07



Дано изтрият поста ти.

Този, когото споменаваш е просто обикновено момче от Шумен, а вие дебили го осмивате насякъде където сварите.

Това е сериозен форум, а не дата бг.

Призовавам моят личен приятел Станислав да се намеси.



Тема Re: Плащате ли данък обществено мнение?нови [re: METHOD]  
АвторMETHODA (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 10:12



Присмял се хърбел на щърбел. Ако си въобразяваш, че ти си нещо по- различно от гореспоменатите дебили, нека ти обясня - не си. Достатъчно вече се нагледах из някои клубове на смехотворните ти претенции за нещо различно от невъзпитан идиот. Призовавал... идиот.



Тема Re: Плащате ли данък обществено мнение?нови [re: METHODA]  
Автор METHOD (freundlich )
Публикувано16.06.08 09:41





Нещо Виркона не ти хареса май :)

Пролетарии всех стран соединяйтесь!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.