Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 18.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Praktikerнови  
Авторedinotmnogo (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 21:01



Praktiker e porednia eksploatator v Bulgaria.Mnogo rabota za nishtojni pari



Практикер е поредния експлоататор в България. Много работа за нищо пари


P.S. Не изтривам мнението ти само защото вече има отговор от Blake. Кирилицата в клуба е задължителна.

Редактирано от Cтaниcлaв! на 16.04.08 20:30.



Тема Re: Praktikerнови [re: edinotmnogo]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано16.04.08 09:56



много работа? онзи ден 20 човека чакахме на един щанд да дойде някой да ни обслужи. Аз лично трябваше само да взема бележка с цената на двете плоскости, които купувах, което ми отне въпросните 30-тина минути загубено време. Трябва да ти кажа, че ако аз така си върша работата, отдавна да съм изритан...



Тема Re: Praktikerнови [re: edinotmnogo]  
Автордoди (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 19:41



Какво да Ви кажа за Практикер - поредната верига от търговци експлоатиращи народа ни.Същото вършат и техните служители,разбира се началниците.Живея в ж.к. Дружба в гр. София - панелките срещу Практикер.През лятото правих ремонт и ми се наложи да пазарувам от там.Ето една лична драма илюстрираща казаното от Вас.Закупих си няколко тухли Итонг.Тъй като живея близко,както казах вече,помолих да ползвам тяхната количка до входа.Казаха ми че това може да го разреши началника Петър Милев-какъм ранг началник е незнам.Когато обаче отидох при него да му изкам разрешение, той ми каза че трябва да заплатя 20 лв.Попитах г-н Милев това депозит ли е.Не това е РУШВЕТ за мене,беше отговора на г-н Милев.Мисля че добре илюстрирах с факти мнението Ви.



Тема Re: Praktikerнови [re: дoди]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано26.04.08 09:35



Мисля, че ревеш повече, отколкото ти се полага



От AVON получаваш алергии. Предполагам трите мобилни оператори са виновни за това, че техните базовии станции те облъчват и правят кожатата ти кекава, а AVON я доразрушават...Praktiker са ти криви, че няма кой да ти занесе няколкото тухли до отсрещния блок... Вероятно фирма "Градски транспорт" е причината за затрудненото ти дишане, а EVN за изпокъсаните ти нерви.

Приличаш ми на стара мърморана, на която няма кой да обърне внимание. Е, току що аз го направих.

Ту ти млякото горещо, ту пък друго нещо

Редактирано от Cтaниcлaв! на 26.04.08 09:37.



Тема Re: Praktikerнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор дoди (непознат )
Публикувано26.04.08 17:11



Щом ти харесва да живееш в държава където всеки те ограбва ОК, проблема е че поради такова ОВЧЕДУШИЕ като вашето имат много Българи и затова тази държава скоро няма да се оправи.Прочетете добре историята и ще видите че никога овчедушието не е водило към прогрес, а напротив към Банановите републики в каквато явно и Вие желаете да живеете.Трагичното е че очевидно много Ви харесва................



Тема Re: Praktikerнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор дoди (непознат )
Публикувано26.04.08 18:34



Уважаеми господине, нали бяхте писали че като модератор на този клуб не се намесвате?Сигурно Ви е подразнила темата ми за овчедушието,но сорри-първо всичко което съм Ви написал е абсолютната истина и второ сам си изпросихте това мое изказване,с изявлението си.Знам че имате власт и можете да изтриете моите изказвания и да ми блокирате достъпа до форума си.Ако искате направете го,все ми е едно.Слава богу има и други форуми, не е само Вашия.Ще се ориентирам към друг,но смятам че е крайно време в тази държава всеки да може да си изказва свободно мнението.Това наистина е пътя към по-добър живот в тази държава.Ако не можем свободно да си кажем мнението,това значи че вървим натам откъдето дойдохме,т.е. към КОМУНИЗЪМ и ДИКТАТУРА...Така че използвайте дадената Ви власт във форума,така както намерите за добре...



Тема Re: Praktikerнови [re: дoди]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано26.04.08 20:04



хихи



Колко остро ме репликирахте само. Много ревете, госпожо. Или по-вероятно, госпожице.

Нямам нищо против ничие мнение и мисля, че не един път съм го доказал. От думите ВИ излиза, че само ВИЕ имате право на мнение, не и модератора. Както винаги отбелязвам - аз съм един обикновен потребител с малко повече права от ВАС. И аз душа нося. И аз мнение изказвам.

И мене много ме дразни овчедушието, но мисля че тук нещата опират по-скоро до разбиране на проблема. НЕ виждам нищо нередно в AVON. За вас обаче това е селска марка с долнопробно качество. Не съм съгласен. Предпочитам AVON пред продукти на Ален Мак или някоя друга бг марка. И не защото се кланям на имена. Повярвайте ми..

Проблемът с Практикер също е специфичен. Веригата предлага транспорт срещу минимално заплащане. Да се бяхте възползвали. След като живеете на един хвърлей от магазина... Тия 3-4 тухли нямаше да ви струват много. Най-много 5 лева. Но ВИЕ предпочетохте да си косите нервите и да се разправяте с ненормални управители.

Към КОМУНИЗЪМ и ДИКТАТУРА не вървим. Виждам обаче, че имате склонност да се джафкате с "началството" не защото има за какво, а просто ей така.. За спорта. Ми какво да ВИ правя - характер!

Драскайте си спокойно, където намерите за добре. По същата причина аз смятам за необходимо да изкажа и своето мнение. Когато се налага.

P.S. За пореден път - забрана за писане в този клуб няма НИКОЙ! Вие няма да сте първата.



Тема Re: Praktikerнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор дoди (непознат )
Публикувано26.04.08 21:25







Тема и не забравяйтенови [re: дoди]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано26.04.08 22:37



да сте опозиция също не е лесно





Тема Re: и не забравяйте [re: Cтaниcлaв!]  
Автордoди (Нерегистриран)
Публикувано27.04.08 05:44



Уважаеми господине, за пореден път не сте разбрали казаното от мен,но няма значение.Повече нищо няма да пояснявам.Всеки си е казал мнението и толкоз,всеки си продължава по пътя.Джафкането е много скучен спорт,който не ме кефи и не ми е хоби, още по-малко с "началството".Четейки написаното от Вас оставам с впечатление че това е повече приоритет за Вас самия.Ако греша, простете ми.

Знам че доста хора в България обичат, угодната за тях истина,а пък аз съм свикнала да казвам просто истината.Но мен това изобщо не ме вълнува...Между другото,само единия мобилен оператор ме облъчва, не със друго, а със надписани сметки.Но това не е важно, важен е ревът.Повече няма да Ви реплекирам, не за друго, а просто ми е много, много скучно. ЧАО




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.