Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 28.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Миризливи съседи - как да се справим?нови  
АвторCмpъдливka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 12:59



Здравейте! Имам един много неприятен битов проблем - апартаментът на съседката под нас мирише ужасно.

Тя гледа котки, вари им кокоши глави и крака, не пере (няма нито пералня, нито топла вода) и самата жена като излиза навън разпръсква страшна миризма около себе си. През зимата се трае някак си - тогава само стълбището мирише, у нас като се "херметизираме", е добре. Но ето сега стана топло и държим прозорците отворени. Когато тя не отваря нейните няма страшно, но когато реши да поклюкарства от прозореца (защото тя иначе не отваря да проветрява), ето тогава става страшно! Ако щете вярвайте, но когато спя на отворен прозорец и тя отдолу отвори нейния, СЕ БУДЯ от миризмата, която нахлува и ми става лошо. Дайте съвет, към кого да се обърна? Има ли някакви ХЕИ-норми за "нивото на лоши миризми"? Ужас е, хора!



Тема Re: Миризливи съседи - как да се справим?нови [re: Cмpъдливka]  
Авторzlo (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 20:32



обади се на полицията може да има и труп.



Тема Re: Миризливи съседи - как да се справим?нови [re: Cмpъдливka]  
Автормepи (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 19:40



Напиши жалба , до районния поицай , до ХЕИ ИЛИ ВИКНИ ТЕЛЕВИЗИЯ да я снимат тази смрад . Напишете жалба от входа нека се включат и други съседи. Или отрови тези твари, може да е грях но да им дишаш лайната и пикочите е ужас така тровиш семейството си. ЖЕЛАЯ ТИ КЪСМЕТ.





Тема Re: Миризливи съседи - как да се справим?нови [re: мepи]  
АвторApoмaтko (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 13:23



В отговор на:


... ИЛИ ВИКНИ ТЕЛЕВИЗИЯ да я снимат тази смрад




Много ще ми е интересно да видя смрадта по телевизията, засега моят телевизор приема само аромати Да видим как ще се справи с вонята.

А сега сериозно. И аз имам подобен проблем. Само, че е на етажа, на който живея. И лошото е, че са цигани. И се обиждат ако им направиш забележка. Казах му на единия да не пуши в асансьора и .. само дето още не ми е завел дело в Хага. А вонята е неописуема...



Тема Re: Миризливи съседи - как да се справим?нови [re: Apoмaтko]  
АвторБибa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 09:32



Леле, съчуствам ти за циганите! Те са адски "АРОМАТНИ" СЪЩЕСТВА. Пътувала съм с тях сутрин в рейс 72!!!!!!!!!!!!! Чудя се дали да си стискам чантата или да си стискам носа! Бих предложила и билетите в 72 да са по-скъпи- налична "ароматерапия"!
Мисля, че трябва за котките да се обърнеш към ХЕИ.
Аз също имам "ароматни" съседи на етажа./и не са цигани!/ ТОЙ работи в Егида и ходи с....кубинки, които се проветряват пред вратата.ТЯ е учителка, но не зная защо мирише на "ученически стол". и ПОЗНАЙТЕ КОИ СА ИМ ЛЮБИМИТЕ МАНДЖИ.......познайте от 3 пъти./и мирише ужасно!/И за съжаление не мога да изпратя жалба в ХЕИ - "да санкционират госпожата като готви"!





Тема Re: Миризливи съседи - как да се справим?нови [re: Бибa]  
Автор ThunderGoddess (ZeUsSDauGhteR)
Публикувано01.04.07 21:35



Аре сега да не стигате до тровене на животните - и те не са виновни, че не им чистят. Жалби, съдилища ... само така може да се оправите с тези миризливи създания. Просто по друг начин няма да стане, ако вече сте говорели с тях

. Имате късмета, че поне не ви идват на гости

olimpus.dir.bg

Тема Re: Миризливи съседи - как да се справим?нови [re: ThunderGoddess]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 19:46



И под нас имаме подобни, през лятото не се трае.Мъжът се къпе рядко, пуши и смърди,съпругата му е учителка чиста ,но разсеяна -загаря и супата и месото и всичко.Когато се случи загорялата тенджера отива на противоположния балкон, така че смрада е с 100% покритие. Все пак сме щастливи децата им пораснаха и сега поне не мирише на пиш,преди сушаха завивките без да ги изпират.Темата е деликатна ,но котките са несравними по смрад .Трудно ще се преборите , но можете да поливате первазите на прозорците с разреден ленор или каквото ползувате.Може да им капнете и валериян, ако е отворено под вас.





Тема Re: Миризливи съседи - как да се справим?нови [re: миpa]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 10:24



Съжалявам,че ще спамя темата,но и аз имам проблеми с комшиите над нас и не знам към кого да се обърна.Имат куче,голямо колкото кон и по цял ден тупурка като разгонена кобила,а сутрин като тръгнат на работа вие като чакал близо половин час,че и повече понякога (това в 7ч сутринта).Направо не знам как се побират в гарсониерата четиричленно семейство и това голямо нещо.Правихме им забележка няколко пъти,обещаха да вземат мерки,но проблемът си стои.Кучето не е виновно,то е много мило и дружелюбно,но ме хваща саклета вече и не знам какво да правя.Не ходя на работа в момента,защото съм в майчинство и това много ме изнервя.Снощи в 12 часа скачаше като лудо-представете си какво е,когато тъкмо заспиваш...Мога ли да се оплача някъде?



Тема Re: Миризливи съседи - как да се справим?нови [re: ***]  
АвторApoмaтko (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 13:06



В отговор на:

Мога ли да се оплача някъде?




Можеш. На



Тема Re: Миризливи съседи - как да се справим?нови [re: Cмpъдливka]  
АвторMиpизмaтa нямa kpaй! (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 14:18



И аз съм така - с вонливи съседи. Какво да направя? Дали в РИОКОЗ ще ми обърнат внимание?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.