Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 10.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано17.04.08 17:17



20 евро на куче, батка... 5 псета=2 пенсии... яко...

и не ме интересува откъде идват парите (слава богу че не е от моя джоб все пак), и кой ги взема (не ме бл;азнят подобни пари). Работата е, че ти очевидно четеш и мислиш избирателно - СТАВАШЕ ВЪПРОС, ЧЕ ПАРИ ИМА!!! и именно затова се защитават бездомните кучета... щото има далавера...



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Blake]  
Автор 3a3y (новак)
Публикувано17.04.08 18:41



Точно така, има пари, дали са германски или френски или български е без всякакво значение. Те се дават без разписка или ведомост. И то за какво? Заради кретенската идея да съществуват глутниците българските кучета. Що не ги дават за гладуващите деца в Африка? Предполагом, защото се осчетоводяват. И няма далавера. Ето къде е заровено кучето.
В техните страни бездомна хлебарка няма да срещнеш. Но тук може и отровни змии да почнем да отглеждаме по улиците, щото държавата ни е пераческа по дефолт.



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор 3a3y (новак)
Публикувано17.04.08 18:43



Позна. Имам кокер, сиамска котка и отскоро се опитвам да гледам 6 рибки.



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Blake]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 19:32



Да, но тези баби са т. нар. "събирачи на животни", те не са защитниците на кучетата, да не говорим че тук във форума точно те не влизат. Тук пишат предимно хора които защитават "бездомниците" и не взимат пари от никъде. Ето това не можа да смелиш вече пет страници!

100 евро месечно яко? Ти сигурно се шегуваш!



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: 3a3y]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 19:41



Ооооо, ти си от тези, които отглеждат дом. куче, размножават го, едно-две от котилото заминават на улицата, кучето волно си кенза сред хората, НО мразят уличните кучета и защитниците им!

Най- долната измет от собствениците на кучета! Подозирах че някой от вас е точно такъв...

И ако обичаш не лъжи че чистиш след кучето си и че то никога не е имало поколение. Или нека позная, ти винаги най- грижовно си намирал дом за всяко от кученцата. Хаха, колко такива сме ги слушали.....



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: 3a3y]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 19:56



Кой къде си дава парите не е твоя работа, щом не излизат от твоя джоб! Когато изработиш тези пари тогава ще искаш разписка или ведомост! Ти кретен ли си или какво? Да не споменавам че в Гърция има улични кучета, в Италия котки. Пак градски легенди........





Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор Le bricolateur (Шашав)
Публикувано17.04.08 20:59



Дали пък и от тези "няколко чувала кучешка храна" все не остава за теб, та си така стръвен, м?



От прилепите поне има полза. А от помияри-защитници няма никаква. Та затова те пращам там.
Ако не те кефи - недей. Свободен си като улично куче да избираш къде да идеш.


"Ако мислиш два пъти, преди да кажеш един път, ще го кажеш два пъти по-добре."

Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор Le bricolateur (Шашав)
Публикувано17.04.08 21:00



И ако обичаш не лъжи че чистиш след кучето си и че то никога не е имало поколение.
Ти наистина си бясно куче. Как можеш да знаеш какво прави или не прави непознат?!

"Ако мислиш два пъти, преди да кажеш един път, ще го кажеш два пъти по-добре."


Тема Re: Съд за убийци на кучета [re: Le bricolateur]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано18.04.08 14:17



Нито бясно, нито шашаво!

Ти за второто си си признал, за първото се досещаме.
Как можеш да знаеш какво прави или не прави непознат?! Ами знам, че нито ти, нито другия смешник чистите след домашните си любимци и то без да съм ясновидец! И що не попиташ първо себе си като твърдиш че искам да намажа от как беше? "кучешката трапеза", непознати? Изобщо, прочети първо ти какво си написал в предишни постове, после се напъвай да остроумничиш!

А най- добре бегай си гледай прилепите и не се меси там, където нямаш нещо конструктивно да кажеш!



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор 3a3y (новак)
Публикувано19.04.08 01:34



Боже, ясновидец си ти същи!!!
Точно така, кастрирани са и двете животни и никога не сме имали грижата да търсим дом за поколенията им. Но уличните псета ме изнервят и плашат, когато се нахвърлят върху тъпия кокер/много проста и добродушна порода наистина, която котарака я смазва от тормоз/, а покрай него и аз имам високия шанс да отнеса ред-два зъбки от бог знае защо настървените му опоненти. Да, колкото и да ти е странно, чистя, ако се изпусне на неподходящо място. Не се случва често обаче поради особеностите на терена около нас.
Друго, умнико, и "долна измет от...." ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.