Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 26.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Съд за убийци на кучета  
АвторЯko (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 19:15





Най-накрая!



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Яko]  
Автормpaзeщ пoмияpитe (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 13:12



Съд за защитниците на помияри. А най-добре е да ги осъдят на многократно ухапване от помияр или принудително заразяване с кучешка тения / без право на лечение /



Тема Кур за защитниците на помияритенови [re: Яko]  
Авторльoльo (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 15:55



мама ви деба.





Тема Кантата за видизма в "Ре" минорнови [re: льoльo]  
Авторпaтилaн42O (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 16:42



"Видизъм"-туй е строй обществен, оправдаващ
"най-висшето творение на Бога"
на ксеноцид с готовност да подлага
по-слабите си братя по Живота

Кожи, тела..."светът" да присвоява,
клептократично вкопчено в "доброто си",
капризите си с кръв да утолява
и " ред световен" да му бъде мото...


(adagio, staccato, mezzo-forte) -

Не си ли виждал ти палто от кожите
на поне двайсет рижо-бели котки,
красящо гъзогръбести госпожи
и катерича шапка за идиоти,
които се обиждат на "животно!"?

Как би се чувствал, ако зарад зъбите
обстрелват те от някой хеликоптер,
за да издялкат от костта ти "нещо хубаво",
или преправят майсторски корубата ти
в три чифта очила за Хари Потър?

Ще кажеш "Такъв е животът" -
убиецът раздава щедро прошки,
а жертвите виновни са "за трима",
за туй, че нивга не надигат ропот.
Такъв живота си го правим ние,

а Менгеле, разправят, че бил "доктор"...

Повярвал си, че е "по-висш от другите"
и ги "изследвал", "за да сме грамотни",
съвсем "научни" му били подбудите,
когато заразявал с тиф невинни хора,
"вместо да прави опити с животни"...

(capricio, crescendo, piccicato) -

Тежи ми предчувствие,

че хора, които
са склонни да сбиват
породисти кучета,
или препарират
птици много точно,
го правят, защото
им липсват възможности
да го правят с хора -
"други", "низши", "болни"...

Те пъчат се гордо,

че "похапват здраво"
кебапчета, бутчета...
и "ролца от раци"
как звучи само...
"Кокошки на кубета" -
изварени скелети
от квадратни птици,
гледани в касетки,

"Да са по-дебели"...

А някъде страдат
маймунки по плажа
и мечки се учат
да въртят кючеци
върху нажежена
до червено скара,
някъде в гаража
на някой си изверг...

"Тъй си вадел хляба".

(legato, molto grave, decrescendo) -

Горчи реката с вкус на горска рана,
задружно падат буките огромни
и с трясък се стоварват на Земята,
предсмъртно хъркат в хор моторни триони...

"На дендроцид готови - за заплатата!"

Почувствала със клони кръв от корени,
върба вековна плаче над водата,
разбрала по вкуса и що са сторили
с нейните стройни, сивокори братя...

Те нямат си друг начин да се борят.

Освен да пият Светлина с ръце,
под сянката си, и под своя корен
държат водата, да не изтече...
В соления Океан на всички сълзи,
делфин оплаква клонка от дръвче.



Тема Re: Кантата за видизма в "Ре" минорнови [re: пaтилaн42O]  
Автор 3a3y (непознат)
Публикувано10.04.08 17:21



Другарю драг, иди се прегледай. Има лечение.
Сериозно.
Вземи със себи си и колкото можеш повече куче-еко-помиарозащитници.
Още по-сериозно.
Имате нужда.



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Яko]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано11.04.08 09:54



Абсолютно разбирам човека, застрелял кучето. Знам какво е да имаш лаещи помияри под терасата си, които цяла нощ лаят до откат, пречейкти ти да заспиш. А когато сутрин тръгваш с подути очи на работа, копеленцата сладко си спят в тревата.
Това са все неща, които тъпите помиярофили не разбират и няма как да разберат. За тях е важно да преследват загубената си кауза, включително с прилагане на агресия, когато нищо друго не помага.



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Blake]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 11:57



Помярофилите са си принципно сбъркани, имат някакво изкривено чувство за псевдосправедливост.



Тема Ше го лежи това убито куче :) ;) кеф!нови [re: Яko]  
АвторДжeдaй (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 12:12



и барем във затвора се научи
какво е "да живееш като куче'

в затвора с "ефективна" много ясно е
навярно ще докажат "рецидив"
пушкалото било е незаконно...
"състав"-ът му е вързан в кърпа, ще лежи!!!

И право Е, и даже Справедливо!
Защото кой е тоя да гърми!??
Градът ни да не "пусия"???
В Европа сме , все-пак, нали?

НЕ МОЖЕ ТОКУ-ТЪЙ ДА СЕ УБИВА!!!!





Тема Re: Ше го лежи това убито куче :) ;) кеф!нови [re: Джeдaй]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано11.04.08 13:40



Абе братчед, като сме в Европа, какво правят полудиви животни на свобода по улиците???



Тема Ше го лежи това убито куче и още как!!!нови [re: Blake]  
Авторбpaт4eд (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 14:28



в Европа, драги знаеш ли ЗАЩО няма бездомни ку4ета по улиците?
Защо ли?-Ето сега ще ти кажа защо, но няма да ти хареса отговора:
Защото там ( във Франция поне, а вероятно и вдруги страни, където все още не съм бил)
Та ТАМ ВМЕСТО да ги отстрелват или тровят, (след като ги кастрират)
ги ДАВАТ ЗА ОТГЛЕЖДАНЕ на хора, които ЖЕЛАЯТ да приоемат ку4е в дома си..
ЗАЩО някой ще иска ку4е в дома си?
ЗАЩОТО ТАМ ОБЩИНАТА ПЛАЩА МЕСЕ4НА СУБСИДИЯ в прили4ен размер
за ВСЯКО ЕДНО ПРИБРАНО ОТ УЛИЦАТА КУ4Е
и има хора,които са прибрали всеки по 3 и дори по 5 ку4ета в дома си
и с парите от общината изхранват както ку4етата, така и себе си.


ТАКА ПРАВЯТ ТАМ и ЗАТОВА ТАМ няма БЕЗДОМНИ псета
защо там има бездомни мароканци (и българи) не знам, вероятнпо, защото не са се регистрирали, 4е са там.


ТА ставаше въпрос, 4е който стреля по ку4етата СЪВСЕМ НЕ разрешава проблемите нито на ку4етата, нито на хората,
затова пък СЪЗДАВА ПРОБЛЕМИ и заслужава да иде за няколко годинки в "ку4карника", да го "бият като ку4е" докато му дойде в главата малко акъл,
и дай Боже пове4е такива дела И ЕФЕКТИВНИ присъди по тях.





Тема Re: Ше го лежи това убито куче и още как!!!нови [re: бpaт4eд]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано11.04.08 17:08



бате,в наШата страна няма такива субсидии:мубсидии
като ти омръзне да си гледаШ кучето го извеждаШ отвън и му теглиШ един курШум в мозъка( финландия е втората страна след САЩ по огнестрелни оръжия на глава от населението)
зълва ми вече 2 кучета си разкарва така
съЩото е с котки,коне и тем подобни

п.с а и тук няма бездомни (никогаж не съм видяла) ,Щото зимата кат е минус 30 и Ще им замръзнат не самоо мартинките ,ми и мозъците



Do what you want to do and everything else will be revealed to you.

Тема Re: Ше го лежи това убито куче и още как!!!нови [re: бpaт4eд]  
Автор 3a3y (непознат)
Публикувано11.04.08 17:20



ЗАЩОТО ТАМ ОБЩИНАТА ПЛАЩА МЕСЕ4НА СУБСИДИЯ в прили4ен размер
за ВСЯКО ЕДНО ПРИБРАНО ОТ УЛИЦАТА КУ4Е
и има хора,които са прибрали всеки по 3 и дори по 5 ку4ета в дома си
и с парите от общината изхранват както ку4етата, така и себе си.

То и тук е така, драги, само че не плаща общината, а кучезащитните фондации, маскирани като еко организации. При това, забележи наглоста, плащат, за да се гледат кучетата на УЛИЦИТЕ, А НЕ ПО КЪЩИТЕ. В София има над 200 кучезащитни организации на доброволен принцип и намколко си фондации, които работят с доброволците.
В какво се изразява "работата"? В осигуряване на кучешка храна за съответните лица и, тъй като те полагат страаааашни грижи за животните, труда им се заплаща допълнително по 40 лв на куче. В 99% от случаите "доброволките" са или смахнати екземпляри, или бабета, които си докарват добра пара над пенсията. В майта махала има една пенсионерка, която гледа 5 броя псета мръсни, бълхливи, с цяла медицинска енциклопедия кожни болести на гърбовете им и не дава косъм да падне от главите на изродите. Преди месец сгазиха едното и тя веднага довлече друго от село, щого губи парички, ако спадне бройката.
Каква им е ползата на фондациите от това странно наливане на пари в нашенските помияри? Алтруизъм? Хайде де

! Не съм икономист, не мога да го обясня убедително този феномен, но ако има във форума специалист, нека ни светне за механизмите на явлението пране на пари. Защото точно за това става въпрос. Мисля, че това го разбра вече целия български народ и затова тръгна на саморазправа с гадините. Прогнозата ми е, че подобни случаи ще зачестяват за голямо съжаление на бизнесмените-кучепокровители.



Тема Re: Ше го лежи това убито куче и още как!!!нови [re: 3a3y]  
Авторky4 (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 17:56



А де, и аз тва се моля- да за4естяват пообни слу4аи и подобен род изверги да
отиват в съответните пенетенциарни заведения.

п.с. и още- всяко убито ку4е води до отваряне на микро- екологи4на ниша-
отваря се свободно място за някое малко пале, дето ина4е би умряло от глад.
Колкото пове4е ги трепете и тровите, толкова по-голям е %-ът на некастрираните екземпляри, и толкова пове4е се множат.. :));))
разбираш ли, 4е една градска екосистема, в която БОКЛУКА НЕ СЕ ПРИБИРА(навреме)
не може да съществува без бездомни ку4ета, бездомни котки и бездомни пенсиопнери, които да го "рециклират"

без ку4етата ше се вмиришете, ей!!!



Тема Re: Ше го лежи това убито куче и още как!!!нови [re: ky4]  
Автор3a3y (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 19:31



Глупости на търкалета глаголиш. Ако беше така, нямаше да има ни едно дребно пале по улиците, а всеки софиянец ще ти каже, че се въдят нови поколения на поразия.
Ще се вмиришем, като спрат да возят боклука в Суходол. Тука кучетата не намирам да имат нещо общо, щото кофите ги дигат циганите.

А като си представих как кучетата "рециклират" отпадъците, тутакси се развеселих за цяла вечер! Е това "рециклиране" ми идва в повече, ще прощаваш.



Тема Re: Ше го лежи това убито куче и още как!!!нови [re: Gerylin]  
Автор vanilla* (безгрупна)
Публикувано11.04.08 20:24



"...като ти омръзне да си гледаШ кучето го извеждаШ отвън и..." Чувала съм го това и за другаде, и все така не ми се вярва, че по тоя начин може да постъпи човек, в който няма нещо крайно сбъркано.

Възможно е твоите грешки да са това, от което се нуждае светът. Вантала


Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Яko]  
АвторCъдия (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 20:51



За да има бездомни животни виновни са хората.Не може едно животно да дойде ей тъй от нищото и от никъде.Наскоро видях куче порода Коли да се скита по улиците на голям град.Кучето е чистопородно.Преди няколко дни го прибра самотно живееща жена,защото никой не си го потърси.Та да питам и аз сега?:

Какво търси на улицата куче от тази порода на 10 годишна възраст?Да не казвам колко са на брой бездомните от породата Болонка



Ако някой ми отговори на този въпрос ще се съглася,че бездомните животни трябва да се убиват,без никаква милост.



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Cъдия]  
Автор3a3y (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 21:13



.За да има бездомни животни виновни са хората. Не може едно животно да дойде ей тъй от нищото и от никъде.
.аси, ти измисли нова еволюционна теория, бе!!! Откъде идват лисичетата в гората или зайчетета по полята?
"Ако някой ми отговори на тоя въпрос...."



Наскоро видях куче порода Коли да се скита по улиците на голям град.
Може просто да се загубило, това често се случва. Не си ли виждал/а обяви за загубени кучета и котки и даже възнаграждение дават собствениците - това какво ти говори - че хората са безотговорни ли?
Повтаряте като папагали едни и същи фрази, не знам вярвате ли си на тях. Що не ми кажеш нещо за прането на пари през тези организации?
Защо не отречеш, че взимате кинти, за да тормозите с лай, хапане и болести нормалните хора? Защо просто не млъкнете най-накрая?



Тема Re:нови [re: vanilla*]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано11.04.08 21:28



в който няма нещо крайно сбъркано.

какво е определението за сбъркано и за нормално?не е ли субективно за всеки 4овек и нация
как може да мериш с твоя си аршин нормалността на останалите



Do what you want to do and everything else will be revealed to you.

Тема Re:нови [re: Gerylin]  
Автор vanilla* (безгрупна)
Публикувано12.04.08 14:12



Виж... има неща, к-то са наднационални (надполови и т.н.) - просто защото 1во си човек и тогава вс останало. Вярно е, че светоусещанията на нации и племена се различават понякога мн съществено, но помисли си дали е национална/племенна черта подобно отношение на живо същество към друго живо същество, което на вс отгоре му е било нечуждо (макар че май в случая кучетата на зълва ти никога не са й били "свои"). "Като ти омръзне да го гледаш..." - прощавай, ама това няма как да бъде нормално... освен ако е нормално да си безчувствен (не е и лъжа, че стана нормално именно в безчувственост да се "възпитаваме", но от такова "нормално" - мерси...)

Възможно е твоите грешки да са това, от което се нуждае светът. Вантала


Тема Re:нови [re: vanilla*]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано12.04.08 19:16



няма да споря с теб,заЩото не виждам смисъл..
ти си държиШ на своето и не можеШ да разбереШ, че хората са различни и не всички мислят по твоя начин..
ако тръгнем от обЩото към частното виждаме ,че на човеШкото съсловие не му пука особено много за природа и екология,камоли за кучета..
успех с твоите дом.животинки



Do what you want to do and everything else will be revealed to you.

Тема Re:нови [re: Gerylin]  
Автор vanilla* (безгрупна)
Публикувано12.04.08 19:27



За което мерси - мерси

А иначе, оставаш с погрешно впечатление - случаите, в които не съм толерантна к чужди виждания, са мн малко (вероятно затова пък са непримирими). Вс най!!

Възможно е твоите грешки да са това, от което се нуждае светът. Вантала

Редактирано от vanilla* на 12.04.08 19:29.



Тема Re: Ше го лежи това убито куче и още как!!!нови [re: ky4]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано12.04.08 23:51



п.с. и още- всяко убито ку4е води до отваряне на микро- екологи4на ниша-
отваря се свободно място за някое малко пале, дето ина4е би умряло от глад.


Бате, тези теории ги заеби, щото отдавна се доказа, че не са верни. По твойта теория могат да се направят 2 извода: първо, че кучетата няма да свършат никога, щото като изчезне едно се появява друго (ей така изниква от небитието); и второ - кучетата би трябвало да са общо взето равномерно разпределени из града. Да, ама не - вземи се поразходи из квартала да видиш как на места няма пукнато куче, а на други места са на мини-глутници от по 3-4-5 екземпляра. Въпреки че навсякъде има блокове, хора, заведения и магазини. В потвърждение на моята теория - живея тук (имам предвид на един и същи адрес) от 8 години - в началото кучетата бяха 5 (и 3 месеца не спах като хората). Постепенно станаха 4, 3, 2, а сега са 0. Къде са малките паленца - не знам, ама определено света стана по-добър наоколо... Няма денонощно лаене, няма нападнати от кучета хора (включително и жени с бебета в детски колички). Пред съседния блок двете псета продължават да си съществуват, ама нещо не са се поразширили в опразнената ниша в съседство.



Тема Re: Ше го лежи това убито куче и още как!!!нови [re: Blake]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 15:56



като вече няма кучета пред блока ти що лаеш?



Тема Re: Ше го лежи това убито куче и още как!!!нови [re: Mlake]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано15.04.08 09:47



Не лая, а помагам на хората да не се връзват особено на глупостите на кучелюбящите





Тема Re: Ше го лежи това убито куче и още как!!!нови [re: Blake]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 15:16



Айде, няма нужда! Да не говорим че ти най- много се връзваш на т.нар. глупости....





Тема Re: Ше го лежи това убито куче и още как!!!нови [re: Mlake]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано15.04.08 15:19



Вместо да хабиш дисковото пространство на дир.бг, по-добре вземи напиши нещо смислено и по темата. Сигурно ще има по-голяма файда от безмозъчното заяждане...



Тема Re: Ше го лежи това убито куче и още как!!!нови [re: Blake]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 17:42



Когато ти си наоколо всичко губи смисъл и файда....





Тема Цялата ни тъпа държава........нови [re: Яko]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано15.04.08 17:47



.......си "плаче" за съд или по-точно тия от така наречените "висши етажи"!Ако с това,че осъдят някой дето застрелял куче ще се оправи кашата в Бг.......еми машалла тогава

.



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Blake]  
Автор Le bricolateur (Шашав)
Публикувано15.04.08 20:43



Абсолютно споделям!

Всяко нещо трябва да е с граници. След като вият и/или нападат - нямат място в градската екосистема.
Преди време три помияра ме нападнаха в тъмни зори и едвам ги разгоних, докато си стигна до колата. Чист късмет, че имаше дъска наблизо. И после - газ до дупка по тях. Избягаха гадините, но им пратих общинската служба и до вечерта ги бяха отвели. Да ме прощават т.нар. природозащитници, ама заплахата за човека насред града не е никаква "природа" - това е ЗАПЛАХА за хората, а всяка такава трябва да се отстрани. И ако при въпросното нападение имах у себе си оръжие, вероятно щях да се защитя. И по логиката на въпросните закрилници на помиярите после трябваше да ме съдят, защото съм стрелял по кучетата, без дори да имам ухапано. Айде стига!!!


...тъпите помиярофили не разбират и няма как да разберат. За тях е важно да преследват загубената си кауза...
Е, става въпрос и за пари, разбира се, не само за висши ценности.



"Ако мислиш два пъти, преди да кажеш един път, ще го кажеш два пъти по-добре."

Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Le bricolateur]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано16.04.08 09:54



Освен симулирането на дейност, подплатено с чужди пари, друго характерно нещо за т. нар. кучелюбци е, че изобщо не са внимавали в час по биология. Защото ако бяха, щаха да знаят, че прекомерното развъждане на даден вид, който няма естествен враг, в една екосистема, води до катастрофални последици, тъй като липсата на естествен враг води до още по-бързо развитие на популацията, подтискане на всички останали видове, характерни за тази екосистема, и в крайна сметка всичко това води до унищожаване на екосистемата. Случая с кучетата е точно такъв, добре че има от време на време някой, който да контролира популацията посредством физическо унищожение. За да не кажете, че това е жестоко и нехуманно - много държави (бели при това) имат подобни практики за намаляване разрастването на даден вид, който заплашва равновесието в природата.

Но всичко това естествено бива изместено от едно фалшиво псевдохуманно поведение, подплатено с финикийски знаци...



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Le bricolateur]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 12:50



След като смяташ че става въпрос за пари Ти специално КОЛКО защитници на кучета познаваш, които имат джип, трикатна къща в Бояна, хотел в Банско и Влас, офис сграда в София?



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Blake]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 12:53



Случая с кучетата е точно такъв, добре че има от време на време някой, който да контролира популацията посредством физическо унищожение.


Жалко че няма някой, който да контролира популацията на дебелите, самодоволни човешки помияри? Много жалко................





Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор Le bricolateur (Шашав)
Публикувано16.04.08 18:56



Слава Богу - николко такива "защитници" на кучета не познавам. И не за друго, ами защото си подбирам кръга от познати.

За сметка на това познавам много хора, които истински обичат кучетата и се грижат за тях. Вкъщи! Такъв, а пропо, съм и аз.

Но не може глутница песове с течащи лиги да напада хора насред града и вие да викате - Оставете кучетата! Тях поне ги гони някакъв вътрешен инстинкт на хищници. А на вас какво ви е оправданието.

Както казах - всичко с граници.
Който го е страх от мечки не ходи в гората. А гражданинът, дето го е страх от глутницата песове пред блока какъв избор му оставяме?!

"Ако мислиш два пъти, преди да кажеш един път, ще го кажеш два пъти по-добре."


Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Le bricolateur]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 19:31



Няма и да познаваш /нямах предвид лично и отблизо/! Защото няма такива. Ако някъде се дават пари, това е свързано с опазване на екологията и околната среда, а не с бездомните кучета. Обичаш, не обичаш кучетата, това не е причина да пишеш глупости. Честно казано, искрено ме разсмя!


Представих си братя Диневи или Баневи седнали на маса по време на Руския бал редом до видни столични природозащитници и кучезащитници....got mi e] Така, като се замислиш, и в световен мащаб няма да намериш някой забогатял от тази дейност. Може би говориш колкото да не заспиш!



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор Le bricolateur (Шашав)
Публикувано16.04.08 20:43



Ако за теб не остава нищо от "трапезата", това е друг въпрос.

Както и да е. Каузата ви е пердутна. Вийте си там, щом ви кефи, ама не давайте акъл на никой как да си пази здравето, а и живота.

Така, като се замислиш, и в световен мащаб няма да намериш някой забогатял от тази дейност.
ХЕХЕ... Кой говори за забогатяли? Май само ти. Останалите говорят за пари, а не непременно за купища пари. А ти лично, ако искаш пари, смени породата на каузата! Примерно - защита на прилепите. От тях поне има полза.




П.С.
Хубаво е, че съм те разсмял. Видимо ти се пооправи настроението и взе да върщаш смях насам.

"Ако мислиш два пъти, преди да кажеш един път, ще го кажеш два пъти по-добре."

Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор 3a3y (новак)
Публикувано16.04.08 21:43



Погнусих се от всички закрилници на уличните изроди и спрях да пиша по темата, но на този ти пост не можах да устоя.
Имам свидетели, с очите си видяхме, как як младеж докара на откачалката-кучкарка в съседния вход 2 ЧУВАЛА, ПОНЕ ПО 20 КИЛА ВСЕКИ, кучешка храна, плюс 2 кашона с някакви замразени неща, плюс 2 торби хляб, но не корички, а цели самуни. Това кой го плаща? Кой плаща, за да се отглеждат зверовете на улицата? Що не си ги приберете в къщи и там да им се радвате? А?
Точно тая ненормалница се изпусна сред време, че получава по 40 лв на куче. Но твоя деликатен слух такива неща не е чувал, нали? Неее, няма нищо такова, измислям си, защото мразя животните.





Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: 3a3y]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 11:36



Неее, няма нищо такова, измислям си, защото мразя животните.

Със сигурност е това!





Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Le bricolateur]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 11:47



Шашав, само нещастници като вас със Заската могат да завиждат на кучкарите за няколко чувала кучешка храна и хляб.



Прилепи? Не ме интересуват. Но ти откъде знаеш че там има пари? Да не крънкаш от такава дейност?

Продължаваш да разсмиваш, това е добре, трябва и шутове в тази държава.



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано17.04.08 14:04



ма мноу си зле батка, никой не завижда на никого, става въпрос, че тези чували с храни и т.н. пари струват, и едва ли някой си ги е изкарал от джоба... както и 40-те кинта на куче... ма иначе сте мноо добри в отклоняване на темата, признавам го...



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Blake]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 14:37



Да, а освен това бабетата яде кучешката храна, нали?

Не ставай смешен. И АКО изобщо има някакви 40 лв. те не идват от твоя джоб, батка, нито от общината или някоя друга бг сбирщина, а ЕВЕНТУАЛНО АКО ИДВА, идва от подобни организации в Германия или Австрия. И в този случай изобщо не те брига /нито мен/ кой е взел 20 евро!!! /баси крупната сума/ за месеца.

Айде стига с тези градски легенди за мноооото пари идващи отвъд океана в които кучезашитниците се къпят! Ако те интересува кой е добър в отклоняването на темата....айде марш пред огледалото......



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано17.04.08 17:17



20 евро на куче, батка... 5 псета=2 пенсии... яко...

и не ме интересува откъде идват парите (слава богу че не е от моя джоб все пак), и кой ги взема (не ме бл;азнят подобни пари). Работата е, че ти очевидно четеш и мислиш избирателно - СТАВАШЕ ВЪПРОС, ЧЕ ПАРИ ИМА!!! и именно затова се защитават бездомните кучета... щото има далавера...



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Blake]  
Автор 3a3y (новак)
Публикувано17.04.08 18:41



Точно така, има пари, дали са германски или френски или български е без всякакво значение. Те се дават без разписка или ведомост. И то за какво? Заради кретенската идея да съществуват глутниците българските кучета. Що не ги дават за гладуващите деца в Африка? Предполагом, защото се осчетоводяват. И няма далавера. Ето къде е заровено кучето.
В техните страни бездомна хлебарка няма да срещнеш. Но тук може и отровни змии да почнем да отглеждаме по улиците, щото държавата ни е пераческа по дефолт.



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор 3a3y (новак)
Публикувано17.04.08 18:43



Позна. Имам кокер, сиамска котка и отскоро се опитвам да гледам 6 рибки.



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Blake]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 19:32



Да, но тези баби са т. нар. "събирачи на животни", те не са защитниците на кучетата, да не говорим че тук във форума точно те не влизат. Тук пишат предимно хора които защитават "бездомниците" и не взимат пари от никъде. Ето това не можа да смелиш вече пет страници!

100 евро месечно яко? Ти сигурно се шегуваш!



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: 3a3y]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 19:41



Ооооо, ти си от тези, които отглеждат дом. куче, размножават го, едно-две от котилото заминават на улицата, кучето волно си кенза сред хората, НО мразят уличните кучета и защитниците им!

Най- долната измет от собствениците на кучета! Подозирах че някой от вас е точно такъв...

И ако обичаш не лъжи че чистиш след кучето си и че то никога не е имало поколение. Или нека позная, ти винаги най- грижовно си намирал дом за всяко от кученцата. Хаха, колко такива сме ги слушали.....



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: 3a3y]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 19:56



Кой къде си дава парите не е твоя работа, щом не излизат от твоя джоб! Когато изработиш тези пари тогава ще искаш разписка или ведомост! Ти кретен ли си или какво? Да не споменавам че в Гърция има улични кучета, в Италия котки. Пак градски легенди........





Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор Le bricolateur (Шашав)
Публикувано17.04.08 20:59



Дали пък и от тези "няколко чувала кучешка храна" все не остава за теб, та си така стръвен, м?



От прилепите поне има полза. А от помияри-защитници няма никаква. Та затова те пращам там.
Ако не те кефи - недей. Свободен си като улично куче да избираш къде да идеш.


"Ако мислиш два пъти, преди да кажеш един път, ще го кажеш два пъти по-добре."

Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор Le bricolateur (Шашав)
Публикувано17.04.08 21:00



И ако обичаш не лъжи че чистиш след кучето си и че то никога не е имало поколение.
Ти наистина си бясно куче. Как можеш да знаеш какво прави или не прави непознат?!

"Ако мислиш два пъти, преди да кажеш един път, ще го кажеш два пъти по-добре."


Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Le bricolateur]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано18.04.08 14:17



Нито бясно, нито шашаво!

Ти за второто си си признал, за първото се досещаме.
Как можеш да знаеш какво прави или не прави непознат?! Ами знам, че нито ти, нито другия смешник чистите след домашните си любимци и то без да съм ясновидец! И що не попиташ първо себе си като твърдиш че искам да намажа от как беше? "кучешката трапеза", непознати? Изобщо, прочети първо ти какво си написал в предишни постове, после се напъвай да остроумничиш!

А най- добре бегай си гледай прилепите и не се меси там, където нямаш нещо конструктивно да кажеш!



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор 3a3y (новак)
Публикувано19.04.08 01:34



Боже, ясновидец си ти същи!!!
Точно така, кастрирани са и двете животни и никога не сме имали грижата да търсим дом за поколенията им. Но уличните псета ме изнервят и плашат, когато се нахвърлят върху тъпия кокер/много проста и добродушна порода наистина, която котарака я смазва от тормоз/, а покрай него и аз имам високия шанс да отнеса ред-два зъбки от бог знае защо настървените му опоненти. Да, колкото и да ти е странно, чистя, ако се изпусне на неподходящо място. Не се случва често обаче поради особеностите на терена около нас.
Друго, умнико, и "долна измет от...." ?



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор 3a3y (новак)
Публикувано19.04.08 01:39



Не ми дреме кой ги дава , а ЗАЩО и ЗАЩО аз трябва да живея редом с техния ОБЕКТ на бизнес. Като искат да печелят, да намерят форма, която да не е на моя гръб и на децата ми.



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: 3a3y]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 13:03



Хахаха, "терена бил подходящ", "неподходящо място"??? по твое усмотрение!.....Баси лъжливата тетка си. Недей да лъжеш и не прекалявай с "Ясновидци".





Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор3a3y (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 16:07



Мдааа. Явно се свършиха аргументите на помиярогледачите. Винаги така става на даден етап. Жалко за тях.



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: 3a3y]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 16:54



Съжалявам нещастници като теб, тези които не обичат кучетата изобщо поне имат истинско оправдание и са последователни и откровени! Да имаш собствен звяр в къщи и да наричаш бездомниците "изроди" не е нормално!

Единствените аргументи, които ТИ даде се въртяха около смешните пари, които някаква бабета получила за кучетата си. Елементарно мислене на неудачник, да не говорим за включените свободни съчинения.



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано22.04.08 10:03



Ми нормално е човек да е поне малко "избирателен". Ти например всички хора ли харесваш, и ако не (а то е така) - защо? Явно не обичаш хората (по твоята логика).

Относно "смешните" пари - за тебе и за мене мое да са смешни 100-200 лева, ама като живееш с 80 лева пенсия, 200 лева отгоре ще ти изглеждат по съвсем друг начин, вервай ми...



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Blake]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 13:06



Избирателен? Ми тогава що говорите че всички улични кучета трябва да минат под ножа? Що не подхождате избирателно?



Само че тук изобщо не става въпрос за избирателност, а за чисто двуличие. Леля ти Пенка от вход А си събрала кокера с мелеза на леля ти Денка от вход Г и половината кученца, които приличат на кокера пласирала като "чистокръвни", а останалите с шут на улицата. И после стопаните на първата половина обсъждат как да отровят и дадат наденица с бръснарски ножчета на братята и сестрите на собствените си "изродчета"!!! И сега Зазката ще впрегне машината с лъжите и ще се опита да ни убеди че не само животното е кастрирано, не само чисти след него, ами е купено от развъдник за около 500-700 лв. Но тези 200 лв. които САМО ТЯ е видяла са мнооооооо пари.

А на теб ще кажа, щом и за теб 200 лв са джобни пари, както за мен, не ставай жалък и дребнав, ние сме късметлии, не завиждай на тези които не са! Едно е да не си съгласен със ситуацията и да упрекваш събирачите на бездомни животни, съвсем друго е да се пенявиш и да зовеш за кланета на помиярите!!!

И пак обръщам внимание че никой няма доказателства да са давани такива пари, да не говорим да се дават перманентно, а не като еднократна помощ. Който е работил с австрийски, немски, белгийски или холандски фирми или фондации знае, че са стиснати като кокоши дупета, един лев не дават без фактура! Така че айде да не сме токова лековерни, а?



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано22.04.08 15:01



Виж, нищо лично, просто мястото на уличните кучета НЕ Е на улицата. Не ме интересува къде и как ще изчезнат, искам да ГИ НЯМА. А кучелюбците вместо да лаят по нормалните хора (които не харесват улични кучета), да вземат да си ги приберат в къщи, по развъдници и т.н.



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Blake]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 16:42



Никой не лае по нормалните хора (които не харесват уличните кучета), лаем по вас (които не харесвате уличните кучета и ги тровите, прегазвате, стреляте, убивате садистично, т.е. с бръснарски ножчета, кабърчета, антифриз, отрова). А после на живо мълчите кат посрани, както се казва в народната мъдрост, щото сами осъзнавате че не е нормално!


Нищо лично, просто факт!



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано22.04.08 17:53



Само не разбрах що ме сложи в групата на "които не харесвате уличните кучета и ги тровите, прегазвате, стреляте, убивате садистично, т.е. с бръснарски ножчета, кабърчета, антифриз, отрова"??? Вярно, подкрепям тази група, но то е защото действията й отговарят на изискванията ми (да напомня - не искам кучета по улиците, как ще изчезнат - не ме интересува, ако искат - на кол да ги набиват).

А и повярвай ми, хич не си мълча наживо по тая тема...

Преди да ме обявиш за садист и каквото друго се сетиш - аз също обичам животните (с изключение на уличните кучета, хлебарките, плъховете и някои други подобни). А ти като си такъв животнолюбец, храниш ли си хлебарките у вас?



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Blake]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 19:59



Не се обяснявай, каквото съм написал се отнася за теб на 100 %!

Хлебарките у нас? Не знам ти къде живееш, но аз съм в малка четириетажна кооперация, на 4 етаж, и от години не знам какво е хлебарка! А и като цяло предпочитам бозайниците!



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор Le bricolateur (Шашав)
Публикувано22.04.08 22:12



Предпочиташ бозайниците, казваш.
И ние така. Ама в разумна популация. А всеки помияр-защитник е пречка на естествения подбор в природата.

Моето мнение е, че щом три бясни песа ме нападат сам на улицата, а аз съм над тях в пирамидата, то аз ще им го докажа. Не със садистични методи, разбира се. Какъв е проблемът? Същото бих направил и с трима наркомани или грабители пак на улицата, но това не значи, че мразя хората.
Издишаш с аргументите, момче.

"Ако мислиш два пъти, преди да кажеш един път, ще го кажеш два пъти по-добре."


Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Mlake]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано22.04.08 22:32



бизайници викаш? мишките и плъховете как са? къпеш ли ги всеки ден?
айде да не издребняваме, както вече ти казаха, аргументираш се много слабо.



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Le bricolateur]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано23.04.08 13:28



Ако издишах нямаше да ми отговаряш, шашав!


Въпреки че ти трябваха два дни за да начудиш кво да кажеш.

Какво става с прилепите? Обучи ли някой да бъде прилеп- водач на слепи, или да помага при земетресения, на митница?



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Blake]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано23.04.08 13:29



мишките и плъховете как са? къпеш ли ги всеки ден?


Забравил си да си изпиеш лекарствата, нали?





Тема Le bricolateur, Blake,нови [re: Blake]  
Автор3a3y (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 12:54



що въобще му обръщате внимание на примата?



Тема Re: Le bricolateur, Blake,нови [re: 3a3y]  
АвторMlake (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 13:54



Щото от истината най- много боли, затва. Елементарно Уотсън!





Тема Re: Цялата ни тъпа държава........нови [re: morska valna]  
Автор.......... (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 23:18



Леле хапе ме кучето-къде сте виетнамци???????



Тема Re:може......нови [re: ..........]  
Автор.......... (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 23:27



да сме цигани но защо трябва да ядем кучета,като има зайци,кокошки,прасета и още неща за ядене(крадене)Докато българите ни хранят що да работим?????



Тема Re: Съд за убийци на кучетанови [re: Яko]  
Автор redhornbone (новак)
Публикувано01.05.08 13:53



Кирилицата е задължителна!

Редактирано от Cтaниcлaв! на 02.05.08 13:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.