Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 16.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Станислав! от Пловдивския форум извърши гряхнови  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 12:29



Потребител с ник Станислав! от Пловдивския клуб извърши нарушаване на правата на малцинствата и малцинствените групи в темата "Леле как се изкефих... (2)". Той обижда там. Аз не съм ром, но нямам нищо против хората от ромски прозход и всякакви нападки по тях или от тях към българите (незаслужени) не ги приемам. Зали Хелзинският комитет чете?



Тема ще бъде добренови [re: rocт]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано26.02.08 18:59



да подкрепиш думите си с линк, защото така изветряваш много здраво.
Не че ми се влиза в безкрайни форумни пререкания, но няма да е лошо да се обосновеш и да покажеш нагледно какво точно искаш да кажеш с поредната си форумна безсмислица.

Така като препрочитам темата, оставам с явното впечатление, че ме бъркаш с друг потребител...

Хайде, линк, моля!





Тема Re: ще бъде добренови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторroтин (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 19:32





Да ти кажа циганите са много повече хора, от българските селяни, ма честно го мисля! Нищо лично, просто истината боли, пък и ти се изказа зле относно него, аз пък относно селяните като теб.



Тема Re: ще бъде добренови [re: roтин]  
Авторroтин (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 19:35



Ето тук пък говориш за физическо насилие, да не намекваш нещо:

къде те обиждам на етническа основа?

основата е това, което ти липсва. Аз специално ще се изкефя, ако някой ми нареже гумите, да го хвана и да го смачкам от бой (удрям силно и много болно) насред улицата. Пък нека ме съди после... Виждаш ли - ти си прост - извинявай, но това е обида!, аз съм луд

Странно защо човек, имащ се за интелигентен, нарича хората прости (обижда) и говори за насилие? Дам, много странно. Добрият самарянин не е толкова добър...



Тема Re: ще бъде добренови [re: roтин]  
Авторroтин (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 19:40



Ето и още. Не мога да повярвам, че някой, имащ претенции за интелигентност може да се изкаже така просташки:

какво да направя, че двамата ми родители са българи, бе, кратуно нещастна

принципно живея там, където искам, а не там, където не ме искат.. тънкио намек гепи ли го или все още имаш въпроси?

бе - ти от кога го познаваш, че да му викаш "бе"?
кратуно нещастна - ц, не е добре да обиждаш хора, които не са те обидили. Пък и да са трябва да си по-умен от това и да не си показваш липсата на елементарно възпитание. Форумите не са места за лични нападки.



Тема готиннови [re: roтин]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано26.02.08 20:51



линкът ти нищо не доказва



а отношението ми към нерегистрирани провокатори няма как да бъде добро. Ако си толкова наблюдателен, колкото се опитваш да покажеш - ще го видиш. Просто не е нужно да се заяждаш на дребно с мен..



Тема Re: Станислав! от Пловдивския форум извърши гряхнови [re: rocт]  
АвторMиpo (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 22:01



И тук ще те попитам защо си тръгнал да топиш човека по форумите? Съмишленици ли търсиш? Току-що те попитах същото в клуб " Телевизия". Вашите отношения са си ваши отношения.Защо трябва да занимаваш хората с това, което е написал определен потребител? И това ако е грях, тогава убийството на човек какво е?



Тема Re: Станислав! от Пловдивския форум извърши гряхнови [re: Mиpo]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано27.02.08 06:43



За съмишленици не знам, но определено пробва търпението ми. Проси си бан човека за клевета, за да мрънка после още повече.





Тема Re: ще бъде добренови [re: roтин]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано27.02.08 10:10



Сега за да подкрепиш думите си, ще ми кажеш ли:

1. каква част от българските селяни (като %) не си плащат тока, водата, парното и каквито и да били консумативи?

2. Каква част от българските селяни (като %) крадат каквото им попадне откъдето им попадне?

3. Каква част от българските селяни правят по -найсе деца, които не могат да гледат, поради което:
а) ги изпращат в социални домове (ако не знаеш, 90% от живущите в тези домове НЕ СА българчета)
б) учат ги да крадат и просят, после ги пращат да прославят родината ни по целия свят
в) просто ги изгубват, когато навън е към -15 градуса

4. Каква част от НЕромските общности раждат само защото децата са източник на пари - детски, майчински, помощи, виж също и т. 3б

5. Каква част от българските селяни са готови да гласуват и за дявола заради 1 кебапче с бира?

6. Каква част от българските селяни живеят в собствените си боклуци

7. Каква част от хората по света въобще (и бг селяните вътре) смятат, че имат само права, но не и задължения?

Този списък може да продължава до безкрай. Вземи се позамисли малко, и тогава защитавай този или онзи.
Интересно ми е обаче, цитираш някакъв Хелзинкски комитет непрекъснато. Та бил ли си в Хелзинки случайно, да видиш какво се нарича подредено общество? Искаш ли да ти кажа какво ще стане с това подредено общество, ако закараш там 2 автобуса цигани? Т Р А Г Е ДИ Я !!! Цяла Европа вика "спазвайте правата на циганите", "интегрирайте циганите", ама го вика до момента докато тези нагли същества не налазят съответната държава (за справка виж Италия, Великобритания, Швеция, Норвегия и мн. др.) - тогава много бързо забравят да им спазват правата, да ги интегрират и т.н., и гледат да ги натоварят на първия самолет за насам. Що таке бе, братя европейци - нали и Асан е хора, що не му давате да живее в Европата??? Що не го интегрирате???



Тема Re:нови [re: Blake]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано27.02.08 10:40



Хахаха, жестоко


Страхотен пост, браво!
Само ще те поправя, че не цяла Европа зове за спазване правата на циганите, а само кликата на управляващите.
Мнението на мнозинството (разбирай обикновените европейци) едва ли би било такова, но в по-голямата си част те просто не са информирани и не знаят за какво иде реч.
Или да цитирам един европеец от държавата, в която аз живея, след като му казах какво точно е поведението на циганите ... "Не ме интересува, докато са далеч от тук".

Ако си фризьор с добър английски и искаш да работиш в чужбина - имам оферта за теб!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.