Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:38 25.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Станислав! от Пловдивския форум извърши гряхнови [re: rocт]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано27.02.08 11:30



Както виждаш май не си уцелил правилната тема за да се заядеш. А и ако вярваше на това, което си написал, нямаше да се набуташ точно тук. Споделям мнението на Блейк. Мисля, че е много точен.



Тема Re: Станислав! от Пловдивския форум извърши гряхнови [re: rocт]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 22:47



Г-н/-жо/-це "морал"!
Много интересно ми стана от поста Ви,като как един интернет-потребител успя посредством глобалната мрежа да "наруши правата"на някаква малцинствена група?Може би им е "хакнал" част от социалните помощи или е възпрепятствал по някакъв начин малцинствата да си намерят работа,която и без това не търсят!
Или може би е спрял достъпа на безплатна електроенергия и вода до въшливите им коптори?
Освен това искам да те изведа от дълбоката заблуда,че има "хора от ромски произход".В българският език думата "ром" не означава нищо друго освен високо-алкохолна напитка.Т.е."хора от ромски произход" не съществуват,а съществуват хора от цигански произход и това,че те наричат себе си "роми" не означава по никакъв начин,че и останалите трябва да се обръщат към тях с това прозвище.Всъщност половината свят им вика цигани,другата половина-джипси,само у нас се навъдиха ултра-толерантниците,които се обръщат към циганите с "роми"!
Пък тези от Хелзинския освен за "правата" да вземат да прочетат и нещо за "задълженията" на малцинствата,че ми писна да ми товарят сметките,за да си избият за циганските кражби!



Тема Re: Станислав! от Пловдивския форум извърши гряхнови [re: F(x)+C]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 15:25



Ами защо трябва да променяме циганите, защо не променим себе си и да започнем да живеем като тях? Живеят от ден за ден, животът е купон за тях. Казвам им евалата, че знаят как да живеят. Освен това са по-задружни от българите, а и обичат да излизат. Аз също мразя да съм все на едно място, между четили стени, въпреки, че не съм циганин.



Тема Re: Станислав! от Пловдивския форум извърши гряхнови [re: anonimen]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано28.02.08 17:25



Ма моля ти се, променяй се колкото искаш. Кради, мързелувай и скитосвай по цял ден, но моля после не досаждай на нормалните хора и социалните служби с безумни искания за спазване на "правата ти"...



Тема Re: Станислав! от Пловдивския форум извърши гряхнови [re: Blake]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 17:58



По-добре да скитосвам, то колкото по цял ден да си губя времето в Интернет. Хората, които постоянно си губят времето в Нета са за лудницата. Сега сигурно ще ми опонирате, но така е - истината боли, ако опонирате, значи ще се засегнали. Форумите просто са така - много са обвързващи. Това да си направиш регистрация, пък да влизаш всяка седмица по няколко пъти ,дори всеки ден не си е за хора със собствен живот. Предпочитам навън с приятели от колкото да се интересувам от меннието на някой си по форумите. Хайде сега не мързелувайте в къщи, а дайте да изключим компютрите и да излезем, времето не е студено. Хайде навън, преди да се разплуем съвсем и да ни станат още по-дебели задниците от седене пред компютъра. На работа - компютър, в къщи компютър - е не става така, трбява малко време и за себе си.



Тема Re: ще бъде добренови [re: Blake]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано28.02.08 23:25



Подкрепям!

На чешмата видях едно дете да пие от шепите си - и захвърлих чашата си.


Тема Re: Станислав! от Пловдивския форум извърши гряхнови [re: anonimen]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 23:26



Ами дай съвсем хипотетично да предположим,че всички се променим и го подкараме по цигански...т.е. зарязваме работа и подкарваме една нескончаема оргия и запой по цигански и за разнообразие крадем,изнасилваме,убиваме,продаваме дрога...
Докога според тебе ще издържи една такава "романтична" демокрация на която така чистосърдечно се възхищаваш???!!!???



Тема Re: Станислав! от Пловдивския форум извърши гряхнови [re: anonimen]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано28.02.08 23:27



Чрез нета можеш да се запознаеш с чудесни съвсем реални хора.

Този момент защо го пропускаш?



Тема Re: Станислав! от Пловдивския форум извърши гряхнови [re: F(x)+C]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано28.02.08 23:29



Мисля, че с думата "роми" най-лесно се крадат пари на разни фондации, които са уж в защита на циганите.Помежду си наистина си се наричат цигани, а тези, които се опитват да се интегрират в обществото и да се откъснат, много се обиждат на циганин/ром.

Радвам се да те видя!

На чешмата видях едно дете да пие от шепите си - и захвърлих чашата си.


Тема Re: Станислав! от Пловдивския форум извърши гряхнови [re: Фиш]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 23:44




Удоволствието е изцяло мое.
Права си за източването на пари-не случайно НПО-тата никнат като гъби след дъжд.
А циганите,които искат да се интегрират винаги са имали прекрасната възможност за това и вече са го направили!Останалите просто не искат да се интегрират защото не искат да се откъснат от начина си на живот и всички усилия да ги накарат да се интегрират са като да наливаш вода в каца без дъно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.