Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 21.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Защо вече няма такива жени?нови [re: Гocт]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано13.03.08 13:41



Най-много ми хареса това за почистването на дома, ама внимателно. То и аз тъй правя - рядко и много внимателно бърша прах и прахосмуча, да не си разваля спретнатия вид





Тема Re: Защо вече няма такива жени?нови [re: Гocт]  
Автор razlichna_ (непознат )
Публикувано16.03.08 19:54



Защото вече няма такива мъже...



Тема Re: Защо вече няма такива жени?нови [re: Гocт]  
АвторПeнka (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 23:02



По точка 8. и мен много ме бива.
Нито капчица не разливам от питието си. И то ми се получава съвсем естествено. Чак сега, като го прочетох така формулирано, си дадох сметка колко съм съвършена - получава ми се като дишането - правя го, без да мисля за него - просто така.





Тема Re: Защо вече няма такива жени?нови [re: Гocт]  
АвторOtgovor (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 10:55



Толкова е семпъл отговора Гост...

През 50 те години е било достатъ4но мъжът да работи и да издържа семеиството си. Днес поради глобализция поради вси4ките икономи4ески проблеми заплатат и усилията на мъжката работна ръка не достигат...

ето за6то малко са семеиствата ж които съпругата може да остане в къ6ти и да се занимава с децата си с готвене и т.н

трябва да работи... трябва да бъде продаваема на пазара млада, бизнес ориентирана свежа това налага спа центрове и козметици налага време за себе си и липса на време за готвене на топли манджи....

ако пък е от тези късметлиики които могат да си позволят да не работят
пак трябва да се грижи за себе си з т.е спа центрове и т.н, за6то ами просто седларов за6тото ако не е на гребена на вълната богатият и съпруг бизнесмен обикновенно набарзо й сменя с нйкоя млада мутреска която не излиза от спа зентровете по принзцип и така кръгът се затваря ужажаеми мъже..... трудно е да се намери баланса ж този живот да...

в краина сметка моето мнение е: жената е огледало на мъжа и тя е това което собственият и мъж цъпруг я направи,

а все пак да попитам къде са онези мъже от 50, 60, 70.... маи и ъе из4езнаха



Тема Re: Защо вече няма такива жени?нови [re: Гocт]  
Автор ocha ()
Публикувано02.04.08 19:35



Зависи къде и колко усилено си търсиш жената мечта. Аз лично виждам поня няколко "мечти" на ден имайки допълнителните свойства (характеристики), че носят странни "забрадки", вяра, която още не мога да разбера и език, който може би някой ден даже ще проговоря. Дерзай





Тема Re: Защо вече няма такива жени?нови [re: Гocт]  
Автор *aзилит* (новак)
Публикувано03.04.08 10:53



Защото едва около 5% от българските мъже са с достатъчно високи доходи за да могат да си позволят да са единствините работещи в семейството!Защото тези жени да които говориш са жените на 50-те години,а ние сме от следващият век,защото това което сега се цени и харесва са жените-личности,а не жени-слугини,защото възпитанието на едно дете не бива да е приоритет на майката-бащата също трябва да участва много активно/а не само вечер или през почивните дни/.Е,има много "защото".





Тема Re: Защо вече няма такива жени?нови [re: Гocт]  
Авторakapдa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 14:42



Ти изобщо осмисляш ли това което пишеш

........До себе си жена,съпруга и любовница ли искаш или едно скучно нереализирало себе си създание?!Ти изобщо как си представяш ти да правиш всичкото това,което така красиво и с възхита си написал,колко време мислиш че ще издържиж и изобщо за колко време ще изпаднеш в депресия от това скучно ежедневие,и да мислиш само какво да сготвиш,каква фуста да си зложиш щото мъжа,видиш ли щял да се връща от работа,......мислите,мозъкът,личността с този начин на живот ТОТАЛНО закърняват.Такава жена не би могла да бъде равностоен партньор,защото тя няма да може дори един свестен разговор да проведе от цялото затъпяване,пък да не говорим за това да реши някакъв проблем,или дори предложение за решение да даде.Знаеш ли по добре си вземи някоя робиня и да те посреща колкото искаш.Купи и кафтани и табли да те посреща с оФчи поглед и така ..........А колкото до това преди какви са им били децата...трябва да ти кажа че гейове,лесбийки и тн.....винаги е имало,от както свят светува!!!!!!!!



Тема Re: Защо вече няма такива жени?нови [re: anonimen]  
Авторakapдa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 15:04



Що?Знаеш ли колко мъже познавам които са добри орално......



Тема Re: Защо вече няма такива жени?нови [re: Blake]  
Авторakapдa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 15:08



ми дааа,а мъжете пък що ли един път не са се опитали да разберат че ЖЕНАТА Е ЧУВСТВИТЕЛНА?!





Тема Re: Защо вече няма такива жени?нови [re: Гocт]  
АвторJenny (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 17:58



Защото вече няма такива мъже.Господине,Вие сигурно сте ерген и такъв ще си останете.Живеем в 21век,а не в 50-те г. на миналия векНе знам,коя жена ще се съгласи на живот,описан от Вас.Все пак успех в намирането на такова изкопаемо.Искрено я съжалявам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.