Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 19.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Възмутен съм!  
АвторДивoтo kyчe (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 12:51



Здравейте,

силно съм възмутен от българският съд! Как може в Германия за незаконно сваляне на игри от Интернет да се предвижда затвор, а в България напил се шофьор и затрил два млади живота да се размине с условна присъда!!!!! Визирам решението по делото Стависки. Защо са тези закони /ЗДП/ като самия съд не ги спазва?!? Това решение дава лекота на останалите шофьори, че магат да се напият и дори най лошото да направят- убийство на двама души и ще се разминат само с условна присъда!!!!!

Ленко Велинов. 59 г. Велико Търново



Тема Re: Възмутен съм!нови [re: Дивoтo kyчe]  
АвторOщe пo-възмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 17:36



Да се накаже и Маричков поне с една условна присъда! Ей така, просто за едната справедливост!



Тема Re: Възмутен съм!нови [re: Oщe пo-възмyтeн]  
Авторkpaйнo възмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 18:34



а преди години, когато Георги Калоянчев отрепа с колата си една бабичка, веднага го оправдаха и цялата вина хвърлиха на бабичката, че не пресичала правилно.Няма как да се защити женицата- мъртвец не говори!



Тема Горката женица..нови [re: kpaйнo възмyтeн]  
Автор Maймyнa ([балък])
Публикувано06.02.08 20:33



..пресичаше цариградско на "пешеходната пътека срещу х-л Плиска"..

Как скалъпиха нелепата клевета срещу нея - просто незнам..



Тема Re: Горката женица..нови [re: Maймyнa]  
Автормитю (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 21:28



Калата нямаше вина,защото старицата пресича главния път,край "Бялата чешма",а там няма пешиходна пътека,така че си поема риска горката старица.Е вярно има ограничение за 50км.ч,но актъора си го спазвал.
За Щуреца не коментирам,но за кънкьора мога само да кажа,че се очакваше при тая калпава кривосъдна система да получи такава смешна присъда за затриване на два млади живота.
Написах



Тема Re: Горката женица..нови [re: митю]  
АвторФилocoф (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 06:29



Мненията ви са тъй да се каже на "първо умствено ниво". Разглеждайки проблема в дълбочина ще открием дълбок мотивационен смисъл. Какъв е той: подобни леки присъди красноречиво говорят че трябва да си популярна позитивна личност за да се ползваш от подобно меко отношение на съда. Това мотивира останалите хора така да живеят, че да бъдат един ден галеници в живота. От такива хора имаме въпиюща нужда, а не от безлична сива маса. Винаги така е било, така е и така ще бъде. Не съм аз изрекъл сакралните слова: "...вековната злоба на роба"-това е вашия хленч.



Тема Re: Горката женица..нови [re: митю]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано07.02.08 09:41



Абсолютно съм съгласен! Крайно време е пешеходците да почнат да носят отговорност за действията си. А не както е сега - скочи ти изневиделица някой луд на предния капак, и после айде да го лежиш като за човек!!! Айде нема нужда. Вярно, шофьорите трябва да внимават, ама и пешеходците са точно толкова участници в движението, колкото и шофьорите, затова и те трябва освен права да имат и задължения - като например да пресичат САМО на пешеходна пътека. Ако не е на пътека и го блъснат - негов проблем...



Тема Спомняте ли си, оня случай,нови [re: Blake]  
Авторkpaйнo възмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 16:21



при който оная съдийка от Перник, която блъсна с колата си пешеходец, който отивал на работа и го остави на място? А тя изчезнала яко дим. Егати, какво хора има в правосъдната ни система. Ще те утрепе на място, ще избяга и окото й няма да мигне.Какво ли стана с нея, нищо не се чу.



Тема Re: До философчонови [re: Филocoф]  
Автормитю (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 20:29



Философе,философчо,не те знам от кое ниво на хорската маса се причисляваш,но по писанията те слагам доста под "първо ниво"
Та нали философите казват,че всичко е преходно.Днес си велик-утре обратно си в тинята.Историята е пълна с примери за възход и падения,просто не ми се изброяватНарода казва-от великото до падението има една крачка.
И според теб защо богинята на правосъдието е нарисувана с вързани очи,защото пред закона всички сме равни,няма първо ниво,второ трето и т.н.
Е вярно кънкьора,прослави нашата родина и бе възнаграден затова,никой не го отрича,но се превърна в брутален убиец на две млади души.Ей богу това не мога да го възприема,да участваш в реклама против пияните убийци по пътищата и в место това той нафиркан да убива.
Е нашето кривосъдие го оправда и затова ще има още много, ама много още убити по пътищата,защото някой от народа пие кара мислейки се за недосегаеми и ненаказуеми от "второ ниво" люде, нали те са каймака на обществото,така ли е философеее.
Написах



Тема в такива случаинови [re: kpaйнo възмyтeн]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано07.02.08 20:37



не се знае и ти как ще реагираш. Тя може да е съдийка, да има 3 висши образования и да е с висока култура, но при екстремални ситуации не знаеш какво може да се отключи в теб. Може да се е уплашила от това, което е направила (най-вероятното), може да е силна уплаха + страх от саморазправа..

Ако не дай Боже на мене ми се случи, ПРЕДПОЛАГАМ, че няма да духна. А дори и да го направя, после ще отида в полицията.. Така че предлагам да не съдим отстрани. Отдавна разбрах едно нещо - това го можем както никой друг.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.