Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:23 08.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема APPLE IPOD NANO - ПОМОЩ!!!!нови  
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 22:32



Изумена и потресена останах когато си взех плеър на "Епъл".
Първо, че трябваше да си сваля някаква тъпа програма, за да мога да качвам информация каквата и да било.....:(:(:(:(:(


след това, трябваше да чакам сумати време да се качи и инсталира, а след това като "уж' всичко, трябва да е ОК - не е. Да не говорим и колко време ми отнема да чакам да се синхронизира програмата с плеъра.....и накрая да ми каже, че не може да се синхронизира, защото не може да намери диск. В комплекта нямам диск и никой не ми е казвал нищо за никакъв диск.
Колко ли пъти не го синхронизирах, по какъв ли не начин.... вече два дена се занимавам с това........дори когато ми се зареди плеъра и виждам музикалната папка и я отварям, пак не мога да импортвам музика, или да кача, или копирам нищо в нея.
Нищо не мога да правя с този плеър...... иде ми да убия някой!!!!
В момента имам непоносимост към "Епъл", ако видя представител, незнам какво ще му направя........Компютъра ми е бърз, има предостатъчно памет, досега каквото и да съм сваляла или инсталрала, никога не съм попадала на такова нещо. Колко висшета трябва да имам, за да се оправя?...

Помогнете!!!! Кажете какво не съм направила?



Тема Re: APPLE IPOD NANO - ПОМОЩ!!!!нови [re: :(]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано15.12.07 10:16



Груба грешка да си купиш нещо на Епъл. Не че са им лоши работите, но са предназначени за снобеещи елементи с много излишни пари, които няма с кво друго да се похвалят. За цената на всяка епълска стока можеш да си купиш поне две еквивалентни на нея стоки със същото качество, само че няма да се занимаваш авторски права, софтуер само от епъл и т.н. простотии...



Тема Re: APPLE IPOD NANO - ПОМОЩ!!!!нови [re: :(]  
АвторДжyлcи (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 00:12



И аз имам абсолютно същия проблем..днес си взех Нано 3ка ииии направо по едно време ми идеше да го метна през джама нищо че дадох сумати пари.. сичко изглежда сууупер просто а всъщност е ебати тъпотията.. не мога да се справя ама хич..



Тема Re: APPLE IPOD NANO - ПОМОЩ!!!!нови [re: Джyлcи]  
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 22:08



Az zapo4nah da se opravqm s golqm zor. Uspqh nqkak da ka4a nqkakva muzika i da slusham, oba4e muzikata beshe mn malko i reshih 1 ve4er da se zanimavam i da se nerviram s tova.
V kraina smetka, Djulsi te savetvam ako ve4e si ka4ila nqkakva muzika na programata da q iztriesh i da zapo4nesh vsi4ko otna4alo.
Az uninstall-nah programa, iztrih nastoijkite na ipod-a i zapo4nah vsi4ko otna4alo. Tova, koeto trqbva da znae6 e, 4e vsi4kata muzika, koqto ka4vash v programta, otiva v papka music v bibliotekata. Taka, 4e te savetvam da si napravish edna papka s muzikata, koqto iskash i sled tova ka4i cqlata tazi papka v bibliotekata /library/. Posle tazi muzika, mojesh da q namerish v posdno ka4eni i ot playera da si izberesh tazi papka za ka4vane na muzika i to shte se sinhronizira.
Ako vse pak ne mojesh da se opravish, pishi na tzvetyy@mail.bg i shte ti pomogna, za6toto e naistina ujasno da se 4udish kak stava.
Sega shte pusna otdelna tema za tezi playeri.
UJAAAAS prosto!!!!



Тема Re: APPLE IPOD NANO - ПОМОЩ!!!!нови [re: :(]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 22:40



Ако пишеше и на родния си език цена нямаше да имаш.



Тема Re: APPLE IPOD NANO - ПОМОЩ!!!! [re: :(]  
АвторTeo (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 00:38



Купих си ipod 80 gb ,но нямам никакъв софтуер за него.Ве4е 4 часа се боря с него и немога да го свържа с компа . Дайте някяква идея,програма и т.н. помагайте!!!



Тема if I were you...нови [re: Teo]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано27.01.08 08:30



щях поне да кажа за какъв модел става дума - букви и цифри. Това като втора стъпка.

Като първа - да отида на официалния сайт на apple.

И въобще ми е чудно как може да се дадат маса пари за такава джаджа и вътре да няма инсталационен диск. Ей, да не си го купувал от Женския пазар? Или от някой циганин?





Тема Re: if I were you...нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано28.01.08 13:28



Всъщност shuffle-a няма диск (в случая определено не става дума за него де... но не съм сигурна дали и по-големите нямат). Ама не му и трябва. Свързва си се през дока си безпроблемно (а дока се връзва по стандартен USB). Освен ако не е някой от старите модели, които самите те си имаха USB и се връзваха директно. Та ако човекът не каже какъв му е проблема, не мисля, че някой може да му помогне в момента.

itunes е безплатно и се сваля от сайта на apple. Май вече го имах на компютъра си.. не помня.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: if I were you...нови [re: Beнaбили]  
Авторdovolen (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 11:44



От 2 дни имам iPod NANO и съм страшно доволен Не съм имал проблеми нито с качването на музика нито на филми, батерията издържа много, примерно 3часа филми +3часа музика без проблем. Не съжалявайте за покупката, една проста (задължителна) инсталация на програмката от офиц. саит на iPod. и всичко е на шест!!!



Тема Re: if I were you...нови [re: dovolen]  
Авторfxg (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 14:44



под линукс и това / доп. софт. / не е необходим




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.