Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 30.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Защо се смята, че манекенките са тъпи?нови  
Автормoдeл (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 22:56



Направо се разгневих! Разберете най-сетне, че манекенките и фешън моделите са чисто и просто извадка на младите момичета (е, поне на красивите от тях), но за предпочитане да са по-височки (да моделки може и ниски). Ако казвате, че те са тъпи - ами явно са такива младите момичета в България, поне повечето. А това далеч не е така. Каква е тая злоба? В другите жени е ясно - завист и избиване на комплекси, ама от страна на мъжете? Не им стигнаха блондинките, ами и с манекенките и певиците започнаха да се ядат. Заяжданията и правенето на смях за сметка на достойнството на манекенките си е жива дискриминация (подобно на дискриминационните и расиски вицове за блондинки). Вицове за блондинки и манекенки може нали, а за цигани не? От кога така? И още нещо - за мен циганите и хората с психични отклонения са един тип хора.



Тема Re: Защо се смята, че манекенките са тъпи?нови [re: мoдeл]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано13.01.08 01:15



Личното ми виждане по въпроса мога да го опиша с 1 изречение - обикновено манекенките се движат в комплект с а)мутри/престъпници, б)футболисти и в)богати женени мъже. Като се има предвид интелекта на първите 2 групи поне, мисля коментарите са излишни.

естесвено, държан... аааа манекенките често биват сменяни с някое по-младо/сочно/лакомо девойче от същата група... А замисли ли се колко от манекенките с деца са самотни майки?

Редактирано от Blake на 13.01.08 01:17.



Тема Re: Защо се смята, че манекенките са тъпи? [re: Blake]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 14:26



Ми те всички български жени са такива като млади.



Тема Re: Защо се смята, че манекенките са тъпи?нови [re: Гocт]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано15.01.08 00:07



ааа, недей таяка да обобщаваш...
всичките ми приятели, че и аз, се изпожениха не за манекенки.



Тема Re: Защо се смята, че манекенките са тъпи?нови [re: Blake]  
АвторHEмaнekeнka (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 15:43



Защо обобщавате за всички момичета?!Аз съм над 40, но много се радвам на красивите млади хора. Не бих казала, че младите са "тъпи", по скоро са по-"прагматични" от нас.Лошо няма.Времената се менят, нравите-също.
Моето мнение за манекенките /съжалявам/ е същото. Колко от тях учат и имат висше образование/примерно/, ама не такова, дето се плаща?! Да, някои бивши красавици се заеха дори с политика и видяхме какви ги ....Има и изключения. Ж.Калканджиева смятам, че е много интелигентна и напориста.Но повечето /за съжаление/ не могат да вържат 2 думи, не е ли така?!



Тема Re: Защо се смята, че манекенките са тъпи?нови [re: HEмaнekeнka]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 16:13



Е по-добре красива, но тъпа, от колкото умна, но грозна жена. А най-добре и красива и умна, но не е много често според мен. Също както и при мъжете между впрочем.



Тема Re: Защо се смята, че манекенките са тъпи?нови [re: Гocт]  
АвторMETXOД (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 00:59



Интересна тема сте заформили.

Аз гледам, обаче че дори и извън манекенските среди нашите сънародници доста са свалили гарда.

Не, че са глупави, спрели са развитието си и разчитат на физ. данни, ако ги имат.

Ми така явно е по-лесно.



Тема Re: Защо се смята, че манекенките са тъпи?нови [re: Гocт]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано16.01.08 10:26



само дето красотата е до 30-35, максимум 40 години, и после кво праим като ни изрита мутрата/футболиста/бизнесмена и ни замени със свежа 20-годишна плът????



Тема Re: Защо се смята, че манекенките са тъпи?нови [re: мoдeл]  
АвторПижo (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 17:03



И още нещо - за мен циганите и хората с психични отклонения са един тип хора.

Заради дълбокомислени изказвания като това.





Тема Re: Защо се смята, че манекенките са тъпи?нови [re: мoдeл]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано17.01.08 19:58



пич, имаш ли проблем?
Сигурно да. С тия десетки никове и поредица шантави теми...


Съвет - всеки път когато те присърбят пръстите - моментално по 50 лицеви упори до земята




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.