Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 28.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Благодарим Ви, г-да депутати!нови  
Автор sisi_be ()
Публикувано20.12.07 08:57



Изключително много благодаря на господата депутати, че приеха това така "жадувано" и "чакано", невероятно увеличение на майчинството на 220 лева! Какво ще правим с толкова много пари на месец, не знам! Сега ще взема да накупя глезотийки за бъдещото си бебе, да е живо и здраво! Ще го храня само със най - хубавите пюренца и храни, ще му купувам най - скъпите бутикови дрешки, най - скъпата количка, да не забравя и столче за кола, естествено най - скъпото, а и закона го изисква! И пак ще ми останат пари, за мен, да се поглезя, да си наема детегледачка! Още веднъж благодаря!!!



Тема Re: Благодарим Ви, г-да депутати!нови [re: sisi_be]  
Авторнямaм дyми (Нерегистриран)
Публикувано20.12.07 16:28



и да допълня: браво на господа депутатите, че ще си увеличат заплатките.С тези досегашни заплатки едва кретаха горките.Майната му на народа, да живеят както намерят.Важното е да се оправи техното положение, защото видите ли колко работа вършат те в парламента, нищо, че гласуват и с чужди карти, когато колегите им са в кафенцето на сладка приказка.Оооох, ама много е трудна тряхната, па и за всичко трябва да мислят. Тц, тц, тц, горките те, колкото и да им се увеличат заплатите, все малко ще им се види.



Тема Re: Благодарим Ви, г-да депутати!нови [re: sisi_be]  
Авторнeypeд (Нерегистриран)
Публикувано21.12.07 00:32



Дреме му на някой за вашите деца.Я се оправяйте нахалници такива-17 години се мъчиха да ни затрият,но ние нахално продължаваме да сме живи /съвсем умишлено не пиша "да живеем"/.Тия дебили ми продъниха ушите и с 25левовото забогатяване на дете-мисля си да педложа на някой швейцарски колеж да им пратя моя син,а аз ще им превеждам най-редовно таксата,с която държавата го е гарантирала.
Важното е,че най после проумяха,че сме МНОГО издържливи и днес обявиха,че ще издават "зелени карти" на етнически българи,които да дойдат и да бачкат/бесарабски и нам кви си още/.Това означава,че вече никой не ще да работи-просто си вкарват бачкатори.
Не знам дали се усещат,че вече се задава тоягата.



Тема Re: Благодарим Ви, г-да депутати!нови [re: нeypeд]  
АвторБибa (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 17:05



Не ми е ясно защо им се ядосвате?! Един въпрос-ако вие бяхте вътре, щяхте ли да кажете :"йок, не щъ, заплата+?! Аз -НЯМАШЕ! Не че ги защитавам.Манталитета ни български е такъв. Преди 213 г. бях с "тяхната партиина принадлежност".Радвах се ,че най-после е дошло "социално" правителство. На всичкото от горе съм и учителка /на която дори и 80-те лв. не дадоха/.Е, сега сигурно ви е ясно защо просто...гася телевизора.Да се ядосваш на тези ДЕБИЛИ е все едно себе си да наказваш! Просто трябва да си идят по селата...! М/у другото аз "детски" не съм вземала, щото сме заможни...обичайна картинка - той редови полицай, аз още по-редова даскалица ---богати сте, за децата ви нема.!А защо ДЕБИЛИТЕ дадоха пенсиики......ами защото само полушаващите баби вече ще гласуват за тях. За това.....моят съвет - просто гасете телевизора! И да чакаме да си ИДАТТТТТТТТТТТТТ! Ние гилдията на пролет пак ще ги почнем, защо да не сме повече.....и майчици, и лекари, и т.н.т.



Тема Re: Благодарим Ви, г-да депутати!нови [re: Бибa]  
Авторнямaм дyми (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 19:09



напълно си права, само че аз не гася телевизора, а превключвам на друга програма.Не си струва заради тях да се лишавам от толкова други интересни програми и предавания.С тяхната алчност за пари, стават толкова жалки, че не могат да се видят отстрани.Явно парите много ги заслепява.



Тема Re: Благодарим Ви, г-да депутати!нови [re: нямaм дyми]  
Автор snowmark ()
Публикувано25.12.07 14:01



Какво значат тук някакви си дечица?Ние всички трябва да сме спокойни,че депутатите си вдигнаха за кой ли пореден път заплатата-незнам.Иначе трябваше и тях да ги мислим как ще свържат двата края...





Тема Re: Благодарим Ви, г-да депутати!нови [re: Бибa]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 14:43



Много ми е интересно как докато траеше учителската стачка нямаше и стотинка за учителските заплати,а един месец след това се оказа че има един доста солиден "излишък" в бюджета,който излишък ще бъде похарчен за да се задоволят нуждите на полицията!
Явно "социалното" правителство си дава сметката,че съвсем скоро някой ще трябва да го пази от "народната любов"!
От друга страна като се замисля,за това че президента е доносник,а в българското правителство мнозинство имат турци,цигани,руснаци и какви ли още НЕбългари,няма нищо чудно в това че сме на този хал...
Колкото до детските-нека не забравяме "приноса" на царските министри,които лишиха над 50% от семействата ползващи се от тази напълно символична помощ,а останалите ги подпомогнаха с невероятните 3 лв(т.е. увеличиха ги от 15 на 18 лв,но за сметка на това тези които ги взимат намаляха наполовина,че и повече).
При майчинствата абсурда е не по-малък,напротив...
Като,че ли с всяко правителство идват все по-гладни,по-корумпирани и по-нагли и безочливи политици,изповядащи религията "след мен и потоп"...
Честно казано-нямам си и идея докога ще е така и как може да се промени всичко това и поради тази причина правя каквото трябва пък да става каквото ще!



Тема Re: Благодарим Ви, г-да депутати!нови [re: F(x)+C]  
Авторyчитeлka (Нерегистриран)
Публикувано29.12.07 10:54



Стачкувахме, гладувахме, намразиха ни и дечицата и собствените съпрузи....Как сме имали "очи" да искаме в тази ситуация, щели сме да ощетим ......Край на стачката. Като взех първата заплата /без промяна/ тези 312лв.за магистър ІІ ПКС, ми се видяха много! Седмица след това съпругът ми /полицай/, донесе 2 пъти по 180лв??????? Икономиии, добавки....Свекървата която ме плюеше, взе 100лв./просто само бабите ще гласуват /....Аз преди 2 седмици взех.....45лв./еднократно!
Плужаците от н.събрание се оказа че много икономисвали, та си лепнаха по 500лв. Е, мама му стара, на диета съм, обличам се от "Шик", гледам на тъмно телевизия....к;ви ли икономии още да правим?!





Тема Re: Благодарим Ви, г-да депутати!нови [re: yчитeлka]  
Авторнямaм дyми (Нерегистриран)
Публикувано29.12.07 13:05



че те ако не си лепнат по 500 лв., кой друг ще го направи.Добре си се грижат за своя г*з, да не са нито гладни, нито жадни, па и да са на топло. И като гледам всякакви удобства си имат в парламента-та чак и фризьор.Е, те тия депутати на модно ревю ли ще ходят, за да си оправят прическите, що ли?То бива лакомия, бива, ама тяхната нийде я няма. Колкото и да имат, все малко ще им се види.Нямам думи!



Тема Re: Благодарим Ви, г-да депутати!нови [re: yчитeлka]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 17:03



Истината е,че на тях просто НЕ ИМ ПУКА как живее народа!
Важното е да върви техния бизнес( и на тези около тях)...поне до следващите избори...тогава пак ще започнат да разтягат медни джуки колко много им се искало да работят за народа и как го обичали този народ и как щели да дадат всичко от себе си...дрън-дрън...

Та...кой както може да се спасява!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.