Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 27.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема На коя марка mp3 плейърите най си заслужават?нови  
АвторAnonym (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 12:20



от една друга тема от клуба разбрах,че при iPod нещата са твърде сложни.затова аз пък моля някой да ми препоръча друга марка,която си струва.



Тема iPODнови [re: Anonym]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (шемет)
Публикувано15.12.07 22:20



са кекави и в САЩ не държат изобщо цена. Незнайно защо обаче тук им се кланят до земята. Странно.
Лично аз предпочитам продукти от компании, които разбират - Creative и Sandisk. Първите леко недодялани откъм дизайн, но с отличен звук. А вторите отлична комбинация между качество и надеждност. Но и двете марки държат достатъчно високи цени!



Тема Re: iPOD [re: Cтaниcлaв!]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 17:07



Аз съм със същото запитване....! Нищо не отбирам от тез машинки, не мога да дам 100лв, но искам да доставя радост на мойто пуберче. посъветвайте!





Тема Re: iPODнови [re: мaйka]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (шемет)
Публикувано23.12.07 22:27



До 100 лева мисията "Качествено и евтино" е практически невъзможна. Не и в тези географски ширини. Въпреки, че като се замисля има някаква вероятност да купиш що годе сносна машинка за тия пари, но да е с малък обем - до 512 МВ, което в песни е приблизително 90-100. Но зависи и от битрейта на песента. Както са 90-100, така могат да станат и 50



Аз вече казах кои марки си струват. В краен случай TEAC. Ако пък искаш нещо гиздаво и евтино - Санг, Нео и подобните им буклукчави производни. Но рано или късно (по-скоро рано) ще съжаляваш за покупката.

И за да не правя излишна реклама на онлайн бг магазини - разрови се. Пълно е с търговци, които предлагат. Само дето цените ще те разочароват. Сносните неща започват от 100-тина лева



Тема АйПОД ли?нови [re: Anonym]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.01.08 17:30



Без радио и voice recorder? Да не говорим за АйТелефона... без bluetooth


Чичко-Смешничко Стив Джобс и ко. Много сорка, ама залагам на Сони и дори на Самсунг, без значение, че на вторите не съм особена почитателка.



Тема Re: АйПОД ли?нови [re: Bambi*]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано03.01.08 09:56



Абсолютно подкрепям Бамби, Епълските продукти са за надути снобари, които не могат да дишат без "маркови" продукти. Ако търсиш нещо функционално на нормална цена, Епъл въобще не влиза в класациите...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.