Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:41 19.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Още две години до края на това десетилетие!нови  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 10:58



Радвате ли се, че това десетилетие също си отива. Аз - да. Защото сегашното десетилетие не ми даде нищо, а само ми отне. Отне ми самочувствието, приятелите и един скъп за мен човек - една от бабите ми. Освен това в предното, а дори до 2001-ва година моите връстници бяха по-естествени, тогава слушаха поп, а през 2001-2 започнаха да имат лош вкус, да се обличат грозно и да слушат рап, R&B и чалга. Нямам търпение и това скучно десетилетие, което е всепризнато като пример за лош вкус в почти всякакво естество да свърши, толкова е сиво, мрачно и скучно. Например клиповете на повечето изпълнители през 90-те бяха живи, весели, жизнерадостни. А сега са мрачни и студени. От това десетилетие до сега само 2000 и 2001 години ми харесваха като музика, мода и автомобили. До тогава всичко беше някак шарено, весело, а втомобилите бяха по-овални, нямаше такива гразни прави линии в излишък. Това извинение за десетилетие да се маха веднага! Развам се, че скоро, като станем 2008 година остават още 2 години до края му. 90-те години рулз! Дано 10-те години да са по-добри от сегашното десетилетие, не само за мен лично, но и за света. Поне Буш няма да бъде президент на САЩ и няма да слушаве вече толкова гадна вузика. Какво мислите - това десетилетие струваше ли нещо?



Тема Re: Още две години до края на това десетилетие! [re: A]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 11:18



Гледай филма Идиокрация (Idiocracy). Там е даден един примерен модел на бъдещето. Понеже хората са станали социални животни, естествения подбор е нарушен. Гените на новите поколения не се предават от най-умните и силните, а от тези които могат да създават най-много деца. Пример: мангалите снасят по десетина деца, а интелегентните хора не повече от две.
Така че няма какво да броиш десетолетките. Нищо добро не ни чака!



Тема Re: Още две години до края на това десетилетие!нови [re: aз]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 11:31



Дано не се окажеш прав!

Аз пък предричам, че от 2008 до 2009 ще има тотален метеж на пошлостта, проявена чрез:

- Риалити ТВ (поне БГ варианта е гаден, западните шоута са по-добре направени)
- R&B (извинете, но през 90-те беше по-добре и не се разголваха, за голи жени има XXL, освен това музиката стана на бълвоч. МТВ не гледам - там само бълвоч.)
- Hip-Hop (до 90-те беше повече на ниво, сега е бълвоч. Не случайно Nas има албум Hip-Hop is Dead. Вече не гледам МТВ, СИТИ ТВ и The Voice)
- Чалга (добре, вече шест години е модерна, айде стига вече! Вече не гледам Планета, изтрих я от ТВ!)
- Грозни дрехи (чалга кича руулз! Да, но дано да е до намалото на 2008-ма само! Като че ли преди десет години дрехите ни бяха с по-малко детайли, по-семпли и по-далеч от чалгата.)
- Българи вс. Цигани и обратно (аз ли съм луд или през деветдесетте не се карахме толкова помежду си? Да не би враждата да е подклаждана от горе, от политиците и медиите?)
- ДПС (по принцип не се интересувам от политика, но през деветдесетте поне ДПС не беше толкова популярно, нали?)
- Автомобили (Новата Форд Фиеста ще е копие на Пежо 308. докога крадене? И стига прави линии, дайте нещо по-оригинално, нещо овално.)
- Буш (Вярвате или не, Буш е зло не само за Аверика, но и за света. Хубаво, че манадатът му изтича май през 2008-ма!)

Иначе жан виденовото време да не се връща, во модата и поп културата - да, беше повече на ниво! И за да подкрепя - Бритни Спиърс анли беше по-семпла и по-облечена през 1999 от колкото от 2001-ва до сега? Ами това е само едно от доказателствата, че има нужда от нови, облечени изпълнители или старите да се променят към по-добро.



Тема Re: Още две години до края на това десетилетие!нови [re: A]  
Авторkyм Bълчaн (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 12:07



ти като се радваш, че тва десетилетие си отива, радваш ли се за тва, че одъртяваш?





Тема Re: Още две години до края на това десетилетие!нови [re: kyм Bълчaн]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 12:08



За одъртяването не, но през последните пет години не е живот, така или иначе! С неща като гореизброените какъв живот е? Всеки случай не нормален!



Тема Re: Още две години до края на това десетилетие!нови [re: A]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 12:16



То нали помните как още през 2001 година, като говорихме за някои неща, популярни през 90-те се викаше:

"О, това е толкова остаряло, не е готино вече! Толкова говори за 90-те!"

Дано за това десетилетие по-лоши неща да се говорят и да се отхвърли по-бързо и от повече хора. Защото нищо дабро не даде, само отне. Може би само медиците, че се завърнаха е единственото добро дело! Иначе ето какво ставаше:

2000: Почти същото като 90-те
2001: Пак, но към средата и края имаше големи културни и обществени промени. Някаква измислена партия, която сега е пред разпад дойде на власт. И Буш дойде на власт! 11/9, не ми се говори повече
2002: Чалга, бейби!
2003: Ъ, къди ми отиде добрата музика?
2004: Тъпоооо.... само дето влезнахме в НАТО
2005: Същоооо....
2006: скука---
2007: Най-после промени, поне в културата! По-готини и весели фими (Highschool Musical), нови готини състави: NLT, но на България още и куца в политиката. А, и тъпия US president още го трае света. Да си ходи!
2008: Май тогава трябва да се маха Буш! Дано сл. да е по-добър (или добра?).
2009: Поп-фолкът съвсем изтъпява в последните си напъни, R&B музиката и рапът замират поради еднообразието си от 2002 година насам. Тийн попът тотално се завръща. Чалгаджийските клоунски дрехи отиват в кофага. Нови управляващи за България? Да, защо не! Буш вече е тотално забравен!



Тема Re: Още две години до края на това десетилетие!нови [re: A]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 13:31



Ето, че не само аз мисля, че сегашното десетилетие не струва:

(От друг форум)
"Знаете ли как ще изпратя 2007? Ще й кажа: "Махай се, к*рво!""
Мисля, че думите са излишни. И въпреки това не може да не сте забелязали, че 2007 е доста по-добра от 2002, 2003, 2004 и 2005.



Тема Тъпотията не идва саманови [re: A]  
АвторAБB... (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 14:49



Светът не е само музика! Както гледаш - така го виждаш света. Гледаш само тъпи клипове и затова така ти изглежда света. Не е кой зане колко розов, но такъв е. Ха го промени, ако можеш с помощта на клавиатурата ти само там висиш.



Тема Re: Тъпотията не идва саманови [re: AБB...]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 14:53



АБВ, ти си Ентелегент! Защо не напишеш някой научен труд. И ти си като тези днешните родители, които само се вайкат, че днешните деца били лоши, а те как ги възпитават? Със седене по кафетата?



Тема Re: Тъпотията не идва саманови [re: A]  
АвторБpaвo (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 16:54



Ох, хайде да свършва по-бързо!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.