Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 23.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тъпотията не идва саманови [re: Бpaвo]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 09:52



И как си представяш "влизането" в новото десетилетие? Сякаш излизаш от кенефа и влизаш в розовата спалня? Пълна тъпотия: между отделните петилетки, десетилетки и столетки няма никакви ясно очертани граници. Отделно да те светна, че това е християнското летоброене, което не е всеобщо. Абе...чист продукт си точно на това, което пишеш че не ти харесва; без да се усещаш сам си станал същия.
Днес Led Zeppelin ще имат невероятен концерт. Това ще промени ли схващането ти за характера на десетилетието?!





Тема Re: Тъпотията не идва саманови [re: :)]  
АвторBlake (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 13:55



Ти си ентелегент! Толкова си умен. Същински Айнщайн!



Тема Re: Още две години до края на това десетилетие!нови [re: A]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано14.12.07 19:18



Мислейки си за това колко е гадно това десетилетие за теб, сама правиш така, че още две години да е гадно. Не прибързвай :)

Казват, че в живота на всеки човек има периоди, но пък за всеки те са различни. Аз, например, изчислявам, че при мен е седемгодишен. Може пък за теб да е осемгодишен? :)



Тема Re: Още две години до края на това десетилетие!нови [re: Day]  
АвторBlake (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 00:28



Всеки случай и моят живот се прееба в края на 2001. Значи трябва да се промени 2008 така ли?



Тема Re: Още две години до края на това десетилетие!нови [re: A]  
АвторBlake (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 17:29



Ако това със седемгодишните периоди е вярно, то е ясно що ми е гадно - такъв период е.



Тема Re: Още две години до края на това десетилетие!нови [re: Blake]  
Авторdifian (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 16:20



Явно повечето хора не харесват това десетилетие. И аз също. Само като видите кои ни бяха големите интелектуалци и звезди ще паднете от смях. А те са:

Ники Кънчев, Миглена Ангелова и още много такива.

През деветдесетте икономически може да сме били по-зле (абе не и накарая ама карай), но поне културно бяхме по-добре. Още нещо - тогава чалгата не заливаше хората от всякъде, а беше нещо готино, тя не беше задължение (сега ако не слушаш чалга си заклеймен сред младите хора), а беше въпрос на избор. Тогава никой не помнеше царя, а той дойде през 2001 и ни е*а мамата. В световно отношение модата наистина беше по-слънчева, усмихната и умерена. Музиката беше някак по-готина. Филмите - по-позитивни. Е, радвам се, че това десетилетие си отива, защото то не ми даде нищо, а само ми отне - отне едната ми баба, после приятелите ми, а след това самочувствието и оптимизма ми. Дано да се махне по-скоро.

Все пак това са мой разсъждения и не задължавам никой да се съгласи.



Тема Re: Още ТРИ години до края на това десетилетие!нови [re: difian]  
Автор stanetzz (President Evil)
Публикувано10.01.08 00:01



За Буш и за Симеон, т.нар. "Царя" , и аз съм съгласен- единия еба мамата на България в частност, другия - на цялото човечество.

Иначе само да ви светна - нещо никой още не го е споменал май - до края на десетилетието остават не 2, а 3 години - 2008 едва започна, цялата 2009, и цялата 2010 .Последната също е към това десетилетие.



О,неразумни...ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ!!!

Тема Re: Още ТРИ години до края на това десетилетие!нови [re: stanetzz]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 17:24



Ами честно казано в предишното имаше по-интересни филми: Страшен филм, Армагедон, Джовисна, Знам какво направи миналото лято, Още знам какво направи миналото лято, Писък, От обич, 10 неща, които мразя у теб и още много. Но това десетилетие си отива слава богу. За мен не беше добро, само първите две години, но ако и последните две години от него излязат добри, аз ще запомня само четири години от него (2000, 2001, 2008 и 2009), защото от това десетилетие само те ще са ми добрите, а не искам да си спомням лошите. Дано следващото да е по-добро.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.