Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 25.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re:не измествай акцентанови [re: Cидep]  
Автордa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.07 18:36



Това за застраховките ми хареса. Защо застрахователите покриват щети на неправилно паркирали автомобили?



Тема Re:не измествай акцентанови [re: дa]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано18.11.07 23:31



Защо застрахователите покриват щети на неправилно паркирали автомобили?

Извинявай, ама по-нелеп въпрос не бях чувал наскоро... Ако ти ходиш леко облечен навън и се разболееш, значи ли това, че не трябва да ти плащат болнични, щото си неправомнерно болен???
А иначе на застрахователите работата им е да покриват щети, които не са нанесени умишлено от собственика на застрахования обект. А това дали обекта е паркиран правилно или неправилно - ху кеърс???



Тема Re: да драскаме ли в/у колитенови [re: xa]  
Автор propovednikat (непознат )
Публикувано19.11.07 16:57



като човек, рядко слизащ от колата си, не мога да толерирам подобна вандалщина. Но със сигурност не мога да толерирам и поведението на по-ве4чето шофъори в БГ. Факт е, че да си шофъор не значи просто да освоиш основните техники за тово, което не е героиство, а доста просто. Но на пътя всеки има маниер, който говори за самия него. Нормално е да се научим да уважаваме и др. участници в джижението, като визирам шофъори и пешеходци. Друг е въпростът, 4е паркирането не е уреденено на територията на БГ. Но тожа не значи, че като паркирате на тротоара не можете да оставите 1м. за да преминават пешеходците нали?!
Както казах въпрос на култура.



Тема Вижте моя случайнови [re: propovednikat]  
АвторCeлянин (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 09:15



Наистина съм селянин! Отивам на гости в София - в неделя. Пред блока няма коли, или имаше много малко. Паркирам. След 1.5 часа си тръгвам и установявам една извъртяна с много злоба драскотина на дясната задна врата. Каква е моята вина? Паркирал съм на "нечие" място? Или защото номера е от провинцията и е на нова скъпа кола? Разъждавам: ако съм заел нечие място и някаква жалка душица ме е следяла от терасата- просто да се е провикнал по селянина (личи по номера) да си махне колата. Аз не съм агресивен човек и безропотно наистина да съм се махнал. Ако го дразни приличната нова кола на селянина - не зная какво да отговоря, но мисля, че в столицата хората са с по-големи възможности. . . Във всяко отношение.



Тема Re: Вижте моя случайнови [re: Ceлянин]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано20.11.07 14:04



Приятелю, имам известни наблюдения, че най-големите селяни в София са т.нар. "кореняк-софиянци" над 40-50 години... Нямам идея защо са решили, че нещо освен миризливите панелки, в които живеят, им принадлежи, но се държат изключително собственически към общинската земя...



Тема Re: да драскаме ли в/у колитенови [re: F(x)+C]  
Авторtest (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 08:14



Този психологически проблем заслужава да се обсъди в моя форум http://icp-bg.com/



Тема Re: Вижте моя случайнови [re: Blake]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 19:38



Я да влея тови сили на темата


Вижте това, как е тази идея?




Тема Re: Вижте моя случайнови [re: 777]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 12:46



Чудесно е, но е свързано с трудности ...



Тема Re: да драскаме ли в/у колитенови [re: xa]  
АвторBиц (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 02:58



Имаше един такъв стар виц: Собственикът на кола вижда от прозореца, че някой му дращи нещо по колата с остър предмет. Изтичва бързо навън, но скоро се връща ухилен: "Написал Само Левски пишлигарът му с пишлигар..."



Тема Re: да драскаме ли в/у колитенови [re: Blake]  
АвторДo Blake (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 17:16



Blake, ти все много знаеш, да не вземеш ти да бъдеш без зъби?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.