Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 01.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема влюбена съм.............  
Автормyцka (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 22:33



в едни готин пич, който всяка нощ сънувам , и когато мин през неговата служба винаги ме наблюдава , дори личния ни лекар и стоматолог е един и същ , винаги се засичаме там, или в града. Тоя готин пич винаги ме наблюдава и ме пита това онова / какъв час имам и т.н....../, чуди се как да ме заговори..... Дайте съвет как да процедирам , много го харесвам , пролемае че съм омъжена и имам дъщеря на 8 години . За него нищо незнам, но има страхотно привличане между нас ..............Какво да правя , дайте съвет! Благодаря Ви!!!!!!!!!!!!!11



Тема Re: влюбена съм.............нови [re: мyцka]  
Авторshiva (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 10:42



ИМАШ ДВЕ ВЪЗМОЖНОСТИ: ИЛИ ДА СЕ ХВЪРЛИШ С ГЛАВАТА НАДОЛУ И ДА ИЗЖИВЕЕШ НЕЩО/ ДАНО ДА Е ХУБАВО!/, ИЛИ БЛАГОРАЗУМНО ДА СЕ ОТДРЪПНЕШ/ АКО ДЪРЖИШ РАЗБИРА СЕ НА СЕМЕЙСТВОТО СИ/.



Тема Re: влюбена съм.............нови [re: shiva]  
АвторPlPPS (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 21:27



Ами как ще държи на семейството си, щом в главата й са се заоформили такива въпроси...



Тема Re: влюбена съм.............нови [re: мyцka]  
Авторtyupuiytrre (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 21:54



Abe mace majat ti levak li e? Razvedi se s nego i se pravi na vlubena kolkoto si iska6.
neka majat ti spretne edin xubav seks i nqma da sanuva6 drugi.



Тема Re: влюбена съм.............нови [re: tyupuiytrre]  
Авторmeri (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 22:08



много си прав, Муцката си знае какъв е мъжа и , ако е смотан естествено, че ще хвърли око насам натам.





Тема Re: влюбена съм.............нови [re: tyupuiytrre]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 01:26



А дали просто един хубав секс ще нареди нещата?
Защото като чета жената се е впечатлила от някакво внимание,някакво уважение,май...
Като казва,че е влюбена искам да попитам същото ли чувство изпитваше към съпруга си,когато се ожениха?Не защото ме интересува...просто искам тя да си зададе въпроси,с които да се изясни със самата себе си,т.е.какво всъщност иска,какво и липсва,как може да го постигне и целта заслужава ли средствата?
Иначе какъвто и съвет да дадеш може да се окаже грешен.



Тема Re: влюбена съм.............нови [re: мyцka]  
АвторTuggerah (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 06:16



Lyjesh. Jenite ne mogat da se wlubwat.



Тема Re: влюбена съм.............нови [re: Tuggerah]  
Автор Cидep ()
Публикувано18.11.07 16:35



Любовта е само една дума. По-точно това е временна лудост.





Тема Re: влюбена съм.............нови [re: Cидep]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано25.11.07 19:02



то само дума,ама такива бели прави...

...че е временна временна е,то нищо не е вечно,я

прави каквото трябва,да става каквото ще.

Тема Re: влюбена съм.............нови [re: мyцka]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано25.11.07 19:09



муцка,а дали тези ваши "случайни"срещи не са "нарочни"?.питам,защото когато преди години минах по тоя път,все се изхитрявах да се видя "случайно"с НЕГО..е не се траеше вече и...

...стана заварката..хареса ни и още как!.мина се около 6-7 месеца и се намери"доброжелателка"(винаги се намират)да каже на половинките ни....скандали,разводи и естественият завършек нов брак..та,ако не си готова за този вариант,стой настрани..но щом казваш,че си влюбена,начешете си крастата,но гледай никой да не знае,че то любов и кашлица не се крият.

прави каквото трябва,да става каквото ще.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.