Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:47 28.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хотел "Велека"-Синеморец.......НЕнови  
АвторПeшo (Нерегистриран)
Публикувано06.08.07 14:50



Хотелът няма нищо общо с обявите по Интернет.Не го препоръчвам.Паркинг няма.Паркира се на улицата пред хотела и то ако намериш място.Вода няма поради ниско налягане.Тока спира.Кърпите и чаршафите не се сменят (има 1 кърпа за двама души).Водата в банята се събира по средата и става мини езеро.Плажът,който става за плаж е на 5 мин. с кола а не на 50 метра от хотела.Телефон няма.Балконът е общ.Съседът спокойно гледа какво става във вашата стая.....и естествено неизбежните строежи наоколо........Мдаааааааа, и с бастун шарани могат да се ловят



Тема Re: Хотел "Велека"-Синеморец.......НЕнови [re: Пeшo]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано06.08.07 21:39



Не ми се сърди, ама на твоята работа се казва:След дъжд -качулка!Ми питай!Толкова хора пътуват до Синеморец.Все пак пари си щял да дадеш, не си ползвла услугата безплатно.

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...


Тема Re: Хотел "Велека"-Синеморец.......НЕнови [re: Пeшo]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (шемет)
Публикувано06.08.07 23:38



Аз като видях с каква циганска махала започва Синеморец и се отказах да влезна дори да го погледна.
Иначе само няколко километра по-надолу е Силистар. Там поне отиде ли? Ако не - изпуснал си наистина много.



Тема Re: Хотел "Велека"-Синеморец.......НЕнови [re: Фиш]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано07.08.07 10:02



И какво-пак потребителя виновен,защото не бил питал.
СТИГА ВЕЧЕ.
Затова тази година няма хора по нашето Черноморие-догодина ще са още по-малко-защото всички искат да клатят дяволи във въздуха!
И когато хората четат по сайтовете за да си изберат подходящо място за почивка-ти къде беше за да им кажеш,че там не е хубаво?
Държавните органи къде са за да проверят кой къде,какво и за колко предлага?
А на чужденците кой да им каже какво е?
Стига вече-със селски тарикатлъци бизнес няма как да стане!

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Re: Хотел "Велека"-Синеморец.......НЕнови [re: F(x)+C]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано08.08.07 00:30



Функцията, по-кротко,ве!За втори път така ми скачаши в случая дори не засягам теб.
Има много хора по Черноморието,да знаеш.Косвен факт :в неделя задръстване от Петолъчката до Карнобат(около 20 км) в 16 ч, в 19 ч-задръстване 52 км.Тези хора се прибираха от Черноморието.
И не ми се святкай къде съм била-обикновено съм си в Бургас и когато някой попита си казвам мнението.Колкото за държавните органи, може би пропускаш,че те не са регулативен орган за ценообразуването в частния бизнес.
Аз като реших да ходя на почивка, си пуснах едно запитване за идейки и вече едната я реализирах - почивчица на Катарино и сега организирам и 2-рата номинация - Ареален комплекс Златоград.Била съм на доста места в България. Черноморието съм го обиколила от Крапец до Синеморец.Ето и Станислав скоро беш пуснал чудни снимки за Силистар, така че все някой щеше да даде съвети.
Колкото и зле да изглеждат нещата по морето, тук туризмът е с една идея по-напред от туризма в някои нови дестинацийки.

Подавам ръка за помирение.

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...


Тема Re: Хотел "Велека"-Синеморец.......НЕнови [re: Фиш]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано08.08.07 03:00



о.к. о.к. о.к.
Не помня кога е бил първия път,но извинявай-не е нарочно,просто нещо разминавка във вкусовете

.
Нищо лично.
Мисълта ми беше,че всеки трябва да си върши работата и да не подвежда клиента.И че тези,които не си я вършат качествено трябва да бъдат санкционирани.
Както и да е.
Желая ти приятно изкарване в Златоград.
Колкото до морето-обожавам го и ми е твърде трудно да свикна с новия му "облик".Явно не само с мене е така!
И накрая-помиряват се хора,които са се карали-ние не сме,нали...
Всичко добро.

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Re: Хотел "Велека"-Синеморец.......НЕнови [re: Пeшo]  
АвторГЖ (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 10:33



НА ХОТЕЛ ШЕ МИ ОДИШ - СМЪРТ ТВОИТА СЕМКА..



Тема Re: Хотел "Велека"-Синеморец.......НЕнови [re: F(x)+C]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано16.08.07 13:11



Исках да пусна една лична бележка, но се оказа,че не съществуваш като потребител


Колкото до новия облик, не си ли мислиш, че има много повече хора, на които им харесва, отколкото -не..като на нас?

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...

Тема Re: Хотел "Велека"-Синеморец.......НЕнови [re: Фиш]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано16.08.07 15:26



"Колкото до новия облик, не си ли мислиш, че има много повече хора, на които им харесва, отколкото -не"
Твърдо НЕ-не мисля,че на повечето им харесват новите сгради натикани една до друга,създадени без много идея с една-единствена цел-бърза печалба.
Не ми харесват препълнени канализации,не ми харесва и като се прибера от плажа да няма вода за да се изкъпя.
В миналите години съм ходил на почивка в Несебър повече от 10 пъти.По стечение на обстоятелствата не бях стъпвал там около 10 год.Като видях какво са го направили и ми идваше да рева като магаре.
Пак там ще отида-ако не друго поне връща красиви спомени!

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Re: Хотел "Велека"-Синеморец.......НЕнови [re: F(x)+C]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано16.08.07 16:57



Тогава ми обесни таз тъпканица дето е по Сл.бряг и Несебър, от къде се взима?)))Или пени се не пени, ке го ручам..сапунът, не кашкавала



Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.