Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 20.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема открих , че нямам ...нови  
Авторkaka пeнa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 22:45



приятели и близки на който да разчитам. Много кофти се почувствах когато на именния и на рождения ми ден ,никой не ми се обади от тези който ми се пишат за дружки , много е гадно... Преди време имахме едно комшийско семейство с което се събирахме но вече 2 година дори и кафе не сме пили. Къде сгреших немога да си обясня ....... По принцип съм готин човек .... Моля ви дайте мнения и споделете .





Тема Re: открих , че нямам ... [re: kaka пeнa]  
Автордaдe (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 08:47



ами освен да те поздравя ,че са ти изчезнали илюзиите за обвързаност с приятели и близки .всеки си е сам-хвани си гадже с едно наум.и да,само мама и тате те обичат истински.
П.С.много мизантропски ми излезе пост-а,но карай -това имах предвид,да си сам не толкова зле колкото разправят.



Тема Re: открих , че нямам ...нови [re: дaдe]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано23.09.07 22:00



че какво му е хубавото,когато нямаш никакви приятели?





Тема Re: открих , че нямам ...към Nykteaнови [re: nyctea]  
Автор maritima (непознат)
Публикувано04.10.07 02:13



Единствено това,че не се заблуждаваш,че имаш приятели

Редактирано от maritima на 04.10.07 02:21.



Тема Re: открих , че нямам ...нови [re: kaka пeнa]  
Автор maritima (непознат)
Публикувано04.10.07 02:17



Како Пено,и аз нямам,ама не се тръшкам.Китайците са казали:Който има много приятели,няма нито един.Повече се притеснявам когато изведнъж много хора започнат да ми се пишат приятели.



Тема Re: открих , че нямам ...нови [re: kaka пeнa]  
АвторMyцka (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 22:37



Како Пено я стига се тръшкай, по добре да нямаш отколкото да си мислиш ,че имаш приятели .........аз имам 3 приятелки , но са верни и времето е показало , че мога да разчитам на тях и те на мен естествено .....





Тема Re: открих , че нямам ...нови [re: maritima]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано13.09.12 21:47



Мнооого мъдро. Иначе и аз съм минала по пътя на кака Пена. Като имат нужда - първи са . Но на именния ми ден - нито един. ПРИЯТЕЛИ! Кво да говорим. Правилно са го казали китайците. То това приятели в днешно време доста често започва да се инициира с използватели.

God always hears our requests, but sometimes the answer is NO.


Тема Re: открих , че нямам ...нови [re: kaka пeнa]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано19.09.12 01:13



Охооо,добре дошъл в клуба.
Аз знаеш ли откога не ме търсят...
Като излезнеш в чужбина,като мен-ще те забравят напълно с времето.
Понеже вече не ги чершя и не им зареждам маси и плащам сметки,и вече ни на рожден ден,ни на коледа,ни на нова година,ни на велик ден или имен ден се сещат повечето за мен.
Ако някой види в скайпа че имам празник....
впрочем днес вече ще го докаже,рожденник съм,на 19 септември-бас мога да чукна че от бг макс двама трима ще се сетят за мен,от иначе многобройните ми приятели.
Навърших 39.
И от днес,в критическата...



Прошката е най-вече да си простиш сам на себе си!


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.