Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 28.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Максим Ставискинови  
АвторБECEH (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 02:19



Вчера въпросният Максим се е качил на Хамъра си след запиване и се е подкарал по завоите между Приморско и Созопол, с което е предизвикал тежко ПТП и е станал причина за смъртта на един млад мъж, още един човек е в кома, а трети е с гръбначни фрактури.

Ето ви фото: http://www.zazz.bg/play:233bdd45

Какво, като е световен шампион?!
Какво, като е готин и харесван?!

Той си е просто един убиец с алкохол в кръвта и зад волана!!!

Загиналото момче е на 23 г. и след няколко месеца му е предстояла сватба. Това можеше да сте Вие или Вашият син, не дай, Боже!



Тема Re: Максим Ставискинови [re: БECEH]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано07.08.07 10:23



Без да се опитвам да омаловажавам вината на М.Ставийски,но ми се струва че случаят се раздува повече от необходимото,само защото участник е Стависки.Като има престъпление-има и наказание!Народа го е казал-каквото за Иван това и за Петкан,това и за наш Стоян!
Всеки ден стават дестки катастрофи,умират десетки хора,инфото по ТВ за тези катастрофи минава като бял шум на повечето хора покрай ушите,но сега нали е Ставийски и всички наостриха уши!
И не само в тази катастрофа-във всички може да сте Вие,аз, Вашия или нашия син.
Викай "да пази и да не дава никому",чукай на дърво,плюй си в пазвата и недей да гледаш на нещата само от един ъгъл,защото днес това се случи на Максим Ст.-утре на негово място може да сме аз или ти...

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Re: Максим Ставискинови [re: F(x)+C]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано07.08.07 10:39



но ми се струва че случаят се раздува повече от необходимото,само защото участник е Стависки

ами Ще се раздува ,заЩото в България законът закриля силните на деня.
да стават катастрофи,умират невинни хора,недай Боже никому
но въпросът е до кога ? до кого гаврата с обикновенния българин?
пуснах темата в клуб Българи в чужбина





Тема Re: Максим Ставискинови [re: F(x)+C]  
АвторБECEH (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 11:20



Случаят не се гледа само от един ъгъл. Гледа се от много ъгли, които са все от страната на трезво-каращите хора. Тези хора НИКОГА няма да могат да бъдат на мястото на М.С. (както казваш), тъй като не карат след запиване. Ето това е разликата и затова съм бесен. Защото пътното движение в БГ стана такова, че след едно пътуване до морето, човек едва ли не трябва да дава курбан, че се е прибрал жив и здрав и този път. Заради разни плиткоумни идиоти, които са "сами" на пътя.

И, именно, защото е Ставийски, всичко ще се развие по по-различен начин. Не искам да съм лош пророк, но неговата присъда ще е много по-лека от евентуална присъда на някой, който е убил него по същия начин.



Тема Re: Максим Ставискинови [re: БECEH]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 14:49



а какво мислите за намесата на полицията в случая. Вече поне е ясно, че полицаите са го спрели преди това и са го пуснали. Което означава, че те вече носят отговорност, за това, че той е на пътя.



Тема Re: Максим Ставискинови [re: Toни]  
Автормммм (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 10:15



По повод намесата на полицията:
Има тук едно момче, приятелче на дъщеря ми. Пило една бира и тръгнало да се прибира. След 2 мин. обаче го спират полицаите (вероятно са го видяли).И може би, защото е много скоро след бирата, дрегерът показва нещо мнооого мъничко над допустимото. Момчето се паникьосало и не се сетило за кръвна проба ( а там вече едва ли щеше да покаже). И ... отнеха му книжката, не знам за колко време, но в момента не кара - няма книжка.
Еееех, ако се казваше Стависки щеше да си има книжка, нали?
Та - това за намесата на полицията.



Тема Re: Максим Ставискинови [re: БECEH]  
Автор daniO7 (непознат )
Публикувано09.08.07 21:19



Много съжелявам за случилото се с Максим! Нека не бъдем злобни и да погледнем нещата от неговия ъгъл. 1 да станеш световен шампион е необходимо освен божия дарба и много ограничения, труд и лишения кавито ние обикновените не правим/ аз спортувам само за здраве и знам колко усилия ми коства/.Да той е сгрешил и ако полициата го е проверила за алкохол и не му е разрешла да продължи, тази трагедия нямаше да се случи.Това са превантивните мерки- давам този пример за да обърна внимание за шоф.книжка взета за една бира спомената във форума/ ако това се беше случило с вашия близък, нямаше да негодувате за взимането на книжката/Нека стискаме палци за момичето в болницата, да се молим за нея и разбирасе за Максим- Бог да е стях! ! !



Тема Re: Максим Ставискинови [re: daniO7]  
АвторБECEH (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 23:11



Аз лично не съм злобен. Просто съм бесен, защото такъв като него ми е размазвал колата с мен вътре в нея. Застрахователите не вярваха, че от вътре е излязъл жив човек. Това, че съм имал ангел-хранител не означава, че онзи не е потенциален убиец. ТОВА МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ НА ВСЕКИ!

1 да станеш световен шампион е необходимо освен божия дарба и много ограничения, труд и лишения кавито ние обикновените не правим/ аз спортувам само за здраве и знам колко усилия ми коства/.

Това няма нищо общо с факта, че М.С. е лице на кампания "Ако си пил - слез...", а после кара МПС пиян и убива.

Лесно ти е да кажеш - полицията...
А защо не кажеш, че ако ТОЙ не беше седнал зад волана след запой, нямаше да има нито полиция, нито жертви?!



Тема Re: Максим Ставискинови [re: БECEH]  
Автормммм (Нерегистриран)
Публикувано10.08.07 09:43



Няма негодувание относно взетата книжка. Убиецът на пътя е високата скорост... и човекът зад нея. Употребата на алкохол провокира манията за величие на пътя. Аз съм добър шофьор, но вече ме страх. Когато някой мине покрай мен с такава скорост, че не успявам да забележа марката на колата, ми се изправя косата.
Полицията трябва да е много строга - С ВСИЧКИ. Няма значение кой кой е. Това имах предвид в предното си мнение.
Тази година погребахме приятел, загинал в автомобилна катастрофа. На място. Нямаше му половината лице. И краката. Зловещо! Трагедия! Не мога да не се възмущавам от всеки причинил такова нещо.



Тема Re: Максим Ставискинови [re: мммм]  
Авторpriatel na besen (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 22:29



i az sum besen...egati idola




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.