Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 25.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Максим Ставискинови [re: мммм]  
АвторБECEH (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 02:49



Понеже си писал към мен...

В отговор на: Полицията трябва да е много строга - С ВСИЧКИ. Няма значение кой кой е. Това имах предвид в предното си мнение.
Всички сме съгласни с това!


А моето мнение ми беше насочено към dani07, която е написала това: Да той е сгрешил и ако полициата го е проверила за алкохол и не му е разрешла да продължи, тази трагедия нямаше да се случи.
Защото dani07 се опитва да изкара полицията виновна, че не го е проверила, и видиш ли - те са нивони. ДА, и КАТ има вина, но нямаше да се стига до проверка и жертви, ако М.С. беше помолил някой да го закара, както правим всички ние, нали?!
Надявам се (ама не ми се вярва много) присъдата му да е сурова, за да се знае какво ще следва за всеки кретен като него.



Тема Re: Максим Ставискинови [re: БECEH]  
Автордyxчe (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 12:44



Доколкото се сештам М.С. участва в рекламния клип на кампанията на бТВ "Не карам, когато сьм пил". Това не е ли сега голям реzил?





Тема Re: Максим Ставискинови [re: БECEH]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано12.08.07 23:51






Тези птп-та са станали в последните няколко часа в Пловдивския регион.
Не чух никой да е БЕСЕН или да се възмущава,дори май на никой не му правят впечатление тези новини!За повечето това е колонката "черна хроника" и толкова.Но виж,ако в някоя от тях извършителя е М.С. то тогава вече сме бесни,недоволни,аха да заемем някаква гражданска позиция!
Това го пиша,не за да ви накарам да замълчите-напротив.
С право се възмущавате.
Но се възмущавайте не само тогава,когато участник в ПТП-то е М.С.!Възмущавайте се и заемайте гражданската си позиция винаги когато видите някой самозабравил се лумпен на пътя.
Това е начина да намалеят безумията на пътя-отговорност на водачите и гражданско съзнание.
Естествено има и някои второстепенни фактори,но това е основното.

БЕСЕН бъди сигурен,че М.С. ще получи максималното наказание.
Ако ще му намаляват наказанието,то това ще е след като вече е изтърпял част от него(стига да се вдигнат от него медийните прожектори).Иначе ще стане работата като при ванко1-пуснаха го,ама той сам се върна да си долежи!

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...

Редактирано от F(x)+C на 12.08.07 23:57.



Тема Re: Максим Ставискинови [re: F(x)+C]  
АвторБECEH (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 00:36



http://www.plovdiv24.com/news/30689.html
http://www.plovdiv24.com/news/30669.html
http://www.plovdiv24.com/news/30666.html
Не чух никой да е БЕСЕН или да се възмущава,дори май на никой не му правят впечатление тези новини!За повечето това е колонката "черна хроника" и толкова.Но виж,ако в някоя от тях извършителя е М.С. то тогава вече сме бесни,недоволни,аха да заемем някаква гражданска позиция!


Абе ти... нормален ли си?! Или просто не схващаш за какво става дума?! Нито ме знаеш, нито ме познаваш, та да говориш кой кога заема гражданска позиция по тия въпроси и кога - не!!!




БЕСЕН бъди сигурен,че М.С. ще получи максималното наказание.
Ако ще му намаляват наказанието,то това ще е след като вече е изтърпял част от него(стига да се вдигнат от него медийните прожектори).


Казах вече - не искам да съм лош пророк, а ти не бягай пред вятъра! Ще поживеем, ще видим... Лицето М.С. има изпълнен квалифицаран състав по НК и всички ще видим каква присъда ще му дадат... Нека изчакаме фактите!

ПС: Все още нищо не е изтърпял, недей да говориш глупости!



Тема Re: Максим Ставискинови [re: БECEH]  
Автор@@@ (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 20:08



още не се е родил руснак, който да не се напива като свиня,пък бил той и световен шампион.



Тема Re:нови [re: БECEH]  
АвторЛ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 23:06



Наистина си Бесен и какво от това. Мен не ме интересува твоята недовършеност.
А да и спазвай законите на страната и правата на хората. Всеки е невинен до доказване на противното !



Тема Re:нови [re: Л]  
АвторБECEH (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 00:10



Голям си умник!



Ако искаш да се изразиш правилно, кажи "Всеки е невинен до доказване на противното, а именно влязла в сила присъда". Това е изразът!!!
Излизаш ми с готови клишета без дори да им разбираш смисъла, вместо да се замислиш...
Кой НЕ Е БИЛ в своето платно на пътя, а?

Недовършеният си ти, защото умственият ти потенциал стига дотам да следиш чужди мнения/статии/публикации/репортажи и да ги "отразяваш" от свое име. Тъпак!
А дали те интересува моята "недовършеност" не е важно. По-добре обърни внимание на себе си, защото по това, което си написал си личи, че си поредният глупак, който не мърда от компютъра и не знае какво вдействителност става "навън".



Тема Re: Максим Ставискинови [re: БECEH]  
Автор34654354 (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 01:17



TOZI BEZOTGOVOPNIK TRIABVA DA IZGNIE V ZATVORA I VSEKI BEZOTGOVOREN 6OFIOR SA6TO JIALKO ZA MLADOTO MOM4E E E 4ESTNO DA ZAGIVAT MLADI ZARA DI BEZOTGOVORNI





Тема Re: плувай, бе, лайно зелено .... !нови [re: БECEH]  
АвторCпokoeн (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 21:56



Плувайки си в реката крокодилът си мислел:
"Сега ще срещна Хипо на реката. Ще му кажа:
- Здравей, Хипо! .
Той ще каже:
- Здрасти, Кроки!
Аз ще го попитам:
- "Как си?"
Той ще каже:
- Добре съм!
А аз ще го затапя:
- Щото си прост!".

"Добре, ами ако каже, че не добре? Значи: Ще срещна Хипо на реката. Ще му кажа:
- Здравей, Хипо! Как си?
Той ще каже:
- Не съм добре!
А аз ще го затапя:
- Щото си прост!".

"Добре, ами ако каже "горе - долу?". Тогава: ще срещна Хипо. Ще му кажа:
- Здравей, Хипо! Как си?
Той ще каже: горе-долу... А аз ще го затапя:
- Щото си прост!". Е сега вече няма мърдане!

В този момент Крокодила вижда Хипопотама да плува по реката. "Ей сега ще го затапя." С лукава и нетърпелива усмивка Крокодила казва:
- Здравей, Хипо! Как си?

Хипопотамът разсеяно отвръща:
- Плувай,бе, лайно зелено ...



Тема Re: Максим Ставискинови [re: @@@]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано16.08.07 16:21



А доскоро като носеше световни титли за България не му предиряхме много-нито,че е руснак,нито че се напива като свиня...
Всеки има право да живее както намери за добре,стига да не прекрачва нормите и законите!
Когато го направи-има си органи има си и санкции.
Освен това-М.С. доскоро беше една супер позитивна личност(макар и за кратко),докато други които БЕСНЕЯТ, ЗЛОБЕЯТ и ЗАВИЖДАТ ще носят в себе си негативизма винаги...

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.