Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 27.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво мислите за контратубекс?нови  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 12:56



Това лекарство за махане на белезите?
Има ли ефект?
Аз почти изцвъках една тубичка по лицето си, имам некви гадни белези от акне и още остатъци от него де, та се надявам да изчезне съвсем :)

При вас ефект?



Тема Re: Какво мислите за контратубекс? [re: Mитko]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано05.08.07 17:39



точно на 19тия си р.д си лепнах бедрото на гаджето на моторния ауспух от което се появи голяма рана..след няколко месеца се сетих да ползвам Контратубекс..в началото няма ефект ,но после белегът изчезна
успех

Редактирано от Gerylin на 05.08.07 17:41.



Тема Re: Какво мислите за контратубекс?нови [re: Mитko]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано06.08.07 12:08



Прекрасно лекарство! Преди години имах големи белези от изгаряния, почти се заличиха благодарение на контактубекс-а. За съжаление вече по аптеките има само малки тубички по 2- гр., преди имаше и по 50 и по 100 гр. Помага, но трябва да бъдеш упорит.



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: Какво мислите за контратубекс?нови [re: Mитko]  
Авторniakoi (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 22:44



ako ne ti pomognal kontratubex (koito e dosta dobro lekarstvo), probvai "Cica Care"



Тема Re: Какво мислите за контратубекс?нови [re: Mитko]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано11.08.07 01:37



Една позната намери голяма полза от някакво българско мазило наречено "Родопско чудо".Ефекта наистина беше поразяващ,но така и не се заинтересувах повече от това лекарство.Ако проявявате някакъв интерес ще я питам откъде се е снабдила.Обикновено я виждам на 1-2 месеца,та не мога да ви обещая,че ще дам веднага информация.

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Re: Какво мислите за контратубекс?нови [re: Mитko]  
Автор$@* (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 01:07



AZ SI PRAVIX OPERATSIA I I MI IZVADIXA JLEZATA LIAVATA 4 CM PREZ DEK. M.GOD. IZPOLZVAX I 2 TYBA I MI SE PRIBRA NAPALNO 6TE IZ4EZNE BELEGAT MI SLED 2_3 GOD MI KAZA DOKTORAT. OPERATSIATA IA NAPRAVIX V GREECE NA 34 SAM NO MISLIA 4E 6TE TRIABVA DA SLOJI6 I 2 RA TYBA



Тема Re: Какво мислите за контратубекс?нови [re: F(x)+C]  
Автор pullet ()
Публикувано27.08.07 17:10



Пиши откъде е това Родопско чудо и какво представлява (лекарство ли е, бабино мазило ли?)



Тема Re: Какво мислите за контратубекс?нови [re: Mитko]  
Автор desika_biskwitka (непознат)
Публикувано29.08.07 14:07



Моята свекърва третира с него белег от операция и имаше много добри резултати, но белегът не изчезна напълно. Зависи явно от белега а и възрастта на този който се лекува






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.