Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 24.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема Съдбата  
Автор hohencolern (непознат )
Публикувано19.07.07 21:03



Съдбата. Това доста странно и противоричиво нещо забулено в мистерия и тайни правещо от нещо нищо и обратно.
Ония ден някои ей така взе два милиони и малко джобни като на шега(не на зависта) Съдба
Измъквам се от нищета и война. Отивам да живея в най-хубавата и богата държава в Европа(мое мнение). Работя на хубава работа и спестявам за море. Търся си аз къде да почивам и си харесвам едно място от където преди години съм минал беден и ми е харесало. Стягам багажа и с първия чартър хоп на Черно Море. Луксозен 5 звезден хотел с изглед към друг луксозен 5 звезден хотел с 500 стай. Настанявам се. Харесва ми. Има сауна, боулинг, екстри и строеж на един 6 звезден хотел на мястото на басейна. За какво да има басейн след като има море?
Става вечер. Време е за парти. Званя на един приятел които е тук от два дни и се разбираме да отидем на дискотека. Ок вие го знаете другото. Уби ме охраната. Е това не е ли прищявка на съдбата или просто в България да убиеш някои на улицата като му скачаш на главата е нещо нормално?
А?



Тема Re: Съдбатанови [re: hohencolern]  
Автор peperudaluda (непознат )
Публикувано19.07.07 21:50



Явно ще ти стана казано с чуждица-фен.Аз съм впечатлена от всичко което съм прочела от тиб до сега.Използвай таланта си ти имаш големи потенциални възможности.Знаеш ли, човек се ражда с 10 процента талант и ако не го развива ,то този талант умира.Човек открива своят талант случайно,търси след много лутания мястото си в живота.Човек, когато загуби,когато е в безизходица, то тогава открива философията на живота.Никога за нищо не е късно.Просто човек трябва винаги да си пофтаря ии да вярва на моята улица един ден ще изгрее слънцето-



Тема Re: Съдбатанови [re: peperudaluda]  
Автор hohencolern (непознат )
Публикувано19.07.07 22:58



Благодаря ти за комплиментите!
Не съм скромен по душа но някак се засрамих и замаях ще взема да поспра.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.