Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:47 18.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема БЪЛГАРИТЕ - За по-голямо самочувствие. Част 2нови  
Автор hohencolern (непознат )
Публикувано17.07.07 21:50



Днес ме ограбиха отново. Днес за пореден ден се събудих ограбен, измих се с толкова евтината вода която тече по тръбите на доставчика, изядох една филия евтин хляб и тръгнах на работа с прекрасният евтин градски транспорт. Работих усърдно. Обядвах евтин обяд. Пак работих усърдно. Прибрах се щаслив в моя евтин апартамент, с евтини мебели и евтин уреди. Разтрой се за секунда. Защо е лято. Защо не е зима. Толкова ми се ислаше да си пусна толкова евтиното парно и да слушам как евтината вода бълбука в радиаторите. Но нищо. Сега е толкова топло, че ще си купя един евтин климатик и ще се разхлаждам по цели нощи защото тока е толкова евтин, че нищо не струва. Накрая си лягам в моя евтин креват и заспивам с евтина усмивка на лицето мислейки си колко пари съм спестил днес защото работих усърдно а всичко е толкова евтино. След един евтин сън на сутринта се събудих. Станах отворих си портфейла и с ужас разбрах. Днес ме ограбиха отново.



Тема Re: БЪЛГАРИТЕ - За по-голямо самочувствие. Част 2нови [re: hohencolern]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (шемет)
Публикувано19.07.07 10:05



Милия.. Ти сам достатъчно си се ограбил, та сега и другите



Нямам нищо против темата ти в две части. Наистина. Клубчето все пак се нарича "Моето мнение".

Имам против онази, първата тема. На НИКОГО няма да допусна да обижда КОГОТО И ДА БИЛО - мен също, защото аз освен модератор съм и потребител. Както искаш разбирай това мое послание - като предупреждение, като заплаха. Твоя работа. Пак казвам - нямам против хората с пиперливи езици. Имам против когато се прекрачват определени граници. В реалния живот от някого може да отнесеш тукат. А тук най-много временна забрана

Редактирано от Cтaниcлaв! на 19.07.07 10:07.



Тема Re: БЪЛГАРИТЕ - За по-голямо самочувствие. Част 2нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 12:04



Абе Станиславе, дъ еба къф ти е проблема с тоя човек, пише хубаво.

Аз с тебе не се заяждам вече щото мн лично ги въртиш нещата.

Ама той пише хубаво.

Лет хим девелоп хис райтинг телънт :)



Тема Re: БЪЛГАРИТЕ - За по-голямо самочувствие. Част 2нови [re: hohencolern]  
Автор peperudaluda (непознат )
Публикувано19.07.07 13:43



Възхитена съм .Имаш талант, можеш да опиташ в стихотворна форма да изразиш това което си написал. От това ще излезе страхотна поезия.Ако напишеш нещо танова го побликувай. С удоволствие ще го прочета.Късмет...



Тема Re: БЪЛГАРИТЕ - За по-голямо самочувствие. Част 2 [re: METHOD]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (шемет)
Публикувано19.07.07 16:39



Той момчето си знае по какъв повод се появи в клуба.



А по повод писателския му талант - да си го "дивелъп"-ва колкото иска, само да не засяга пишещите. Въпреки, че мен специално трудно може да засегне. Но творческите му напъни и на мен ми харесват... Стига да са си негови, а не изкопани някъде от нета, че такива съмнения имам



Тема Re: БЪЛГАРИТЕ - За по-голямо самочувствие. Част 2нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 18:28



А айде кажи каква е историята :)



Тема е, що аз?нови [re: METHOD]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (шемет)
Публикувано20.07.07 12:23



Той е надрискал, той да разправя.
А аз само ще кажа дали лъже или не.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.